Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2017. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemoooo!!

    Comment


    • Sreca Nadalova pa je Monfis neozbiljan, sam se pobedio. I u ovom mecu se videlo da Nadal ne moze da drzi intezitet. Nadam se da ce Raonic da izbaci Nadala, svakako ce biti favorit.

      Comment


      • E moj Gaele, nisi za bolje.Nikad od tebe nista.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • VAMOS

          Ja uplatio navijacki pre turnira da Rafa osvaja AO, bila kvota 15 u Socceru. A na drugom tiketu spojio njega i Serenu.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Tenis je stvarno u teškoj krizi kad je Nadal u četvrtfinalu jednog slema. Ali svaka čast na poebedi
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • Originally posted by pedja147 View Post
              Sreca Nadalova pa je Monfis klovn, sam se pobedio. I u ovom mecu se videlo da Nadal ne moze da drzi intezitet. Nadam se da ce Raonic da izbaci Nadala, svakako ce biti favorit.
              daj nam reci jel Rafa onaj pravi i kakve su mu loptice cisto za one koji su propustili svaku proslu stranicu na kojoj si to napiso

              Comment


              • Iskreno, Nadal je u najbolju ruku prosecan, on se ovakvim Monfilsom mucio 4 seta, cak je moglo i da ode u 5.set.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Mrkela View Post
                  Evo kaze Gael zelim ti da osvojis ovo, navijam za tebe, zasluzio si sampione!
                  јес и ја сам чуо....
                  sigpic

                  Comment


                  • Ipak je karijera u Medranu važnija od teniske.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Dekson View Post
                      Tenis je stvarno u teškoj krizi kad je Nadal u četvrtfinalu jedno slema. Ali svaka čast na poebedi
                      Ma nemoj da zezas!?
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Iskreno, Nadal je u najbolju ruku prosecan, on se ovakvim Monfilsom mucio 4 seta, cak je moglo i da ode u 5.set.
                        Realno igrao je koliko mu treba i to je bilo prosjecno ali sasvim dovoljno, pitanje je moze li pojacati. I Roger je igrao prosjecno u prva dva meca pa pojacao sa jacim rivalima tako da..

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          Realno igrao je koliko mu treba i to je bilo prosjecno ali sasvim dovoljno, pitanje je moze li pojacati. I Roger je igrao prosjecno u prva dva meca pa pojacao sa jacim rivalima tako da..
                          Nadal ne zna da igra koliko mu treba, on zna da igra samo maksimalno i do krajnjih granica, takav je celu svoju karijeru.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            daj nam reci jel Rafa onaj pravi i kakve su mu loptice cisto za one koji su propustili svaku proslu stranicu na kojoj si to napiso
                            Nisam pisao iste stvari, a i vi pisete svasta, tako da i da sam ponovio nesto malo nije strasno. U nekim postovima sam pricao da je Monfis neozbiljan, a u nekim da Nadal ne briljira. Ako bi gledali ko sta ponavlja u ovim live temama mislim da bi se ustanovilo da 95% ljudi pise nepotrebne stvari.

                            Comment


                            • Sto ga vise podcjenjujete to su sve vece sanse.
                              1. Andrey Rublev
                              2. Thanasi Kokkinakis
                              3. Alexander Zverev
                              4. Ernesto Escobedo

                              Renesansa tenisa u 2016 godini.

                              Comment


                              • Nadam se da Gaela ne gledamo vise u zavrsnicama slemova,ima prvo i drugo kolo a i druge turnire pa neka tamo cirkuza.Danas je po ko zna koji put zasluzio da bude zestoko izvizdan od publike kojoj misli da je jako zanimljiv. Nadal nista posebno nije pokazao,mnogo lakih gresaka pravi i dalje.

                                Comment

                                Working...
                                X