Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je ovo stvarno izjavio treba mu sve po spisku.

    Comment


    • Dosli Jeremić, Đilas i Bosko kod Vučića da traže slobodne izbore. Vučić podivlja i sve ih proguta.
      Tako oni u njegovom stomaku u mraku ne vide ništa a neko se tu vrpolji. Oni pitaju ko je to:
      "Neša"
      Koji Neša?
      "Neša Slina"
      "I tebe je progutao?"
      "Jok. Ja sam usao na službeni ulaz"
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Ciji je ovaj?

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Comment


          • Bolestina

            Comment


            • Ivane, ti si neozbiljan -.-
              Samo te neke gluposti interesuju, bolje da si mi odgovorio ko je ovaj sto kaze:
              Sta je Njegos naspram Sorosa
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ivane, doticna ga ne bi ni pogledala da nije par uslova:
                1. Situiran
                2. Imucan
                3. Pri kraju zivota

                Klasicna sponzorusa-sponzor prica.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Ivane, doticna ga ne bi ni pogledala da nije par uslova:
                  1. Situiran
                  2. Imucan
                  3. Pri kraju zivota

                  Klasicna sponzorusa-sponzor prica.
                  Nisi poslusao snimak,kaze covjek da ima penziju 50 000 dinara.
                  U pitanju je prava ljubav.

                  Comment


                  • To je Milan Knežević, inace velika ljiga i splacina ljudska. Ima on fenomenalnih izjava i zna da bude u pravu, ali generalno je govnar.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_PG View Post
                      Nisi poslusao snimak,kaze covjek da ima penziju 50 000 dinara.
                      U pitanju je prava ljubav.
                      Ima 50000 penziju?
                      Daj troskove zivota i ako su pokriveni - odakle?
                      Nije tu sve cisto.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Baš lep medijski prostor dobijaju matori manijak i ta mlada kurva. Treba stvari nazivati svojim imenom. Previše smo postali blagi. Samo gledaju ljudi da nekoga ne uvrede a to polako gubi kontrolu.

                        Sad da ja tu piše ku**a i tako slično, to je najstarije zanimanje. A i vodeće zanimanje od žena u Srbiji i u svetu, sponzorisano instagramom koji je postao katalog za bogate tipove i čike da gledaju ponudu.

                        Ne kažem, i muškarci su postali dijabole. Trećina manijaci, trećina feminizirani, trećina nesposobna da ostvari prirodan kontakt sa osobom suprotnog pola.

                        Ovo važi za mladje generacije, ispod 30,35 najviše.

                        Gomila idiota šeta planetom samo jer je jednog dana neko rekao nemoj reći kurvi da je kurva to je vredja, stavi se u njenu kožu, svako ima pravo da bude šta hoće itd...

                        Pa ne bih baš rekao, ne znam koja je to manija za vakcinisanjem a ovde imaš društvene viruse koji štete duh jednog naroda, nacije i svetske populacije.

                        Postojale su stvari oduvek - i kurvarstvo i homoseksualizam i upražnjavale su se ali nikada nisu bile odobrene od strane društva kao norma jer bi nagrizlo društvo, njegovu funkciju i norme.

                        Nikada niti u jednom periodu istorije neka tamo opet kažem kurva kao Kim Karadašijan nije bila uzdizana na pijedestal.

                        Vidite kako vam i sama ta reč kada pišem kurva izaziva nelagodu i maltene da bi me sada oterali do djavola jer smo lobotomisani da ne nazivamo stvari pravim imenom.

                        Tako i Karić i Kole nisu lopuže nego biznismeni, tako Dejvid Bouvi nije satanista nego legenda, tako razne pedofilčine nisu pedofili nego glumačke ikone.

                        Ovo je najniži stepen civilizovanog ponašanja u istoriji čovečanstva. I prvi ljudi su znali više reda i imali normalnije norme od ovog postmodernog tehnokratskog antihristskog društva.

                        Bljaks. I nije da joj ja sudim jer me nije briga, samo je sramota da to izlazi u medije i da se ne naziva pravim imenom.

                        btw dotična je sponzoruša a to je još gore. I ne sudim ja njoj ali ako je to za medije i ako je to smešno simpatično i zanimljivo, mi smo odron.
                        Last edited by Cassius Clay; 21-03-19, 20:18.

                        Comment


                        • A što se ti opterećuješ ko se sa kim keca? Od Nemanjića do danas pedofila bilo i biće.
                          sigpic
                          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Bljaks. I nije da joj ja sudim jer me nije briga, samo je sramota da to izlazi u medije i da se ne naziva pravim imenom.
                            btw dotična je sponzoruša a to je još gore. I ne sudim ja njoj ali ako je to za medije i ako je to smešno simpatično i zanimljivo, mi smo odron.
                            Meni je cudnije to stalno iscudjavanje u naprednoj i ruzicastoj Srbiji. Sve je to u sluzbi daljeg izludjivanja i ispiranja mozga polupismene i krezube Srbije. Ako mislis da smo dotakli kraj varas se. Nema dna.

                            Comment


                            • I bzvz Ivane sto mi odg na pp, necu vise da te pitam nista javno -.-
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X