Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Prštalo bi na sve strane. Ne mogu Ramsi u Superdome pobediti, sumnjam. Više sam se plašio Eaglesa. Svakako će biti utakmica za studiranje što se tiče napada, akcija, maskiranih u različite formacije. Dva ofanzivna gurua, jedan dokazani jedan mladji, a drugo finale genije protiv još jednog ofanzivnog gurua. Biće mega zanimljivo.
    Gledao sam oba meca i neverovatno da su oba moja tima izgubila na produzetke i zaspah ko po?ran u 4@30h Kakva je igracina Brejdi i koliko je malo delilo Kanzas do finala ono je neverovatno..NE ce dobiti finale, igraju neverovatno kako u odbrani tako i u napadu posebno...Mada cu u finalu navijati za LA
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      U pravu je covek.

      Zdrava ishrana + svakodnevna fizicka aktivnost + pravovremen i kvalitetan san + tusiranje hladnom vodom + dobra higijena bez korisenja hemije + meditacija ka telu = ubistvo farmakomafije i svih drugih zlotvora kojima predajemo novac jer nismo u stanju da se brinemo o sebi.

      Telo uvek leci samo sebe, s tim sto mnogi blokiraju ili usporavaju taj proces prenatrpavanjem toksina ili nezdravim nacinom zivota.

      Comment


      • Zoki prešao 3 miliona pregleda.

        Pa kaže sad furam taj stil pa napravite mesta...
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Slažem se sa Limunom. Pogotovo kod higijene, mnogi ljudi koji koriste neke preparate samo još gore izgledaju. Da izbacimo etiketiranje vegan i slično, i krajnosti, ubacivanje biljnih dana svakako će pomoći organizmu.

          Ja sada npr radim taj one meal a day i ostavljam 24h organizmu za fasting i regeneraciju.

          Mnogo je počelo sada da se priča u medicini i naučnim krugovima u vraćanju na taj stari režim jer ljudi nisu imali da jedu u 9,12,15,18,21h. I malo je teško navići se ali je odlično super mozak radi.

          Naravno ne treba jesti junk food kad se jede taj jedan obrok koji je obiman.

          Ja sam u skorije vreme imao dva puta temperaturu a pre toga dugo ne. Napravila je farmakomafija nešto novo.

          A znam masu ljudi koje boli svaki dan glava i svaki dan piju lekove. Mene hvala Bogu ne.

          Ne vidim profitni interes farmakomafije koja je jača od narkomafije da ti proda nešto od čega ćeš biti potpuno izlečen, a ovo je kapitalističko a ne humano društvo, stoga to nije nikakva teorija zavere, lako je preko Svetske zdravstvene organizacije provući bilo šta.

          Kada sam video kako leče dijabetičare u SAD to je komedija, nije ni čudo što ljudi boluju od toga po 20 godina.
          A ljudima ovde je to teško objasniti odmah te pitaju jesi li ti doktor.

          Tako da je to jedna velika istina.

          Samo su ružne te etikete za masovnu identifikaciju i pripadanje grupi vegan i vegeterijanac jer to nisu izmislili ti ljudi, to je od starih dana, ljudi su pre svega biljojedi. Nije Bog zabranio da se jede životinjsko meso ali s razlogom je neko izmislio post ili ono što pripadnici islamske veroispovesti rade ne znam kako se zove taj praznik ili post kada samo noću jedu, to je isto jedan vid fastinga i organizam se regeneriše i čisti.

          Ovako kada čovek jede non stop i još ako jede loše... Može on živeti i 100 god ali nije blagoslov živeti 100 a poslednjih 30 se raspadati od bolesti, kvalitet života je bitan.

          Comment


          • Postili su ljudi u srednjem veku i nisu se kupali, pa je retko ko pretek`o 40-u.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Hranili se hlebom. Ali eto, makar su postili.

              Comment


              • Da, da, bas hlebom, a pogotovu sa ovim od kvasca, belog brasna i aditiva, hau jes no
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pa piše na pekari "bez aditiva"
                  sigpic
                  "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Da, da, bas hlebom, a pogotovu sa ovim od kvasca, belog brasna i aditiva, hau jes no
                    Potrazi malo po internetu koliko je nekada hleb bio nezdrav i koje je sve bolesti izazivao.

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Potrazi malo po internetu koliko je nekada hleb bio nezdrav i koje je sve bolesti izazivao.
                      Recimo - halucinacije usled razane glavice su dovele do spaljivanja "vestica" u Salemu.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Jel to na onom internetu gde je zemlja ravna ploca?

                        No ubijale ih sigurno necista voda, neizlecive bolesti ili recimo kolonijalisti. No, to je na jednom drugom internetu, mada bih rekla i u knjigama.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Recimo - halucinacije usled razane glavice su dovele do spaljivanja "vestica" u Salemu.
                          Steta za vestice, ali hvala Hofmanu koji je skontao o cemu se radi.

                          Comment


                          • Lol

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • kako ubiti slobodu medija, uz primere iz prakse
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Sumnjam da je uzrok u postu i hrani. Više mislim da je do opštih uslova za život i rad, i higijena celokupnog društva.

                                Upoznao sam dva starija čoveka prethodnih godina obojica po 70+ godina. Jedan samo ruča, a drugi jede svako veče i to samo hranu bilinog porekla. Ljudi zdravi. Deluju mladje od nekih ljudi koji su od njih mladji po 10-15 godina.

                                Postoji ona mantra u narodu tipa kada neko vodi računa ceo život i umre mladji a neki tamo što je pio, pušio živeo duže od njega i onda narod podrugljivo kaže pa nije mu vredelo.

                                A ja mislim da je bolje živeti i dok si živ biti čist koliko god možeš a ne da živiš kao pokretna čadionica. Tim ljudima se promeni boja kože, zubi, pretvore se u ljude koje je teško gledati. Nikad mi nije bilo jasno zašto bi neko to sebi radio.

                                Tako da treba voditi računa, da li to bila samo biljna ishrana ili neki drugi metod, to je osnovna dužnost prema sopstvenom telu.

                                Btw koliko se sećam Bodiroga i još neki košarkaši umeli su da uzimaju zlata dok poste a koliko znam ni Khabibu ne smeta za trening. George St Pierre kaže da se oseća bolje od kada jede jednom dnevno.

                                Svakako čovek treba da proba. Nije sve za svakoga.

                                Comment

                                Working...
                                X