Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne kapiram ove komentare tipa razbice Nadal Federera,to je gotovo,zna se vec pobjednik.To vecinom pisu oni koji nisu Nadalovi navijaci ali ako stvarno ima onih koji to misle na cemu to temelje.Prije svega Nadal treba da dobije Dimitrova koji igra najbolji tenis u karijeri i ne vjerujem da Nadal moze to dobiti bez velike muke,cak se mnogo plasim tog duela. A eventualni mec sa Federerom bi po meni bio neizvjesniji nego ikad.Federer je dosta promjenio stil igre zadnje 2 3 godine,igra dosta ofanzivnije,teren je bas brz i pogoduje Rogerovom stilu igre.Mislim da ce sam Federer pric mecu mnogo opustenije i samouvjerenije nego ranije jer je svjestan da to ipak nije onaj nekadasnji Nadal koji je bio zvijer.Tacno je da Nadal ima ubjedljiv skor sa Federerom na GS,ali to su vecinom pobjede na RG gdje je Nadal neprikosnoven i na AO gdje je podloga do prije neku godinu bila znatno sporija.Takodje cini mi se da bi u tom finalu Federer imao mnogo vise navijaca i jacu potporu svih medija tako da bi u tom finalu dao 50-50 % sanse.

    Comment


    • Originally posted by topspinforehand View Post
      btw, sa potencijalnom titulom koji bi bio Rafin rang? Haman 2000 bodova bi dobio...
      Rafa sa titulom bi prestigao Raonića i bio bi četvrti

      Comment


      • Paradoksalno ali Nadalu u ovoj fazi karijere vise odgovaraju brze podloge nego sporije, defanziva i kretanje nisu kao nekad i sad i to je nedje normalno. Zato ima toliko poraza na sljaci poslednjih sezona, a najbolje mu ide u Madridu koji je sve sem sljaka.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Paradoksalno ali Nadalu u ovoj fazi karijere vise odgovaraju brze podloge nego sporije, defanziva i kretanje nisu kao nekad i sad i to je nedje normalno. Zato ima toliko poraza na sljaci poslednjih sezona, a najbolje mu ide u Madridu koji je sve sem sljaka.
          Možda i jesi u pravu, ali Nadalu MADRID svakako ne leži.

          Rafa v dobroj formi ne može biti nadigran na šljaci (osim od NOvaka) osim u MADRIDU. Sjeti se meča sa Nishikorijem (finale 2014), Murrayom (finale 2015).

          Comment


          • Naravno da moze, poslednjih godina je na sljaci Fonjini itekako znao da nadigra, Tim ga dobio, Ferer ga dobio u Monte Karlu, a to je njegov teren vise nego Rolan Garos.

            Pa prosle godine ga Kuevas dobio, Vavrinka ga raznio pretprosle u Rimu, jednostavno najstandardniji je u Madridu u najbrzim mogucim uslovima.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Naravno da moze, poslednjih godina je na sljaci Fonjini itekako znao da nadigra, Tim ga dobio, Ferer ga dobio u Monte Karlu, a to je njegov teren vise nego Rolan Garos.
              al covjek fino napisao u dobroj formi

              Rafa je zadnjih godina imao samo pristojnu formu, ni blizu dobroj, odlicnoj ili vrhunskoj


              Bice to zajebano, 51-49 u potencijalnom finalu za Rafu.Ne zelim umanjiti veličinu Rogera uprkos tih 9-2 na slemovima.Neizvjesnije nego ikad.
              - 19 Grand Slams titles (84 titles)
              - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
              - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
              - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
              - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
              - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
              - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
              - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

              Comment


              • Ali koja je to dobra forma, ako je nema tri godine maltene? Je li to onda forma ili standard?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ali koja je to dobra forma, ako je nema tri godine maltene? Je li to onda forma ili standard?
                  Jedino sto je podsjecalo na dobru formu rafe u zadnje 3 godine je prosle godine MC i onaj meč protiv Novaka u 2 teška seta gdje je oba bio ravnopravan.

