Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Prosecan Srbin ce se zgrazavati nad brakom matorca i sponzoruse, a slavice Svetog Kralja Milutina koji je malo trebio Bogumile, a i zena mu Simonida imala 12 godina kad se udala za njega....?
    E, moj Ukice - nikad Srbenda od tebe,
    Istorijski kontekst, radi se o nosiocima vlasti. Nije on udarao dete nego njenu majku ako baš želiš da znaš. To je tada bilo po dvorovima normalno, kao to da prestolonaslednik bude maloletan pa dodje namesništvo tako i spajanja u tim godinama. Više je imalo kao funkciju da poveže dinastije.

    A o Bogumilima nećemo, smaraju ti istorijski falsifikati. Sad bi neko te Bogumile izvrtao da bi našao koren svoje nacije. Ne znamo šta je bilo 90tih a slušamo neke proverene srednjevekovne podatke bečko-berlinske škole. Malo morgen.

    A to šta je zakonski ok a šta nije - to je potpuno nebitno. Mogao bih ja sutra da ozakonim kada dodjem na vlast da je rod socijalni konstrukt i da ne postoji muški i ženski wc nego ako se neki baja u nekom trenutku oseća kao žena može da udje sa onima koji se osećaju kao žena. I šta se desi, na pola mokrenja se oseti kao muškarac i krene da napada ženu i da je muva. Ali to je ozakonjneno jer njemu ne može niko da brani kako da se oseća.

    To je rupa bez dna.

    Najlakše je uzeti knjigu i blejati sa strane i reći "nije moja stvar". Tako vremenom će dovesti do totalnog izopačenja društva jed ništa nije ničija stvar i nikoga nije briga ni za šta.

    I ja njima ne osporavam vezu jer me to ne zanima kao veza u mikronivou, osporavam što im neko pravi instagram, što gostuju po televizijama, novinama, što imaju medijski prostor. Dokle više retardi da imaju medijski prostor?

    Šta mene briga šta oni rade van medija to ne može pogoditi društvo, ali ovako vulgarno propagiranje može unormaliti to- predstaviti kao ne tako strašno. Hej, a strašno je.
    Last edited by Cassius Clay; 23-03-19, 11:25.

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Isao sam da vidim proteste!? Pa nisu protesti Monika Beluci ili Mona Liza pa da ides da ih gledas. U protestima ucestvujes ili ne ucestvujes. A muziku si mogao da slusas u nekom kaficu ili klubu i da uz nju djuskas umesto da sedis na betonu.
      Како да учествујем у погрешним протестима? Морао сам прво да осмотрим и видим о чему се ту ради...ја сам схватио да је то без везе нека манипулација, увређени и осуђени тајкун који је увек куповао медије и политичаре, купио шта се могло купити на тржишту од јалових назови политичара и покушава на брзину да свргне Вучића и да оствари обећање да ће му Вучић јести из руке... И ови да оправдају примљену лову навалили на силу и на брзака да се докажу, и тако су шепртље упропастиле и зезнуле људе који су највно поверовали да су протести озбиљно припремљени и да ће имати неког одјека како треба и бити успешни у намери да дође до неке промене... Ако је Вучић шепртља и као мало дете се игра сваки дан на телевизији и тиме дојадио и богу и народу, тако су и ови што воде протесте још веће шепртље и без правих идеја.. Вуку тај народ по улицама, видели то се ради по свету па као ајд и ми да се покажемо... Ништа се тамо конкретно не догађа осим те луде музике. Нико тамо нема петљу да узме микрофон и каже конкретно шта треба да каже у име тих људи који иду за њима, изађе по која девојчица или неки пензионисани војник и прича незанимљиве ствари... Нема политичара који ће ући у ту масу и видети шта су прави проблеми, све је то зането проблемима од пре сто година... Неке ствари су се променила за десетак година, а као што живот носи ту су испливали и нови проблеми који тиште и народ... нико то не осећа од политичара...

      Да би имали политичаре како треба, њих треба школовати и припремати постепено, да би се понашали цивилизовано и говорили културно.... а код нас, тек сишо са планине и ухватио "усрану мотку" хоће власт... а народ ко народ, пиштаљку у уста и ко гуска у маглу, иду за предводником....

      да, слушао сам музику, седео на бетону, сунчао се и био разочаран је сам схватио да су ти протести осуђени на шалу комику...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Stojanče View Post
        Nemoj tako Olja, Barbara je pametno devojče, milozvučnog glasa i anđeoskog lika. Nemoj da si ljubomorna.
        Ooo nisam znala da se znamo, nisam imala tu cast (bar pod tim nikom ), drago mi je.

        A ljubomorna, nego sta bih bila, izgoreh!!!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ziko, da ti kazem nesto, samo ti cekaj da se neki politicar odskoluje, posto imas vise zivota za bacanje verovatno, ja ih nemam, ovu mladost krckam na razne psihopate, lazovcine i lopurde, koje nikad Srbija videla nije u svojoj istoriji... i ne mirim se sa tim.

          Mada se to tvoje zove pre..dobar je Vucic ima i gorih ili su svi isti, tako da molim te onoliko mesta na internetu gde ljudi dele misljenje sa tobom, ne moras bas ovde da botujes.


          A bolestine se sire svetlosnom brzinom, zaraza opasna vlada..

