Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ишао сам да видим протесте и пуштали са камиона супер музику, остао бих дуже али ми дупе утрнуло седећи на бетону...

    људи у пролазу, сврате да виде, сунчају се и досади брзо, све у свему лимунада...

    ја имам утисак да то све плаћа Мишковић како би се осветио Вучићу што га је дао на суд... све су то мућке...
    sigpic

    Comment


    • Isao sam da vidim proteste!? Pa nisu protesti Monika Beluci ili Mona Liza pa da ides da ih gledas. U protestima ucestvujes ili ne ucestvujes. A muziku si mogao da slusas u nekom kaficu ili klubu i da uz nju djuskas umesto da sedis na betonu.

      Comment


      • I to na ladnom betonu.....svasta cu ovde procitati...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Ne dirajte Zikolinija....
          Bolje se brinite sto gajite decu da budu jeftina radna snaga stranim investitorima.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ne dirajte Zikolinija....
            Bolje se brinite sto gajite decu da budu jeftina radna snaga stranim investitorima.
            Država se reklamira i poziva investitore da ulažu u Srbiju, a od pogodnosti nudi i jeftinu radnu snagu.

            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Mi cemo uvek biti generalno gledano jeftina radna snaga. Mi nikada necemo biti Nemacka, Svedska, Danska... bicemo manje-vise uvek beda i sirotinja sa casnim izuzecima. Ne mogu svi biti bogati neko mora i da radi za njih. Jbg takve su nam karte podeljene.

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                Mi cemo uvek biti generalno gledano jeftina radna snaga. Mi nikada necemo biti Nemacka, Svedska, Danska... bicemo manje-vise uvek beda i sirotinja sa casnim izuzecima. Ne mogu svi biti bogati neko mora i da radi za njih. Jbg takve su nam karte podeljene.
                Ne treba se miriti sa "sudbinom".....uvek može neki novi špil i neko novo deljenje...ko zna
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • I naravno sve uz subvencije nase drzave, gde su cesto i milijarde u pitanju, pa ko ne bi dosao. Uz ugovore i uslove koje nikako drzavi ne pogoduju, vec mazanje ociju javnosti da se prividno nesto ovde kobajagi radi i privredjuje, a nezaposlenih sve manja.... laz do lazi, jer su tu maheri.

                  O uslovima rada, pored bede od minimalaca, tretiranju tih ljudi, koji su primljeni iskljucivo na odredjeno ili o tim vajnim investitorima koji posle 2-3 godine odu, skoro se uopste ne prica, tu vlada neki muk...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Ne treba se miriti sa "sudbinom".....uvek može neki novi špil i neko novo deljenje...ko zna
                    Izaberemo tebe za vlas`i odma`ce se zivi bolje, a i Meraklije ce biti prvaci.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Ovaj idiot samo da dolija sto pre... izmedju ostalih naravno

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Niko ne može da me ubedi da je Island mogao da napravi državu, a mi da ne možemo. Samo, mora da se radi. A mi smo lenji, priznavali to ili ne. Jednostavno smo vekovima radili za druge, pa i ne čudi što smo ih sabotirali, a danas kada smo "slobodni" sabotiramo samo sebe.
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Дечаче.
                          Има једна италијанска пословица која вели: "проговорио је и пропустио шансу да остане паметан."

                          Несумњиво је да овај скеч кратке форме писан у мејнстрим стилу аутошовинизма, фројдовски одаје твоје виђење тебе и твојих предака.

                          Саосећам са вама.

                          Comment


                          • Verujem, zato ja ćutim i pišem.
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Radovanu Karadzicu kazna od 40 godina zatvora povecana na dozivotnu. Neka su... zamisli da izadje sa 110 godina i da napravi neku pozdariju ponovo. Ovako je sigurnije

                              Comment


                              • Kratko i jasno:
                                http://mondo.rs/a1173993/Info/Ex-Yu/...e-presude.html

                                Hvala!

                                Comment

                                Working...
                                X