                  A nazovi ti to kako hoces, standard ili forma, ali igre nije bilo s glave
                  - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                  - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                  - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                  - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                  - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                  - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                  - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                  - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                  Comment






                  • Ovo sam odigrao navijacki u 1. kolu AO.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Federer koji je jedva dobio Wawrinku na jednoj i po nozi da dobije Rafaela na 3 dobijena seta? Nemojte da se zajebavate. Nije u stanju skratiti dovoljno poene i smanjiti broj grešaka, pri tome kod Rafaela opet radi FH. Sutra mu je zadnja prepreka.

                      Comment


                      • Originally posted by topspinforehand View Post
                        Ma polako doce i to

                        da apsolviramo prvo ovo i 10ti RG :P

                        necu spavat do nedelje nikako.
                        Kako apetiri rastu ..... Jao jao sta se desava ... jao jao sta ucini jedno Federerovo finale ....
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Tobdzija View Post




                          Ovo sam odigrao navijacki u 1. kolu AO.
                          Rano si poceo da se hvalis,polako.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Ja ne kapiram ove komentare tipa razbice Nadal Federera,to je gotovo,zna se vec pobjednik.To vecinom pisu oni koji nisu Nadalovi navijaci ali ako stvarno ima onih koji to misle na cemu to temelje.Prije svega Nadal treba da dobije Dimitrova koji igra najbolji tenis u karijeri i ne vjerujem da Nadal moze to dobiti bez velike muke,cak se mnogo plasim tog duela. A eventualni mec sa Federerom bi po meni bio neizvjesniji nego ikad.Federer je dosta promjenio stil igre zadnje 2 3 godine,igra dosta ofanzivnije,teren je bas brz i pogoduje Rogerovom stilu igre.Mislim da ce sam Federer pric mecu mnogo opustenije i samouvjerenije nego ranije jer je svjestan da to ipak nije onaj nekadasnji Nadal koji je bio zvijer.Tacno je da Nadal ima ubjedljiv skor sa Federerom na GS,ali to su vecinom pobjede na RG gdje je Nadal neprikosnoven i na AO gdje je podloga do prije neku godinu bila znatno sporija.Takodje cini mi se da bi u tom finalu Federer imao mnogo vise navijaca i jacu potporu svih medija tako da bi u tom finalu dao 50-50 % sanse.

                            E vidis Indigaro ovo ti trazis ... ovo a ne ono od malopre. Ono od malopre je bio cist revolt, prozet dozom bezobrazluka, a ovo ... ovo je vec nesto drugo
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Kako apetiri rastu ..... Jao jao sta se desava ... jao jao sta ucini jedno Federerovo finale ....
                              Moras da nas razumijes nije nam lako zadnje dvije i po godine,pod velikim smo stresom bili.Na forumu nikad vise Nadalovih navijaci u zadnjih godinu dana,nisam znao da nas ima ovoliko.Do prije nedelju dana sam znao samo za Zaka,Niki,Kobea i Mare lfc.Mnogo smo jaki postali.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Kako apetiri rastu ..... Jao jao sta se desava ... jao jao sta ucini jedno Federerovo finale ....

                                Ma kakvi ja se zajebavam ba...uprati moje postove pišem sa najvecm dozom opreza i straha.Bice nevjerovatno tesko i protiv Dimija, i protiv Rogera u finalu.
                                Eh sa ovom igro, ovim ritmom kad bi nastavio do RG-a,bez novih povreda, bio bi puno optimisticniji za 10-i.Jer Rafa ce vremenom samo napredovati, to je cinjenica.Osim ako ga potencijalni poraz ovdje ne osakati mentalno, ali mislim da i on zna je vec ispunio ocekivanja ovdje.
                                - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                                - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                                - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                                - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                                - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                                - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                                - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                                - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                                Comment

                                Working...
                                X