Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2017. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je sport, prije samo godinu dana Novak se sprdao sa Federerom, a on sad podize 18. Slem
    sigpic

    Comment


    • Nisikori ako zeli da okrene ovaj peti set, mora da pocne vise da ubacuje prvi. Mada ni to ne moze nesto da mu preterano pomogne s obzirom kakav mu je trenutno prvi servis.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Nije mi postao drag vec drazi nego ranije, pre nisam mogao da ga smislim. Postao mi je drazi zato sto ni on ni Rafa vec neko vreme nisu na vrhuncu i fale mi ti klasici jer me to vraca u Nadalovo najbolje vreme. Zbog toga bih voleo da se to vrati, bar na neko vreme. Plus postao je manje antipatican u izjavama i drugim stvarima.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          A tridesetpetogodisnji Rodzer i udaramlopticunedubljeodservislinije Rafael nisu?
          Nisu opasni, ali oni nece ni da dodju do Novaka verovatno. Novak bi bio favorit, mada vrlo moguce ne veliki kao protiv Endija. Problem je sto je Novak naucen da bude sampion. Dakle Novak ne voli iznenadjenja u finalima slemova. Protiv Endija se naucio da igra, i Endi je super protivinik. Mnogo bolji od Vavrinke ili nekog drugog tenisera u strasnoj formi.

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • @ Zika care hahahahaha 4-1.

              Comment


              • Kei kompletirao MTO golden Slam. Sad nema rundu u koje nije potrazio MTO na bilo koji Slam.
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by pedja5000 View Post
                  Nisu opasni, ali oni nece ni da dodju do Novaka verovatno. Novak bi bio favorit, mada vrlo moguce ne veliki kao protiv Endija. Problem je sto je Novak naucen da bude sampion. Dakle Novak ne voli iznenadjenja u finalima slemova. Protiv Endija se naucio da igra, i Endi je super protivinik. Mnogo bolji od Vavrinke ili nekog drugog tenisera u strasnoj formi.
                  Ako nije u stanju da protiv Tima, Zvereva, Dimitrova, Raonica, Monfilsa i ostalih osvaja slemove, onda i ne zasluzuje vise ni jedan slem (Novak).
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • ево и Кеј у тело.. видите, тако се игра, нема љутиш...
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobar servis Kei, samo si polje promasio
                      sigpic

                      Comment


                      • Stanko ce dobiti Rodju u polufinalu.
                        Vreme je za prvi GS Raonica.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • у горњем делу костура асови, у доњем боранија....
                          sigpic

                          Comment


                          • 5:2 Mislim da nema više čupanja za Japanca. Bolji server zasluzeno ide dalje..

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Stanko ce dobiti Rodju u polufinalu.
                              Vreme je za prvi GS Raonica.
                              Nemoj molim te,kakav Raonic.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Genije
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X