Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Sve mi pare Mara uze....
    Kod mene u jednom trenutku bila kvota 2, ali dzabe, svi vise vole Mozzart truli nego Meridian
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Igrali ljudi na iznenadjenje.

      Kuca je izgubila.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • I sta kazes Gangaricu izgubio fiksni bitku?

        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Kakav Trump, Macron, Hillary...kakvi bakarači.


          Zajebi sve ostalo.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by Miletić View Post
            I sta kazes Gangaricu izgubio fiksni bitku?

            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
            Bojana je pod optužnicom da je primila pare na svoj račun direktno sa Kajmanskih ostrva,dok se to ne razjasni Aki je moralni pobednik ove debate
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Samo da se vrati ima da mu trazim sve sto sam izgubio.

              Klasican je Venger. ima tim, iskustvo pare i ispadne iz top4.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                Bojana je pod optužnicom da je primila pare na svoj račun direktno sa Kajmanskih ostrva,dok se to ne razjasni Aki je moralni pobednik ove debate
                Fiksni zapravo nije telefonski broj vec broj offshore racuna na Kajmanskim ostrvima

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Originally posted by Miletić View Post
                  Fiksni zapravo nije telefonski broj vec broj offshore racuna na Kajmanskim ostrvima

                  Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                  Kako se ovoga nisam setio,još je Bojana povezana sa onim zalizanim matorcem iz Švajcarske Klupko se odmotava polako..
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Zalizan?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Zar nije Koliko vidim na ovoj slici sa potpisa ima neki zalizani razdeljak
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Nije zalizan
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Posiljke putuju FedEx-om

                          Limare lepo covek kaze idoli mu Colo i Murinjo a ti sve na Wengericu...

                          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Uzmem debil danas neku tunjevinu u marinadi sa nekim bosiljkom i nekim sranjima kad se nisam ispovraćao Sad moram da se dezinfikujem sa dva,tri vinjaka da dođem sebi
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Sve mi pare Mara uze....
                              Iskustvo
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Izgleda da su bacili sapu na vinariju Zvonka Bogdana i oteli mu je ...Bokte!!



                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X