Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se Indigo da si u pravu,dako se onaj Jelouston aktivira da pocisti govna.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Nadam se Indigo da si u pravu,dako se onaj Jelouston aktivira da pocisti govna.
      Jeloustone, `bem te pospana
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment




      • Svaka slicnost sa stvarnim osobama je slucajna.

        Comment


        • Stize.

          https://www.b92.net/biz/vesti/srbija...nav_id=1469214
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • I misija na Mars i točak? wauuuu

            Možda će točak da lansira na Mars kao neki katapult

            Comment


            • http://www.vijesti.me/svijet/ratko-m...-doslo-1012735



              Ahahahahahahaha pa sta je ovo ahahahahaha ima li dje snimak da se pogleda? Sta radi Maric Radi li Seselj na Happy televiziji? Izgleda da on vodi taj jutarnji program posto je svako malo u novinama

              Comment


              • E gledao sam juče Šešelj je bio par sati, kaže voditeljka u ulozi gosta voditelja. I njegov sin ladno okrenuo Mladića, kaže mu Ratko smršaj malo Vojo, a ovaj kaže to su mi zalihe za novi štrajk glađu

                Evo i snimka, trebalo bi da je u drugoj polovini, verovatno i nakon 30min

                Last edited by Nerealan; 17-11-18, 09:31.
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Sastalo se nekoliko idiota sa sve onom nesrecnom pijanicom Maricem.
                  I mislim da o ratnim zlocincima ne treba da pisemo ovde na forumu.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Necu vise na ovu temu, pa samo da kazem da je ovo fenomenalno hahahahahahahaha stvarno nevjerovatno.

                    Comment


                    • Pametni ljudi koji nisu ograniceni ce se nasmejati samo ovome, jer realno nista drugo ni ne preostaje.

                      Lose je to sto ima ljudi sa obe strane koji ce ovo ozbiljno shvatiti.

                      P.S. Mislim da odem na neki sarajevski rejv.

                      Comment


                      • Ma pusti to pametan, ogorcen, ne znas ko je sve direkto i indirektno tu pogodjen, ne mozemo ovde na razum da se pozivamo.

                        Sto bas na sarajevski, dobri su? Mislim sta se desava?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Kakav bre Avatar, Ratovi zvezda.. sve je ovo nista u odnosu na ovaj spektakl. I to sve uz "Boze pravde".

                          Comment


                          • Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • I meni za kafetriju-poslasticarnicu
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ka kad je the books of knjige htio da osnuje pred izbore KURAC-Kulturno udruzenje radnicke alternative Cetinja.
                                Zamalo su krenuli da skupljaju potpise ali im je neko bio zaprijetio sigurno da obustave sve,ne moze to kod nas da prodje.
                                Last edited by E1_PG; 17-11-18, 20:59.

                                Comment

                                Working...
                                X