Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzabe Prince nikakvo slifovanje te nece oprati sada., posle onog komentara o njemu i Gangu.

    Comment


    • Nikada na jednu funkciju. Ali na dve ili tri? E to je već nešto.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Americki prvi amandman Ustava, odnosno Zakona o Pravima pojedinca je najbolje definisani zakon o slobodi govora na planeti i naravno da ga famozne Demokrate mrze i godinama zele upropastiti.
        Јбг, они воле либерални фашизам.

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Nikada na jednu funkciju. Ali na dve ili tri? E to je već nešto.
          Samo na poziciju Sultana, diktatora, Fuhrera ili Supreme Leadera. Bez apsolutne moci, nista.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Sto ti madride prozivas Princa, a ti si bio na onoj strani?

            Revolucija sve pamti.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by Jax Teller View Post
              Sto ti madride prozivas Princa, a ti si bio na onoj strani?

              Revolucija sve pamti.
              Памти и ко је склонио аватар пре него што је Аки био ослобођен

              Comment


              • Ehhh kad zakoni i pravlinici treba da određuju da je psovanje i ružan rečnik neprimeren svuda pa i na internetu, forumu
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Neke frakcije su jače u ilegali.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Dzabe Prince nikakvo slifovanje te nece oprati sada., posle onog komentara o njemu i Gangu.
                    Ko je shvatio šegu, shvatio je . Shvatio je to i Gangaric, samo to zloupotrebljava kroz svoje manipulativne igre kao prekaljeni arhitekta manipulativnih igara na forumu

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ehhh kad zakoni i pravlinici treba da određuju da je psovanje i ružan rečnik neprimeren svuda pa i na internetu, forumu
                      Sto bi rekao moj pravni zastupnik na forumu, i ubistvo je neprimjereno, pa je zakonom regulisano.

                      Puno vise cijenim Princonovicevo pravno misljenje otkako se svadjamo oko Wengera i nakon ovog gnusnog incidenta koji me zadesio.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ja sam bio na strani pobede(to jest mog cilja, a to je da se spreci diktatura i da se Bojana potkaci), i rekao sam da mi odgovara borba protiv establishmenta, i jos uvek sam za to. Ja sam dao svoju podrsku iz senke Akiju menjanjem avatara, posecivanjem teme, komentar-dva o njemu, hteo sam i vise, ali mi je neki Pako potplatio trenere i zbou konsultaciji sa njim povecali mi treninge, a posle i druzenje ispred zgrade uvece, pa nisam mogao da dam 100% podrske. Bio sam iskoriscen.

                        Spoiler
                        Prince salim se i ja naravno

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Ja sam bio na strani pobede(to jest mog cilja, a to je da se spreci diktatura i da se Bojana potkaci), i rekao sam da mi odgovara borba protiv establishmenta, i jos uvek sam za to. Ja sam dao svoju podrsku iz senke Akiju menjanjem avatara, posecivanjem teme, komentar-dva o njemu, hteo sam i vise, ali mi je neki Pako potplatio trenere i zbou konsultaciji sa njim povecali mi treninge, a posle i druzenje ispred zgrade uvece, pa nisam mogao da dam 100% podrske. Bio sam iskoriscen.

                          Spoiler
                          Prince salim se i ja naravno
                          Da se Bojana potkaci, strasno.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Pa uzela titulu u suicideu i mota mi se tu na race listi, mora malo da joj se skloni koncentracija sa igre.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Sto bi rekao moj pravni zastupnik na forumu, i ubistvo je neprimjereno, pa je zakonom regulisano.

                              Puno vise cijenim Princonovicevo pravno misljenje otkako se svadjamo oko Wengera i nakon ovog gnusnog incidenta koji me zadesio.
                              Pa sad filozofi.. vokabular je odraz vašeg obrazovanja i kulture, ubistva nemaju baš mnogo veze sa tim.

                              A pošto se pozivaš stalno na Amere i njihove slobode, odnosno zakone i stalno su ti oči uprte na njih, odnosno na njihovo odsustvo korišćenja mozga, pa im je sve sažvakano i servirano (ovo kažem ja).. te tako u njihovim uputstvima za korišćenje veš mašine stoji... otvoriti vrata, staviti veš, zatvoriti vrata... sva je jasno, mislm zašto treba svaku budalaštinu, sitnicu, ponašanje uvrstiti u neki pravilnik, odnosno kako treba raditi, šta je ispravno, a šta ne.

                              Apropo mašine za veš, pre par godina pročitala sam da je jedan Amer, a ko bi drugi, zapalio, tj digao prvo nju u vazduh, pa i celu kuću, jer je u odeljak za deterdžent sipao benzin, jbg farmerke su imale mrlje. Nije ni čudno što su uputstva za korišćenje običnih i debilnih mašina pune saveta i upozorenja....ovo smeš, a ovo ne. A kako ih stalno kopiramo, zaglupljujemo se sve više i više.
                              Last edited by miloolja; 29-04-17, 13:55.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Pa uzela titulu u suicideu i mota mi se tu na race listi, mora malo da joj se skloni koncentracija sa igre.
                                U trenucima kad ne igramo suicide, najverovatnije i ne mislim na istu
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X