Announcement

Collapse
No announcement yet.

Majami 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stalno? Ovo godine prvi put. Ali da, svaki put cu pomenuti kad se ponasaju kao da na svijetu postoji samo jedan teniser i kad se bahate do iznemoglosti i nemaju osnovno postovanje, a to je da cute i ne raduju se kad neko promasi servis ili napravi duplu. Izvini molim te sto sam uvrijedio one silne bogate, bahate i razmazene navijace u Majamiju koji su jos jednom pokazali kakvi su teniski navijaci, nadam se da ces moci da zaspis nocas, ali ako ces da ti lakse malo bude banuj me, cisto da ti malo rane minu.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Evo ja idem u Stuttgart i tamo da psuje navijace, dakle mene...

      Sent from my Z3 compact <3
      :
      OVAKO

      Comment


      • Jesu najgori ovi u Americi. Kad se setim šta su radili na USO...bljakss
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • у колико сати играју они омладинци?
          sigpic

          Comment


          • Dakle insistiram da budem banovan zbog vrijedjanja Federerovih navijaca na tribinama u Majamiju, kao i vrijedjanja administratora SK foruma bojanaBG zbog vriedjanja unaprijed na tribinama Stutgarta.
            sigpic

            Comment


            • Ućuti života ti!

              Ima da te banujem jer me nerviraš.

              U 1 Žiko.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Vrlo sam ozbiljan, posto ne mogu da se samobanujem inistiram na banovanju, ako necete da uslisite moju zelju ja cu svakako otici sa foruma neko vrijeme za koje smatram da trebam da budem kaznjen zbog vrijedjanja ljudi na triinama Majamija i u buducnosti Stutgarta.
                sigpic

                Comment


                • Ometala je publika i Djokovica 2015 te na Us openu pa mu nije smetala da pobjedi,niko nije kriv Berdihu,izgubio bio on ovo i da je stadion bio prazan.Federer je teniser sa najvise fanova u svijetu sta da se radi ovako ce bit dok god bude igrao.

                  Comment


                  • Prvo , ne misliš da treba da budeš kažnjen, već izigravaš žrtvu.
                    Drugo, zašto da budeš kažnjen? jel si ti poludeo? Ako ti je dosadno idi i igraj te igrice, šta izvodiš.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Stalno? Ovo godine prvi put. Ali da, svaki put cu pomenuti kad se ponasaju kao da na svijetu postoji samo jedan teniser i kad se bahate do iznemoglosti i nemaju osnovno postovanje, a to je da cute i ne raduju se kad neko promasi servis ili napravi duplu. Izvini molim te sto sam uvrijedio one silne bogate, bahate i razmazene navijace u Majamiju koji su jos jednom pokazali kakvi su teniski navijaci, nadam se da ces moci da zaspis nocas, ali ako ces da ti lakse malo bude banuj me, cisto da ti malo rane minu.
                      Otkud ti znas ko je sve na tribinama?
                      Mozda je neko dosao kome je ovo prva i poslednja sansa da vidi Feda i normalno je da ce da navija kao nenormalan...ne navijaju samo truli bogatasi za Feda niti su oni jedini koji idu po turnirima
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Vladane, kad je netko nekulturan, nekulturan je taman navijao za prvog,petog ili desetog. Dakle, svaki tenisač ima pokojeg seljačinu u glavu za navijača.
                        Federerovi navjiači su uvijek u većini, pa onda ispada da su samo njegovi primitivni.
                        Eto je sam dosad mislio da su najgori u Madridu

                        Đoković također ima isto svakakvih navijača, nisu se jednom pokazali na njegovim mečevima.

                        Tako da ti ne drži vodu tvrdnja da "nema gorih navijača od Rogerovih", jer nema nikakvog smisla i bezveze generaliziraš.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Prvo , ne misliš da treba da budeš kažnjen, već izigravaš žrtvu.
                          Drugo, zašto da budeš kažnjen? jel si ti poludeo? Ako ti je dosadno idi i igraj te igrice, šta izvodiš.
                          Nikad, cvrsto stojim iza svojih rijeci i stavova uvijek. Neko drugi izigrava zrtvu ovdje. Ali svakako ocekujem ban, da mogu da se samobanujem uradio bih to.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Otkud ti znas ko je sve na tribinama?
                            Mozda je neko dosao kome je ovo prva i poslednja sansa da vidi Feda i normalno je da ce da navija kao nenormalan...ne navijaju samo truli bogatasi za Feda niti su oni jedini koji idu po turnirima
                            Ma jok, idu penzioneri Srbije da ga gledaju tamo, dok jos imaju redovne penzije.


                            Bez svadje drustvo.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Ometala je publika i Djokovica 2015 te na Us openu pa mu nije smetala da pobjedi,niko nije kriv Berdihu,izgubio bio on ovo i da je stadion bio prazan.Federer je teniser sa najvise fanova u svijetu sta da se radi ovako ce bit dok god bude igrao.
                              Ma lik kaze da nije lepo to sto radi publika bez obzira za koga se radi. Nije lepo kad se raduju kad promasis prvi servis, mislim tenis je dzentlmenski sport...
                              OVAKO

                              Comment


                              • Izvinjavam se svima na tribinama Majamija i u buducnosti Stutgarta. Over and out.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X