Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    Ili kad kazu jebem ti sunce.Ljudi to nije izvodljivo.
    A "prvi red na sa`rani"?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Glupo je uopste raspravljati koja je smisao odredjene psovke. Psovati ne bi trebalo.

      Comment


      • Ljudi u pravu ste da nije lepo psovati, ali je smesno da se psovke bukvalno tumace i da ih tako prihvatate-zelite nekome. Ako se udubis u njih to mnogo vise zaboli a 90% izrecenih nije bukvalno misljeno od onih koji su ih izgovorili. U principu to se toliko ustalilo u nasem jeziku da jako cesto cujem psovku u kontekstu pohvale. **bo mater svaku pogadja lik, svaka mu cast ili mnogi drugi primeri. Niko ne misli bukvalno da **** sunce ili sta vec.

        Spoiler
        **bem ti ovaj edit
        Last edited by colchonero; 15-01-19, 16:16.

        Comment


        • Nije psovka kao psovka problem. Nego mi sami, koji ne shvatajuci sta zapravo pisemo nesvesno lupamo gluposti. Od toga treba bezati.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ja sam ponekad koristim "Sunce ti poljubim"
            Nemoguca misija
            Ja koristim "krv ti jebem'', ne bas mali broj puta na ovom forumu sam upotrebio tu psovku.
            Uglavnom sve to koristimo kada ne mozemo dovoljno dobro da se izrazimo ili kada zelimo nesto posebno da naglasimo. Stvar navike.
            Meni je ta psovka kao neki izraz neverice i gotovo nikada je ne upotrebljavam u bukvalnom smislu.
            Last edited by Indigo; 15-01-19, 16:43.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Olja, sprdas me da ti to smeta?

              Btw, mnogo bukvalisete oko tih psovki

              #timIndigo

              Pre neki dan sam naisao na dobar tvit o ovoj temi, probacu da nadjem. Mrzi me
              Last edited by Mr. Wolf; 15-01-19, 17:10.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Ja koristim "krv ti jebem'', ne bas mali broj puta na ovom forumu sam upotrebio tu psovku.
                Uglavnom sve to koristimo kada ne mozemo dovoljno dobro da se izrazimo ili kada zelimo nesto posebno da naglasimo. Stvar navike.
                Meni je ta psovka kao neki izraz neverice i gotovo nikada je ne upotrebljavam u bukvalnom smislu.
                Da, ta psovka upravo tome sluzi. Da se prikaze neverica, sokiranost. Ali je nevidjeno glupa.

                Gotovo nikad?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Da, ta psovka upravo tome sluzi. Da se prikaze neverica, sokiranost. Ali je nevidjeno glupa.

                  Gotovo nikad?
                  Da, ne verujem da sam bilo koga licno opsovao i na taj nacin mu uvredio familiju, krv, pretke i potomke. Uvek kao izraz neverice.
                  E sad posto smo apsolvirali da se krv ne moze *****, "gotovo" se odnosilo na to da nisam 100% siguran da nekad u zivotu to nisam i rekao nekome.

                  Citaj kao sto je napisano, misli izmedju redova by Sandu
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Kakva je ovo diskriminacija prema Bubi i Jali ovi matori pevači ih kao teraju iz Srbije? Sram ih bilo.

                    Comment


                    • Odje ljudi generalno nemaju pojma... Jedino ko zna geografiju su ljudi koji su sluzili vojsku pa su malo proputovali. Ovima sto nisu sluzili kad im kazem Montenegro, oni misle da ih zajebavam

                      Comment


                      • Dosta price o ratovima na ovim prostorima. Na ovom forumu to nije dozvoljeno.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Da se onda vratimo sagi o Karleuši [emoji4]

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Umro Šicer.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Bez predrasuda, topina.

                              Comment


                              • Aman, bre, ljudi - ostavite se ratova, a i Krmeljuse.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X