Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrijeme je Rafa.

    Comment


    • Laku noc drugari, in your face Larry, i hvala LJubicicu za ovu raketu od bekhenda.

      Comment


      • Izvinjavam se Nadalovim navijacima ali obrisao je Roger ovu sporu podlogu sa njim, odvalio ga.

        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Rutina, ali spustice Kikiriki Rodzera na zemlju
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Role HVALA
            Nestvarno nesto, uzivanje

            Sent from my Z3 compact <3
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Znam da ce biti price kako je Fed odlicno odigrao danas i sastavio Nadal, sto jest tacno, ali za sve ovo je kriv Nadal i samo Nadal. Ovo nije ni challenger nivo, ovo je ITF vec, znaci sramno. Ritern nema, dubine nema, snage nema, servis nema, bukvalno on je glineni golub. Reko sam ja da je onaj poraz sa finala AO-a kljucan za nastavak njegove karijere koja naravno ide niz brdo.

              Cestitke Rogerovce.
              Pa ne bas, zaista ga je rastavio ravnim BHom, oduzeo mu je to FH spin oruzje drugi put u mjesec i po dana.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                10 godina mu je trebalo da shvati da treba da udara flat protiv Nadala bez slajsa.
                Nije to mogao da radi sa onim tiganjem od reketa. Sa ovim moze.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Nemojte da trazite izgovore u igri Nadala. Kao los Nadal. Covek nije dobio sansu da odigra dobro. Najbolji Federerov mec koji pamtim dobro (znaci poslednje 2 godine, ostalih se samo prisecamo kroz maglu.) Brutalno. Ovaj poraz mnogo manje boli nego na AO jer sad nije imao nikakvu sansu. Nece ovo Rafu poremetiti toliko. Danas se nista nije moglo i to je to.

                  Comment


                  • Nisijoka je novi Nisikori.
                    sigpic

                    Comment


                    • Crni Sanislas sta igra
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Drzi Federer univerzum u disbalansu

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Preslisava ga Rodzer i u razmenama. Nije samo do riterna.
                          Da pozdravim Nedzada. N T N S K
                          Slazem se,naravno da nije samo do riterna,bolji je Federer u svemu bio.Nadal nema cime da zaprijeti u ovom trenutku nikom iz vrha,ne znam kako se usunjao u ono finale AO.Sa druge strane Federer igra cini mi se bolje nego ikad,trenutno sigurno najbolji teniser svijeta.

                          Comment


                          • Uporedite samo reakcije Nadala posle AO i danas i videcete da nije mnogo potresen, jer svako ko je gledao je video da nije imao promil sanse.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Pa ne bas, zaista ga je rastavio ravnim BHom, oduzeo mu je to FH spin oruzje drugi put u mjesec i po dana.
                              Nema spina, samo ocajni baloni.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • U ovakvoj igri Federera lezi lepota ovog sporta.

                                Comment

                                Working...
                                X