Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Jaoo ti i tvoja predviđanja. Išlo te neko vreme, što tada i nije bilo teško, al batali više.. sigurno si u poslednje vreme u minusu u kladionici
    Sva sreca ne igram kladionicu

    EDIT:

    Mora Sandu u potpis
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Znam da ne igraš, mislim sigurna sam, zato se ovde razmećeš, ovaj opušten si...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Paradoksalno ali Nadalu u ovoj fazi karijere vise odgovaraju brze podloge nego sporije, defanziva i kretanje nisu kao nekad i sad i to je nedje normalno. Zato ima toliko poraza na sljaci poslednjih sezona, a najbolje mu ide u Madridu koji je sve sem sljaka.
        To je vec dugo cinjenica, pogotovo ta d amu vise odgovara brzi hard nego spori, tu je tek posebno vidljiva razlika

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Znam da ne igraš, mislim sigurna sam, zato se ovde razmećeš, ovaj opušten si...
          Sta je ovo, forum ili CIA
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Za koga če sutra navijati FEDERERovi fanovi?

            Comment


            • Ima jos jedan faktor tu,ako bi Federer izgubio u nedelju to bi bilo njegovo cetvrto izgubljeno GS finale u nizu,a to mi nekako djeluje potpuno nerealno.

              Comment


              • Originally posted by jacques9 View Post
                Za koga če sutra navijati FEDERERovi fanovi?
                Za Dimitrova naravno
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by pedja147 View Post
                  Slazem se, ali je opet barem malo igrao. Bolje da je odmarao u tom periodu kad vec nije igrao ozbiljno. A da nije bilo Endijeve serije, mozda uopste ne bi igrao Kinu recimo. Razlika izmedju pravog odmora, i igranja par turnira je velika. Nadal je u pravom trenutku zavrsio sezonu. Naravno, ne kritikujem Novaka sto je probao da bude prvi, ali iz ovog ugla to je bilo samo opterecenje.
                  Probao?
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Nego đe je bojana?
                    Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      E vidis Indigaro ovo ti trazis ... ovo a ne ono od malopre. Ono od malopre je bio cist revolt, prozet dozom bezobrazluka, a ovo ... ovo je vec nesto drugo
                      Ne mozes bas na svaki post korisiti AV filozofiju, onda to gubi na jacini I uticaju
                      Mlad si, naucicu te
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Probao?
                        Pa, u neku ruku Nije se on mnogo potrudio, ali na WTF jeste imao malo vecu zelju da osvoji turnir nego u normalnim okolnostima sto bi imao. Naravno ulozen trud je bio minimalan, i do WTF se nije trudio.

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Ne mozes bas na svaki post korisiti AV filozofiju, onda to gubi na jacini I uticaju
                          Mlad si, naucicu te
                          Pa i ne moze, zato nisi smeo onaj prvi tako da okarakterises
                          A sta bi ja dao da je ova druga recenica istinita
                          Last edited by Sandugp; 26-01-17, 14:28.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by pedja147 View Post
                            Slazem se, ali je opet barem malo igrao. Bolje da je odmarao u tom periodu kad vec nije igrao ozbiljno. A da nije bilo Endijeve serije, mozda uopste ne bi igrao Kinu recimo. Razlika izmedju pravog odmora, i igranja par turnira je velika. Nadal je u pravom trenutku zavrsio sezonu. Naravno, ne kritikujem Novaka sto je probao da bude prvi, ali iz ovog ugla to je bilo samo opterecenje.
                            Probao Hahahaha sve se lepo videlo. Možda je telo "probalo" , ali glava je zasigurno bila na odmoru.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Daj brate ne preteruj. Pa Dimi ako dodje do finala - on ce da pita Rodzera prvo koliko gemova sme da uzme. Pa ce na ceremoniji, tj dodeli pehara biti srecniji on od samog Rodzera, ma sta od Rodzera bice srecniji i od Mirke. Suzu ce pustiti ako treba - naravno pod uslovom da mu Rodzer to dozvoli...

                              A ako nekada nakon toga u buducnosti osvoji neki slem, drazi ce mu biti ovaj poraz od Rodzera nego taj slem koji je osvojio.
                              Nasmijao si me!

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Pa i ne moze, zato nisi smeo onaj prvi tako da okarakterises
                                A sta bi ja dao da je ova druga recenica istinita
                                Da te mogu nauciti ili to da si mlad
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X