Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Jel si ti zadovoljan trenutnom situacijom u zemlji? Ako jesi, sedi kuci uzivaj, niko te zove na protest.

    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    Нисам, зато сам гласао на изборима.

    Је л' да не поштујемо вољу народа само јер се теби не свиђа ко је изабран?

    Comment




    • Izvinjavam se ako je već postavljano, ali prepoznajete li ovog mališana

      Comment


      • Luka?

        Comment


        • Da

          Comment


          • To nisu protesti, to je patetika. Pola od njih nije ni izaslo u nedelju na glasanje, ali se zato setili da laju u ponedeljak. Kampanja nije trajala jedan dan, niti se razlikovala od prethodne iz prosle godine. I ne vidim poentu te neosnovane price o kradji izbora, nije ovde odlucivao neki mali procenat, vec je skupio covek vise glasova nego svi ostali zajedno. Jedina pozitivna stvar da je dobio 400 000 glasova manje nego li prosle godina kada se saberu glasovi sns-a i sps-a.

            Comment


            • To se nikako ne moze nazvati patetikom. Ljudi se bore za slobodu i elementarna ljudska prava. Dok ces ti da cekas sledece "regularne izbore", pa cekaj niko ti ne brani.


              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                To se nikako ne moze nazvati patetikom. Ljudi se bore za slobodu i elementarna ljudska prava. Dok ces ti da cekas sledece "regularne izbore", pa cekaj niko ti ne brani.


                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                Ne ide se u borbu dan posle bitke.

                Comment


                • Realno sa protestima se kasni barem godinu dana.

                  Svako ko nije glasao je indirektno podrzao pobedu Vucica u prvom krugu.Najveci su nam problemi takvi likovi, koji ne vole Vucica a nisu izasli.Apsolutno ne vidim sta mogu da donesu studentski protesti, dok Ne Davimo Beograd mogu da spuste rejting SNS-a na lokalnom nivou zato sto njih najvise gadjaju.Ali opet ni to nece da ima nekakav veliki uticaj ako Psiho raspise sve izbore i bude nosilac liste.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Realno sa protestima se kasni barem godinu dana.

                    Svako ko nije glasao je indirektno podrzao pobedu Vucica u prvom krugu.Najveci su nam problemi takvi likovi, koji ne vole Vucica a nisu izasli.Apsolutno ne vidim sta mogu da donesu studentski protesti, dok Ne Davimo Beograd mogu da spuste rejting SNS-a na lokalnom nivou zato sto njih najvise gadjaju.Ali opet ni to nece da ima nekakav veliki uticaj ako Psiho raspise sve izbore i bude nosilac liste.
                    Ćuti bre Mariću dojavili mi ljudi kako glabaš sendvič ispred glasačkog mesta a sad meni ovde prodaješ tu neku priču ko je kriv A imam dojavu od jednog drugara po oružiju sa Karaburme kako te je video da lepiš plakate noću , nije bitno ko je drugar bitno je šta si radio
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • На протесте је требало да се изађе 2016. после парламентарних када је спустио Двери испод цензуса. И изашло се, али је било 2.000 људи. Ово сада је бесмислено.

                      Comment


                      • Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Taj SNS bez SPS-a i ostalih koalicija ne bi sam imao vise od 40% na ovim izborima, samo sto je Ivica uvek isao uz vladajucu koaliciju i dok je bio Tadic na vlasti i sad. Tako da opusteno, gubi Vucic glasace, imao je manje glasova nego prosle godine na parlamentarnim ako sam lepo video, tako da na ledecim parlamentarnim tesko ce oni pobediti ubedljivo, samo treba da se formira jedna bas jaka opoziciona stranka koja ce prednjaciti, a ne ove grupe gradjana kojih ima mnogo.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post


                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Kao da sam ovo sve vec videla, pre jedno 20 godina...
                              a ova pesma nikako da izadje iz mode

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X