Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Nema tu pobednika. On se odredjuje na kraju a ovo je igranka bez kraja. Pre 100 godina vijorila se srpska zastava nad Belom kucom, 90 godine kasnije su nas bombardovali. Sta ce biti za 100 godina to niko ne zna.
      Nemacka je pobedila u tom ratu moci: Britanija i Francuska su, nakon gubitka moci kao kolonijane sile, nesposobni da se odupru tome, Rusija je izvor sirovina....
      Malo li je?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Marko11 View Post
        CG se pripojila Albaniji.
        Bravo

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Nemacka je pobedila u tom ratu moci: Britanija i Francuska su, nakon gubitka moci kao kolonijane sile, nesposobni da se odupru tome, Rusija je izvor sirovina....
          Malo li je?
          Rekoh, sve je to privremeno i relativno. Osim ekonomske postoji i vojna moc. Kada Velika Britanija konacno ode iz EU i Merkel povuce sa vlasti Francuska i Makron ce vladati Evropom. Makron je zapravo vec sada novi lider Evrope. On vec sada sebe vidi u istoj ravni sa Trampom i Putinom. Sindrom Napoleona.

          Comment


          • Originally posted by Marko11 View Post
            CG se pripojila Albaniji.
            Ne znam da li si nov na forumu, isproveravacu kasnije, ali ovakvo pisanje je STROGO zabranjeno i kaznjivo.
            Mozes da pljujes po svojima, po tudjima jok. Ovde ima dosta ljudi iz regiona i licna misljenja o medjusobnim nacionalnim netrpeljivostima se ne iznose javno i samim tim nikog ne ticu ovde od nas. Nacionalizam i sovinizam su zabranjeni na forumu!
            Opomenut si, a na adminu je da reaguje ako misli da je potrebno.

            I da savet jedan, procitaj detaljno Pravila

            http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1659760
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ja sam Crnogorac.

              Comment


              • Originally posted by Marko11 View Post
                Ja sam Crnogorac.
                Tesko.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Ah mozda i jesi, ali zivis ovde. Prema tome dodje mu na isto kao da nisi.
                  I na kraju, ne znas puls svojih tzv. sunarodnika na forumu, pa da duvate u istu trubu, tako da bez slicnih izleta od sada.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Pa valjda lik bolje zna koje je nacionalnosti

                    Comment


                    • Teska gamad ovi u rts, ali ono bas, bas..


                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Pa ovo nema ni u Severnoj Koreji. U stvari lazem ima u Severnoj Koreji. Ni TV Bastilja nije radila na ovakav perfidan nacin.

                        Comment


                        • Evo moja baba malo pre kaze da rts nije bio ovakav ni za vreme onog tamo sto lezi ispod one lipe.
                          Dokle vise i sta dalje

                          Originally posted by kronostime View Post
                          "Srpsku trilogiju" nije procitalo 5% omladine u ex-SFRJ, a kamoli u ovoj novoj Srbiji.
                          Da ne pricamo o "Devetstopetnaestoj" od B.Nusica, delima Slobodana Jovanovica....
                          Srbi - svoju istoriju necemo da naucimo i procitamo, a hocemo da komentarisemo tudju? Ne biva to.
                          Eee citanje, bio je problem oduvek, a tek sada ova omladina nista ne cita i veze blage nema. Naravno, najvise toga se nosi iz kuce, a tamo se bas slabo cita.
                          U malo stanova, kuca koje sam usla da ljudi imaju biblioteke, makar bila i jedna obicna polica puna knjiga

                          "Srpska trilogija" je tako snazno delo, u nekom smislu postao je spomenik tim herojima Velikog rata, apsolutno niko ne moze ostati ravnodusan prema njemu i toj nasoj istoriji, pogotovu sto je pisana od coveka koji je svedocio svemu, a znam da je mnogo malo ljudi procitalo, nazalost nisu ni zainteresovani previse.

                          A lepo je pisao Jakovljevic o "Srpskoj trilogiji" strahujuci da ce sve da se zaboravi, jos onda izmedju dva rata.

                          "Istorija ce zabeleziti nas podvig, isto onako kao sto se kroz vekove pominje prelazak Hanibala preko Alpa ili ce potomstvo ravnodusno gledati kako psi raznose kosti mucenika?"
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Evo moja baba malo pre kaze da rts nije bio ovakav ni za vreme onog tamo sto lezi ispod one lipe.
                            Dokle vise i sta dalje



                            Eee citanje, bio je problem oduvek, a tek sada ova omladina nista ne cita i veze blage nema. Naravno, najvise toga se nosi iz kuce, a po kucama se bas slabo cita.
                            U malo stanova, kuca koje sam usla da ljudi imaju biblioteke, makar bila i jedna obicna polica puna knjiga

                            "Srpska trilogija" je tako snazno delo, u nekom smislu postao je spomenik tim herojima Velikog rata, apsolutno niko ne moze ostati ravnodusan prema njemu i toj nasoj istoriji, pogotovu sto je pisana od coveka koji je svedocio svemu, a znam da je mnogo malo ljudi procitalo, nazalost nisu ni zainteresovani previse.

                            A lepo je pisao Jakovljevic o "Srpskoj trilogiji" strahujuci da ce sve da se zaboravi, jos onda izmedju dva rata.

                            "Istorija ce zabeleziti nas podvig, isto onako kao sto se kroz vekove pominje prelazak Hanibala preko Alpa ili ce potomstvo ravnodusno gledati kako psi raznose kosti mucenika?"
                            A dostupne su sve tri knjige na klik odavde
                            http://www.antologijasrpskeknjizevno...nikPisaca.aspx
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • A sad malo razbribrige...

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Uh, ovima ce se i praunuci strecati
                                EDIT: Mada, razumem ih: slicno sam se osecao na vrhu Veleza `91 (vertikalna litica na korak ispod) i na "vidikovcu" CN Towera u Torontu - pizda mu materina ko smisli onaj stakleni pod.
                                Last edited by kronostime; 12-11-18, 19:47.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X