Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Poziv sektasima i sendvicarima za miting 19. aprila u BG.

    Ovo neki pokušaj da budu ironični? Duhoviti?

    Last edited by Marija81; 15-04-19, 19:13.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ja to ništa ne kapiram, to sa tim protestima, podrškama !? Ko se bre još bavi politikom !? Jedino oni što hoće leba bez motike.

      Comment


      • Bilo neko hapšenje pre 2-3 dana.

        Sada ćemo videti dokle će dovesti takvo ponašanje države. Mislim da su se toliko osilili da su zaboravili da neki ljudi traju preko 30 godina, da imaju veze kakve imaju, da su padali za tone pa su sutra izlazili.

        Ovo samo vuče memoriju na Legiju i na one državne mafijaščiće.

        Legija srpski "junak" pobegao u zatvor i molio Boga da dobije max kaznu.

        Plašim se da će se i ovi razbežati kao zečevi.

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Poziv sektasima i sendvicarima za miting 19. aprila u BG.

          Najjace je to sto tu od svih ljudi koji se skupe nece ni 1% doci na dobrovoljnoj bazi. Iliti se odazvati pozivu ....
          Nego ce sve biti organizovano i sve na moranje ..... SNS i SPS, svi gradovi iz unutrasnjosti ce poslati pa skoro sve clanove maloprepomenutih stranaka. A bogamj i neke koji nisu clanovi - vec jednostavno stigne naredba od glavesina preduzeca da mora da se ide. Hvala bogu u mojoj firmi to jos uvek nije slucaj. Dok pouzdano znam da ima i takvih primera: samo dodju i kazu reko generalni da svi idu. I onda mogu da zamislim nekog roba koji radi za minimalac vec 100 godina u firmi i teraju ga da ide i ako nije clan ni jedne partije da pruza podrsku necemu u sta ne veruje. Konsekvence zbog neodlaska mogu da budu brutalne....
          Pa dodju i prosipaju pricu kako je sve spontano i sjajno.
          Ne znam samo sto su radili ovu reklamu? Totalno im je bespotrebna bila, njom bukvalno nista nece postici.
          Ne znam ni sto si je ti koji kurac gledao i delio ovde na forumu.... Samo da mi pokvaris vece....
          Last edited by Sandugp; 15-04-19, 19:25.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ne može opozicija pobediit nema šanse. Prethodnih dana sam pričao sa 10ak starijih ljudi i pokušao da im se uvučem u način razmišljanja. Svi misle da je Vučić manje zlo od opozicije.

            Npr neki su videli Tadića i tako to.

            I ta pizdurina propala ružna Boris Tadić, jedno govno raspalo, dolazi i obara rejting opoziciji, kao on podržava. Podržavaj od kuće, debilu, teraš ljude, pun im je kurac tvoje ružne glavudže.

            Joj koliko ovi iz opozicije ne znaju ništa, najbolji je bio onaj malinar. Bez sranja i u metu.

            Mani me ovih debila ostalih.

            Ej Boris Tadić, slinavo govno.

            Umesto da se postavi komplet nova garnitura govnar dolazi da on bude vidjen.

            Matorim ljudima je popijen mozak. Komunističko nasledje. Plaše se.

            Ja rodjenog dedu ne mogu da ubedim. Njemu Zvezda prva ne interesuje ga ništa. Ljubi ga unuk ako je zbog Zvezde.
            Last edited by Cassius Clay; 15-04-19, 19:33.

            Comment


            • Ne sumnjam da je tako sto kazes ali recimo u mojoj ulici nijedan penzioner nije za AV ali sve to mahom bivsi profesori, lekari, advokati... Tu mi jedna stvar nije jasna. Ti stariji ljudi su imali 40-45 godina kada su rusili Slobu, sta se to desi sa njihovim mind-setom kad odu preko 60+ je velika enigma za mene.

              Comment


              • Ovo vam je dokaz u koje vreme smo se vratili...kad se sve ovo zavrsi tacno ne znam sta bih bio u stanju da uradim ovom Vucicevicu...povraca mi se bukvalno..

                https://informer.rs/vesti/svet/43111...atrena-stihija
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    Ovo vam je dokaz u koje vreme smo se vratili...kad se sve ovo zavrsi tacno ne znam sta bih bio u stanju da uradim ovom Vucicevicu...povraca mi se bukvalno..

                    https://informer.rs/vesti/svet/43111...atrena-stihija
                    Da si Zeljka Pantica okacio - manje bi me za srce ujeo.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Poziv sektasima i sendvicarima za miting 19. aprila u BG.

                      Mene zanima ko je odobrio da to bude u petak, radni dan - pocetak 18h, vreme kad se mnogo ljudi vraca sa posla?
                      Drzavni sluzbenici iz drugih gradova ce biti prevezeni do Beograda, ko ce raditi tog dana u drzavnim sluzbama?

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Gori Notr Dam
                        gledam i
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Mojoj supruzi je želja bila da vidi Notr Dam i Luvr, 25. idemo za Pariz. Sranje, baš sam se smorio.
                          sigpic
                          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                          Comment


                          • Uspeli su nesto da spasu, sigurno ce je i obnoviti kad tad, ali ipak, strasno tuzno

                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by skeptik View Post
                              Drhti ruka a bogami i mozak ne sluzi vise cim uzima praznu casu.
                              Ovo nije za sprdnju

                              Comment


                              • Aaaaa... zato onom malom lijepi bananu lijevom rukom. Sada je jasnije.

                                Comment

                                Working...
                                X