Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta Federer ima da opravdava?
    Covek igra tenis iz zabave.
    Kaze cerkicama i Mirki - e, idem sad da osvojim taj i taj turnir. I osvoji ga.
    Kad si najbolji ikad, u celoj istoriji ljudskog roda, moze ti se.

    Nekad se zamislim, i zapitam, on koliko je dobar, mogao bi bez problema da bude administrator na forumu.

    Cuo sam i da Novak ima novi cilj.
    Kazu da hoce da bude prvi koji je postao anoreksican, pa se vratio da postane prvi na svetu.
    U redu je to. Bitno je da se ima cilj.

    Comment


    • Originally posted by mr.gold View Post
      Sta Federer ima da opravdava?
      Covek igra tenis iz zabave.
      Kaze cerkicama i Mirki - e, idem sad da osvojim taj i taj turnir. I osvoji ga.
      Kad si najbolji ikad, u celoj istoriji ljudskog roda, moze ti se.

      Nekad se zamislim, i zapitam, on koliko je dobar, mogao bi bez problema da bude administrator na forumu.

      Cuo sam i da Novak ima novi cilj.
      Kazu da hoce da bude prvi koji je postao anoreksican, pa se vratio da postane prvi na svetu.
      U redu je to. Bitno je da se ima cilj.
      A ja mislim da ti preteruješ.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Moguce.
        Nekad sam i sam mislio da Federer preteruje sa onolikiim titulama.
        Onda sam shvatio da je sve to normalno.

        Ali covek je jeo kuvano.

        Comment


        • Jel se to Nole jos uvijek druzi sa Majom Volk?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by mr.gold View Post
            Sta Federer ima da opravdava?
            Covek igra tenis iz zabave.
            Kaze cerkicama i Mirki - e, idem sad da osvojim taj i taj turnir. I osvoji ga.
            Kad si najbolji ikad, u celoj istoriji ljudskog roda, moze ti se.

            Nekad se zamislim, i zapitam, on koliko je dobar, mogao bi bez problema da bude administrator na forumu.

            Cuo sam i da Novak ima novi cilj.
            Kazu da hoce da bude prvi koji je postao anoreksican, pa se vratio da postane prvi na svetu.
            U redu je to. Bitno je da se ima cilj.
            Slucajno udjoh kad zlatni dominira malo u prolazu. Neka, neka

            Comment


            • Rodzera zanimaju samo veliki turniri, ovo ostalo ostavlja boraniji. Rano ispadanje ne bi trebalo da ikog iznenadi.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Oplakah...Najbolji komentar za žreb


                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Lajovic prosao kvalfikacije, dobio Kamkea 2:0
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Novakov žreb za odbranu Indijen Velsa da se smrzneš. Pored lošijih nastupa i forme Srbin nema sreće ni sa izborom protivnika. Del Potro, Kirjos, Nadal, Federer, Nišikori, Dimitrov...svi u njegovoj polovini. Biće pakleno teško sa trenutnim stanjem Novak da odbrni pehar.
                    Ne zaboravi na Edmunda u 2.kolu. Svakako Novak ima na ovom IW najteži žreb u istoriji tenisa. Teže ne možeš smislti ni da mu namjestič žreb.

                    Comment


                    • Dusan Lajovic Tobias Kamke 64 63
                      sigpic

                      Comment


                      • Ako je za utehu i nadu, u Akapulku je i Kveri imao Edmunda u 2. kolu pa je osvojio turnir, a bio je sličan kostur
                        Pitanja koja mi se najvise nameću: ko će kome čistiti žreb, da li Novak može pobediti Delpa dva puta za redom,da li može izgubiti od Kirgiosa 2 puta za redom i ono najvažnije kako ću proći u suicidu
                        Last edited by Dekson; 09-03-17, 09:33.
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • Kirgios је добио на лудачки адреналин који се одма у следећем колу истопио, сада би га ноле глат добио...пешке.... е сад за Делпа не знам како ће бити...

                          Није лако прогнозирати за Новака, ударци су му солидни, као и пре, али никако да му надође адреналин да би самлео противнике...
                          Last edited by Žika; 09-03-17, 11:39.
                          sigpic

                          Comment


                          • Oo O svi pričate eventualnom duelu Novaka i Kirjosa, ali to sigurno zbog ovog prethodnog poraza, hoćete osvetu odmah ... jer eto ja recimo ne misilm da će Nik proći Zvereva.
                            Last edited by miloolja; 09-03-17, 12:03.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • I ja mislim da ce Sasha da prodje sa te strane zreba, takav mi osecaj
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Što je po mom mišljenju još opasnije za ovog Novaka -.-
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X