Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    Ja uopste ne kazem da Fonjini lako prolazi Kravcuka ili da ga uopste prolazi, stavise strepim. Pogledaj moj komentar napisan na suicideu bukvalno minut-dva pre tvog.

    Iskreno mi je u ovakvoj situaciji zao ovih sto su ispali. Iz prostog razloga zato sto je Gruzijac sve vreme bio anemican plus je mozda osecao bol(trazio med. tajm aut posle 1. seta. Mislim mozda je bilo takticki, nisam gledao toliko puno taj mec, ali mozda i nije).
    Nisam procitao tvoj post u suicide temi, onako samo sam prokomentarisao mec Fabia Inace Kravcuk je lik sto ne bi smeo da mu pravi probleme al eto to je Fabio i eto vec gubi 0-3
    OVAKO

    Comment


    • Iskusno je poceo mec sa 0-4 duplom na brejk loptu i 10% ubacenog prvog servisa.

      Comment


      • Ma kreten je to, on je u "ne igra mi se" mode i kad je takav moze i od mene da zijani. Fkt hinja od igrac.
        OVAKO

        Comment


        • 6-0 izgubio prvi set.

          Comment


          • Cuj krompir od Kravcuka ahaahahahahahaahahaa kakav lik jbm ti dan
            OVAKO

            Comment


            • Evo ga brejk i u drugom. Vidim ja da SPSS (samo predaja suicide spasava).

              Comment


              • Pravi brejk Don kad je servirao za pobedu Kravchuk

                Inače krenuli Nishioka i Ymer, zanimljiva situacija, pošto je Ymer izbacio Nishioku u kvalama, a ovaj upao kao LL i gle čuda opet igraju. Život je takav da mi je sad u ovakvoj situaciji očekivano da Ymer izgubi, uspeće da prevari univerzum ako ga opet dobije

                A upravo kreće i Troicki protiv Dolga

                Comment


                • Hvala ti boze za onaj forhend nec na brejk lopti na 5-5, da je taj gem izgubio, izgubio bi i naredni. Ovako 1-1 u setovima. Ima nade, ali i strepnje.

                  Comment


                  • Opet je poceo po starom. Napravio brejk sa 0 i od tad ne moze da se sastavi.

                    Comment


                    • Ma nikad ne znaš na čemu si s njim.. moguće da se ugasi posle ovih propuštenih brejk lopti sad

                      Comment


                      • Idemooooooo. Donovski. Ali stvarno je budjavko ovaj Nili, lopta izasla napolje, nikakav uticaj linijskog sudije i on ponavlja poen. Mada moram ujutro ponovo da pogledam ovu situaciju mozda gresim, previse sam pospan. Laku noc.

                        Comment


                        • I naravno Nishioka dobio. Pobediš nekoga u kvalama i onda ispadneš od istog igrača u prvom kolu.. jer život

                          Comment


                          • Jbt, 36kmh Dzumi sporije servira u prosjeku od Harrisona s tim da ovaj nema neke prosjeke na razini 220 nego 192 a dzumi 158 mislim da je to uvjerljivo najslabiji prvi servis na touru

                            i kakav je igrac harrison kad vise od pola DRUGIH servisa ne dobaci do mreze

                            hahaha sta je sve promasio hari bekendom metar ispred mreze, djumi sretan sad uh uh
                            Last edited by Mrkela; 10-03-17, 07:57.

                            Comment


                            • nisam dugo vidio lošijeg igrača a čovjek uzeo ATP titulu nema 3 tjedna jel to realno, nista ne posjeduje osim solidnog servisa

                              Comment




                              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X