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Uvek je bilo i biće lopova ali ovo glorifikovanje da su ovi današnji najgori hahah

            Comment


            • Originally posted by Zika View Post
              Како да учествујем у погрешним протестима? Морао сам прво да осмотрим и видим о чему се ту ради...ја сам схватио да је то без везе нека манипулација, увређени и осуђени тајкун који је увек куповао медије и политичаре, купио шта се могло купити на тржишту од јалових назови политичара и покушава на брзину да свргне Вучића и да оствари обећање да ће му Вучић јести из руке... И ови да оправдају примљену лову навалили на силу и на брзака да се докажу, и тако су шепртље упропастиле и зезнуле људе који су највно поверовали да су протести озбиљно припремљени и да ће имати неког одјека како треба и бити успешни у намери да дође до неке промене... Ако је Вучић шепртља и као мало дете се игра сваки дан на телевизији и тиме дојадио и богу и народу, тако су и ови што воде протесте још веће шепртље и без правих идеја.. Вуку тај народ по улицама, видели то се ради по свету па као ајд и ми да се покажемо... Ништа се тамо конкретно не догађа осим те луде музике. Нико тамо нема петљу да узме микрофон и каже конкретно шта треба да каже у име тих људи који иду за њима, изађе по која девојчица или неки пензионисани војник и прича незанимљиве ствари... Нема политичара који ће ући у ту масу и видети шта су прави проблеми, све је то зането проблемима од пре сто година... Неке ствари су се променила за десетак година, а као што живот носи ту су испливали и нови проблеми који тиште и народ... нико то не осећа од политичара...

              Да би имали политичаре како треба, њих треба школовати и припремати постепено, да би се понашали цивилизовано и говорили културно.... а код нас, тек сишо са планине и ухватио "усрану мотку" хоће власт... а народ ко народ, пиштаљку у уста и ко гуска у маглу, иду за предводником....

              да, слушао сам музику, седео на бетону, сунчао се и био разочаран је сам схватио да су ти протести осуђени на шалу комику...
              Sta da vidis, sta da osmotris? Jel treba da skocis sa zgrade da bi se uverio da postoji sila teze? Imas N1, imas Danas, imas internet u krajnjem slucaju. Informisi se. Meni nikad ne bi palo na pamet da idem da vidim Vucicevu kampanju "Buducnost Srbije" da bi zakljucio da je to imaginarijum za polupismenu i krezubu Srbiju. Kazes protesti pogresni? Pa da njih nije bilo Simonovc bi i dalje palio kuce, a Jutka volkao zene. Imas na celu drzave coveka koji je i predsednik, i premijer, i tuzioc, i sudija, i policajac, i pilot... Ne postoji ustav, zakoni a tebi smeta neki tajkun a eno ti ga Miskovic sa Dodikom otvara trzni centa u Banja Luci.

              Comment


              • Ne razumete Ziku, isto kao što 1991. ljudi nisu razumeli i znali (mada je bilo teško to tada znati) sa kim Vuk Drašković druguje.

                Ovi što su se upoznali kod Bašanovića kući, davno davno, Vučko i Djiki... DS i SNS dve strane jednog novčića. Zato i prave od Djikija opozicionara na Pinku kad ga Mitrović proziva jer im je Djiki sigurica. Tu nema omerte a puštaju pentito pokajnike.

                Ima i mediu ljudima koji vode prosteste pravih ali nije ih puno.

                E sad, neko gleda samo ad hoc danas do sutra, samo da skine Vučića što i nije loše i treba to uraditi. Ali kada ga budu skidali slobodno neka gurnu Lutovca i DS-ovce u stranu kao i patkice, ne davimo, i ostale grupice. Borisa Tadića i ostale karikature.

                Saša Janković je odradio čovek posao uzeo keš prevario glupe glumce i glup narod. Beli uradio posao povukao se. Samo ovčice idu i govore teorija zavere. Teorija keša prijatelji. Teorija keša.

                Treba živeti i posle Vučića a živeće se isto kao pod njim što se ekonomije tiče, jedino možda neće biti slina i ovakvog ponižavanja javnosti već će se to našminkati kao u nekim evropskim državama. Sofisticirana korupcija, školovani lopovi, obrazovani prodavači magle i slično.

                Comment


                • Ovdje će svako iznositi svoje mišljenje dok god ne krši pravila.

                  Uroše, ispravi malo onaj post blondu, znaš na šta mislim, eskaliraće. Ovo je svaštara i glupo je da ljudi na sportskom forumu padaju ovdje, pogotovo dok ne završi PO ABA.

                  Comment


                  • Naravno. I ono je bilo samo moje misljenje.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Добро је, нећу више да "ботујем" шта год то значило...ми као и већина у свету смо незадовољни и предпостављам да нам се будућност своди на вечите демонстрације.. нас су бомбардовали четри пута у сто година, ни једна земља није толико бомбардована у свету....
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ooo nisam znala da se znamo, nisam imala tu cast (bar pod tim nikom ), drago mi je.

                          A ljubomorna, nego sta bih bila, izgoreh!!!
                          Sad baš razmišljam da se nismo možda ranije sreli Ne zameri na onakvom mom upadu, čim neko Barbaru dirne, meni živac svirne. I naš predsednik je za nju rek'o da je milo čeljade a ja verujem da je tako.

                          Spoiler
                          Kakvo milo čeljade i anđeo, ono je đavo, takva mi u kuću ne treba.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Naravno. I ono je bilo samo moje misljenje.
                            Mislio sam na Uroševu reakciju na mišljenje Blonda, ali dobro si primijetila. Govoriti nekome da botuje i slati na druge forume ne potpada pod forum neistomišljenika, definitivno može bez toga.

                            Comment


                            • Nikoga ja ne saljem na drugi forum, niti imam prava, niti moc (tipa banujem zauvek), vec iznosim svoje misljenje, o oba.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Dobro, na druga mjesta na internetu, suština ostaje ista.

                                Comment

                                Working...
                                X