Announcement

Collapse
No announcement yet.

London 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Zelim polufinale Djokovic - Marej.
    Finale

    Comment


    • Ne, bas polufinale. Ovakav Novak Mareja moze dobiti i moze odlucivati o poenima, teze ce to ici protiv udaraca, a ostala trojica iz te grupe su udaraci.
      sigpic

      Comment


      • On je dobio Federera u Brisbaneu ovakvom igrom,returnima iz Bh je pogadjao vinere, sto je najlude , a ovaj je ipak bolji server od Djokovica.

        A Novakov servis danas

        Milos je vec imao nekoliko incidenata gde je maska skliznula na kratko, od mrezice u mecu sa DP gde je tehnicki poen "bio" , mislim da je on generalno veoma, veoma ambiciozna osoba a sredstva su tu da se cilj postigne,kako manje bitno..Uverena sam da ce jednom postici ono sto je zacrtao.
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Milos je odigrao najbolji mec sezone, covjek je imao 15 vinera vise nego gresaka, o cemu vise da pricamo?
          sigpic

          Comment


          • Naravno da ce odigrati kad je Novak bio pasivan i slao plitke lopte, da je imao on nivo sa AO-a Milos ne bi vise od 4 gemova po setu video. Vidis da mu je ofanziva smesna, FH ne postoji. Ako je ovakav tesko da moze ista Mareju, bas je bolji Endi u neke segmente igre, pre svega servis i ofanzivni deo igre.
            OVAKO

            Comment


            • Ne znam kakvu igru ocekujete od Novaka, on tek polako izlazi iz krize. Meni licno igra nije bila u prvom planu, mada je na momente igrao vrlo dobro narocito pocetkom 2.seta, vec voljni momenat. Kad toga nema onda je svaka igra deplasirana, kad postoji voljni momenat onda se i prosecnom igrom moze doci do pobede protiv ovakvog limitiranog protivnika. Veceras je Novak odbio da izgubi, pobeda je bila jedina opcija. To ce presuditi i u mecu protiv Mareja.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Milos je odigrao najbolji mec sezone, covjek je imao 15 vinera vise nego gresaka, o cemu vise da pricamo?
                Ali je u glavi i dalje tanak i tako ce uvek i ostati. Zato Vavrinka ima 3 slema, Delpotro pobedjuje Novaka u vaznim mecevima, a Milos ce uvek kljoknuti kad bude najvise trebalo.

                Comment



                • мислим на Мареја, хе хе...
                  Last edited by Žika; 16-11-16, 00:17.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    1.
                    Dobro je da je Novak konacno dobio mec u kojem je bio losiji igrac. (U prvom setu losiji u drugom setu ravnopravan.) No, to je bilo u prvom redu zbog Ranicevog kompleksa. Uz to Raonic nije trazio provjeru u 1. TB i pored toga sto je imao 4 celindza. Time je poklonio poen Novaku u odlucujucem trenutku.

                    2.
                    Raonic je igrao jako dobro. U provom setu je i odlicno servirao. BH nikad bolji. Nekoliko sjanih vinera. Odlicno koristenje FH-da. Puno izvlacenja na BH strani. Cak 42 vinera naspram Novakovih 11. Uz samo 5 neiznudjenih vise (27:22). Naravno, Raonic je bio toliko dobar zato sto mu je Novak dozvolio.

                    3.
                    U Novakovoj igri puno toga nije bio kako treba. Prvo, bio je previse pasivan. Drugo, FH mu nije imao ostrinu. To dvoje je ucinilo da je Raonic bio relativno ravnopravan u puno razmjena.

                    Dalje, pokazao je da nema metalnu kondiciju. Pad tokom drugog seta i gubitak servisa sa 4 neiznudjene pri vodjstvu od 4:2 je posljedica mentalnog umora.

                    Konacno, neshvatljivo je da je Raonic, najlosiji returner na turu, u dosta brzim uslovima, osvoji 37% poena na Novakov servis.

                    4.
                    Veceras sam se uvjerio da je Milos dosta prljav igrac. Silna pristojnost je maska.
                    Obrazlozi zasto je Milos prljav igrac to me bas zanima

                    Comment


                    • Uprljao se na kvantaskoj pijaci u PG

                      No...
                      Nikad hladniji pozdrav na mrezi izmedju njih dvojice... Milos zna ali i Novak nesto zna...!

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by cacanin View Post
                        Uprljao se na kvantaskoj pijaci u PG

                        No...
                        Nikad hladniji pozdrav na mrezi izmedju njih dvojice... Milos zna ali i Novak nesto zna...!

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                        Moguce da se uprljao nedje ali ne u PG nije navracao skoro cini mi se.Ali bez sale ne shvatam ,on je makar na terenu jedan od korektnijih igraca ako iskljucimo to da je jezivo antipatican fizickim izgledom i ako iskljucimo ovu teoriju zavjere o predaji Mareju(ne kazem da nije istinita,nemam dokaze za to).

                        Comment


                        • има нечег трулог у држави данској......
                          sigpic

                          Comment


                          • Na tako visokom nivou, nema naivnih igrača
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Obrazlozi zasto je Milos prljav igrac to me bas zanima
                              Ako nije jasno na osnovu sinoc vidjenog, onda tesko mogu objasniti. Jucer je prekidao Novaka cesto kod servisa, vezao patiku 2 minuta na promjenu strana u TB, trebao je da dobije "time violation", uzeo poduzu pauzu poslije 1. seta. Sve je to radi sa jednim ciljem. Da iziritira Novaka sa kojim je navodno u prijateljskim odnosima. Sto je dijelom i uspio. Slicne stvari je radio i ranije.

                              Da li je Milos gori od prosjeka? Mislim da jeste. No, vise iritira slika koju stvara oko sebe. Fini, pristojni momak... Zamisli sto tek radio da ima 3 slema.

                              PS
                              Igra jako dobro za nekoga ko se oporavlja od povrede. Bicu jako iznenadjen ako ne pobijedi Tima. Ima sasvim pristojne sanse da dodje do finala, pa cak i osvoji turnir.
                              Last edited by NI; 16-11-16, 11:54.

                              Comment


                              • Neko je trazio gif Pepea kako se nervira

                                https://twitter.com/doublefault28/st...57486035173377

                                Comment

                                Working...
                                X