Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Samo ići iz Sorabije. Narod ne valja ne Vučić, Vučić dodje i prodje, narod ostaje.
    Uki, kud cemo?

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Bio sam na manje vise svim nekim protestima u NS i mogu reci da poprilicno sigurno da su nam tajne sluzbe zajebane..Cim sam video trubace i ove ne u NATO..inace su trube radile sve vreme dok su govornici pricali..i da dodam tih 7-8momaka sto su nosile te zastave Vojvodine-obicni mladji ljudi...ovde su poceli da reziraju od pocetka..na proslim su usli posle par dana, sada pokusavaju od pocetka..Onda tako ulaze neki likovi u sred setnje i deru se separatisti i znao sam gde ce prica i kojim tokom da ide, onda i canak-kanidja ulece i prica je jasna..Sve su to normalni ljudi bar 95% bili na protestu ali se prica o tih par ljudi itd...Opozicija treba da reaguje u smislu da ubaci i malo misica i da kontrolise proeste, od politicara je bio samo Borko sto sam primetio a sa tim da je dobio po glavi ne uliva bas neku sigurnost Svi ovi protesti su kontrolisani za sad i drze ih oni u rukama i treba biti jako oprezan...Znaci na protestu protiv vlasti i gde niko ne zeli u NATO- dolazi transparent-NECEMO U NATO )) Pa sto nisu dosli sa necemo u EU ))) itd...

      Mi ne mozemo da se otresemo proslosti i sps i srs iz 90tih vladaju zemljom i konstantno se spominje privatizacija itd a daleko vece zlo je bilo pre toga i sada trenutno..Malo se stvari zna da npr u NS katastar ne radi mesec dana su u strajku, da npr SWISLION bio otpustio u danu 2k ljudi ali to je jako tesko naci u bilo kom mediju pa cak i opozicionom, tako da sve ovo treba uzeti sa rezervom i biti jako oprezan.. Da verujem nekom, ne...ali da se mora izraziti bunt mora..Uvalili su nam Belog, Jankovica, Radulovica...sve ljudi sluzbe i onda dodje Urosi kaze glasajmo za nekog novog...nije to bas tako. Samo me zanima sta ce uvaliti na sledecim izborima i sta ce razjediniti glasove...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Katastar svuda starajkuje, a pa kao i da su ranije radili -.-
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Uki, kud cemo?

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          U Južnu Afriku. Ajde taman mi treba jedan saborac.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            U Južnu Afriku. Ajde taman mi treba jedan saborac.
            Čekaj da se završi prvo NFL. Nećeš valjda sad kad je najzanimljivije.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Hahahahah neću još. Moram još malo da prkosim tebi i Bastia33, sa mojim vizionarskim prognozama. Kako se veče bliži ja sve manje verujem u Mahomesa, Patriote nisu bile ovako kompletne dugo u ovoj fazi takmičenja, biće čupavo.

              Comment


              • Daleko bilo da ja navijam za Patriote.

                Nemoj sad da mi posustaješ sa Mahomesom.

                Sejntsi vs Čifsi bi bio SB po mojoj meri.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Prštalo bi na sve strane. Ne mogu Ramsi u Superdome pobediti, sumnjam. Više sam se plašio Eaglesa. Svakako će biti utakmica za studiranje što se tiče napada, akcija, maskiranih u različite formacije. Dva ofanzivna gurua, jedan dokazani jedan mladji, a drugo finale genije protiv još jednog ofanzivnog gurua. Biće mega zanimljivo.

                  Comment


                  • A jel to JAR nema net?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Izadjem ispred kuce da ispusim jednu... kaze weather app real feel -30.. vidim ja nesto slabo gori cigareta

                      Comment


                      • Ides u lukac!
                        Ovih -10 pre neki dan ovde jedva preziveh...
                        To u gradu mislim i ovom smogu, na planini mi nista ne smeta
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Izadjem ispred kuce da ispusim jednu... kaze weather app real feel -30.. vidim ja nesto slabo gori cigareta
                          Podgorica suncano i toplo 5C

                          Comment


                          • Odje je bilo vanredno stanje juce... Mada je bila nedelja, pa je to moglo proci Palo je oko 60cm snijega za nekih 12 sati.

                            Comment


                            • Bio sam na Njeguse prije 7,8 dana kad me sacekalo jedno jutro -20 C,snijeg 60 cm,imao sam osjecaj kao da sam u Sibir a ne kilometar vazdusnom linijom od mora.
                              Inace volim taj osjecaj hladnoce,nije mi smetalo.Sve do -35 je kazu podnosljivo za ljudski organizam.

                              Comment



                              • There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X