Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ne moze me Vesna ocima.
    Ako ste se osjecali uvrijedjeno mojim tonom, meni je jako zao sto ste nesposobni.
    A jel razumiješ kolko je ova rečenica besmislena?
    1. Andrey Rublev
    2. Thanasi Kokkinakis
    3. Alexander Zverev
    4. Ernesto Escobedo

    Renesansa tenisa u 2016 godini.

    Comment


    • Naravno da je besmislena. Tu je s razlogom. Kad su vec toliko uvrijedjeni sto sam im rekao da ne znaju raditi svoj posao i jos me prozvali za to, nek znaju da mi je jako zao sto su nesposobni.

      Dobro je Zola rekao, balkanska posla.

      U Sloveniji je recimo civilizovanije, imam ja prijateljicu tamo, ovako slicna situacija, ljudi joj se 5 dana izvinjavali.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Da odavno gajim sumnje da je gore pomenuti fan u stvari tata djeteta.

        Comment


        • Misliš dole pomenuti član

          Pa nije ona sa njim odavno...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • On tvrdi da je Muratoglu otac Sereninog djeteta, ali smo brainstormingom došli do zaključka da postoji i mala mogućnost da je otac Carla Suarez Navarro.
            Živimo u čudnim vremenima. Sve je moguće.

            Međutim, Bojana je naše dubokoumne razgovore ocijenila neprihvatljivim.

            Comment


            • I ponovo ih smatram neprihvatljivim, tako da je bolje da stanete na vreme
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Postoji li država u svijetu gdje ti nemaš prijatelja/prijateljicu?

                Comment


                • Ali Olja živi za ove pikanterije i tračeve iz svijeta tenisa. Kladim se da čita nešto kao Storya ili Glorie, nešto na taj kalup.

                  Comment


                  • Originally posted by luka View Post
                    Postoji li država u svijetu gdje ti nemaš prijatelja/prijateljicu?


                    Slabo
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Znam da si imao od Floride do Ohaja nezavisne promatrače na izborima koji su te obavještavali, ali ovo sa Slovenijom je novo

                      Comment


                      • Originally posted by luka View Post
                        On tvrdi da je Muratoglu otac Sereninog djeteta, ali smo brainstormingom došli do zaključka da postoji i mala mogućnost da je otac Carla Suarez Navarro.
                        Živimo u čudnim vremenima. Sve je moguće.

                        Međutim, Bojana je naše dubokoumne razgovore ocijenila neprihvatljivim.
                        Bez DNK testa cemo tesko doc do nekih vjerodostojnijih zakljucaka jer su osumnjiceni ocevi svi bijeli a dijete ce vjerovatno bit crno ka ugarak.Osim ako ne naslijedi Karlin osmijeh.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          I ponovo ih smatram neprihvatljivim, tako da je bolje da stanete na vreme
                          Izvini ali neke istine moraju da budu objelodanjenje.Salim se,izvini necemo vise.Zadnje sto zelim je da odem u Banovice pred finis Rg.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Izvini ali neke istine moraju da budu objelodanjenje.Salim se,izvini necemo vise.Zadnje sto zelim je da odem u Banovice pred finis Rg.
                            Nisi ti te srece.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Mamina korpuletnost i Carlin osmijeh. DUšaaaa, malaaaa
                              Teško da će se moći baviti tenisom od silnih poziva modnih agencija.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Izvini ali neke istine moraju da budu objelodanjenje.Salim se,izvini necemo vise.Zadnje sto zelim je da odem u Banovice pred finis Rg.
                                Ne brini, stigneš se još uvijek izvući. Ako zagusti, pitaj je nešto za Paka. Smekšat će se.

                                Comment

                                Working...
                                X