Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kei prošao dalje .
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by NEMANJA97 View Post
      Sve je detaljno izbodovano, opet i tu bi se moglo pričati o konkurenciji, ali ima tamo sve detaljno objašnjeno.
      Nema sta da se prica 3-0 u slemovima, nema Ferrer uporedivih rezultata. Kuerten treba imati bar 200 bodova vise.

      Lista je sranje ako mene pitas.
      Endi ispred Lavera
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Pa jeste detaljno ali ne i realno. U toj listi pod velike titule na isti nacin ubrajaju GS i Mastersi. Primer neko ima 6GS i 10 mastersa pisace mu da ima 16 velikih, a nekome ko ima 1 GS i 20 mastersa pisace 21. Da je podjednako tesko da se osvoji Endi bi do sada ne bi imao cak 14 mastersa, a "samo" 3 GS.

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Na Mcenroe ispred Samprasa i Borga, a svi znamo koliko je Federeru licno znacilo da stigne Samprasa (AO2009 i posle RG 09') i da uzme 6. W.

          Meni samo jedna stvar nije jasna kod Pabla. Kako je uspeo da ga svi osim spanaca zovu Busta, kad je njegovo glavno prezime Karenjo. To je kao kada bi Nadala zvali Rafael Parera, Toresa- Fernando Sans, Ferera- David Ern itd. On je mislim jedini Spanac koga svi, ali bukvalno svi (tv komentatori, forumasi, obicni ljudi koje poznajem) zovu po drugom(majcinom) prezimenu a ne po prvom, posto su u Spaniji obavezna oba. Stvarno moras biti unikatan da uspes to. 5:5 Steta imao ga je Duci
          Nisam znao to za prezimena.
          A šta je sa Agutom?

          Comment


          • A sada TB.
            Dušane, Dušane
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Nema sta da se prica 3-0 u slemovima, nema Ferrer uporedivih rezultata. Kuerten treba imati bar 200 bodova vise.

              Lista je sranje ako mene pitas.
              Endi ispred Lavera
              ELO je to, srećom tebi neće za vrat skakat za takvu izjavu, izjavih i ja isto prije par godina, pa se pokajah

              Comment


              • Njega neki zovu Agut ali dosta njih i Bautista, a ovog maltene niko. Ali nije to neka primedba za ljude koji ga zovu tako(to je 99% ljudi) nego me on cudi kako je to "postigao" a nije kao da je imao problea sa ocem pa se odlucio. Ima onih kao Garcia Lopez kojima se cesto pominju oba prezimena (i Bautista Agut je neretko u toj kategoriji) ali je ovo bas retko i specificno(nikada za 6 godina u Spaniji nisam licno upoznao nekog koga tako zovu).


                Zaboravih da dodam za Bautistu Aguta. To je zato sto je on stavio oba prezimena na ATP( sto nisi u obavezi cak je prilicno retko, mada ima primera, i Stanislas je promenio u Stan).
                Last edited by colchonero; 15-03-17, 19:43.

                Comment


                • Los Jang veceras,igrao je kao da nema sansu da dobije a i Nisikorijevi udarci ga bas probijaju i prave puno stete...nema veze za njega je i ovo puna kapa(tj kacket)

                  Comment


                  • Ehhh Duci...los tenis

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ispade Duci. Nema veze i ovo je vise nego ocekivano. Pocinje Atletiko, ukljucujem se pred Novakov mec ponovo.

                      Comment


                      • Šteta, a moglo je bolje. Busti je izgleda mnogo značio prolaz bez borbe u prethodnom kolu...U smislu svežine.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Casno se oprosti Duci sto i nije neka uteha.
                          sigpic

                          Comment


                          • Šteta, ova strana žreba se baš fino otvorila

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Pa jeste detaljno ali ne i realno. U toj listi pod velike titule na isti nacin ubrajaju GS i Mastersi. Primer neko ima 6GS i 10 mastersa pisace mu da ima 16 velikih, a nekome ko ima 1 GS i 20 mastersa pisace 21. Da je podjednako tesko da se osvoji Endi bi do sada ne bi imao cak 14 mastersa, a "samo" 3 GS.
                              Pa ne vrednuju isto, ali zato i kažem dođu problemi zbog konkurencije.

                              Comment


                              • Goffin lose usao u mec,Cuevas odlican za sad
                                >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                                Comment

                                Working...
                                X