Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A eto kazem Ivane lepo da ti bolje znas...ali kako nije izbivao-lo iz Bg....sve ti to nase
    Ma kakav put spasenja...pa to je urodjeno, nema tu promene puta, ali izgleda mnogo normalnije iako i pomalo ekscentrik i ima neku lovu, putuje, ne znam bas ....samo nema veze sa onom osobom sto su se svi sprdali...

    I ne moras da citiras ceo moj post da bi napisao 1 recenicu...

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Za Akija

      Zato sto je to Donald Trump.

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        Za Akija

        Zato sto je to Donald Trump.
        Jedan od najuspijesnijih biznismena ikad, da propadne kao predsjednik USA.

        Kakva opklada.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Pa pitao si me zasto. Znao sam da ti se odgovor nece svideti, to jest da ces imati nesto da dodas.

          Comment


          • Realno odgovor ti je glup ko Cenk Ujgur.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Mislim nece to njega ako se i desi mnogo dotaci, on ce iz ofisa da izadje jos dosta bogatiji nego sto je usao, ja racunam negde na koliko on tvrdi da ima.

              Comment


              • Ponovo lupas ono sto Cenk lupa po yt.

                Kad ces shvatiti da je Cenk opci moron, koji je prolupao kad ga je Sam Harris brutalno razbio u debati prije par godina. Covjek se nije oporavio.

                Sta ce njemu jos para, logika vam je katastrofalna.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ma ko prica o Cenku

                  Dobro Aki, videcemo. Ja cekam da vidim sta ce se desiti kad mu opadne popularnost u grupi ljudi koja mu je donela vlast, posto ga vise od pola Amerike ili vec ne podnosi ili bar ne simpatise(neki procenat) . To su beli evandjelisti pogotovo sa manjim obrazovanjem i radnicka klasa, a to ce se neminovno desiti osim ako on ne uradi nesto spektakularno za njih, a to je jako tesko inace uraditi, tako da se odgovor sam namece.


                  A za odgovor, pa mogao sam sada puno stvari da napisem, ali znam da ces onda ti nesto napisati, a ne zelim da ide u nedogled kao onomad.

                  Comment


                  • Tramp je smisljeno doveden na vlast da bi se u javnosti stvorio utisak da je narod pobjedio taj neki establisment sto naravno nije tacno,Tramp je samo pozorisni lutak,pajac.SAD je suvise ozbiljna zemlja da bi dozvolila demokratiju tj. diktaturu prosjecne vecine koja nikad ne vodi ka naprijed nego ka stagnaciji ili ka propadanju.
                    Last edited by E1_PG; 16-06-17, 21:00.

                    Comment


                    • Kod nas kad god neko nema apsolutnu diktaturu i vlast, nego deli npr sa drugim granama vlasti kao sto je sud, odmah je prglasen za lutku, klovna, kome drugi vladaju iz senke. I uvek ponavljamo isto, nebitno sta se desavalo kroz istoriju.
                      Last edited by colchonero; 16-06-17, 21:04.

                      Comment


                      • Pricas ti pricu koju Cenk melje na YT stalno. Prepoznajem je i to je to.

                        Najveci mit je da su njegovi glasaci neobrazovani. LOL

                        Covjek je oteo Obaminih glasaca BRUKU. Nemam realne podatke u ovom trenutku, ali znam u kojem regionu mu se brojevi popularnosti krecu, cisto na moj osjecaj.

                        Rasmusen poll danas izasao 50% approval rejting. Ja ti garantujem da je na 65% minimalno.

                        Demokrate nemaju poruku, razbijeni su i ja molim boga da im kandidat bude Pokahontas E. Warren, jer ce to biti nenormalan landslide, 2020.

                        Trumpova baza ima approval medju njima od 97%, to su nerealni brojevi.


                        Al daj da malo razbijem i taj mit da ga pola drzave mrzi i da je manje od pola drzave glasalo.

                        Ukupno je glasalo 128.8m ljudi. Amerika ima populaciju od 326.3m ljudi.

                        Znaci negdje oko 40% populacije.

                        E hajmo sad koliko imas ilegalnih imigranata, koliko imas legalnih imigranata, koliko imas djece i koliko ljudi je izgubilo pravo glasa jer su u zatvoru.

                        Ilegalaca je 2007. bilo oko 12m, sada ih vjerovatno ima oko 20m.

                        Legalnih imigranata koji nisu postali drzavljani ima oko 45m.

                        Ispod 18 godina imas oko 84m stanovnika.

                        To je 149m ljudi koji nisu u mogucnosti da glasaju.

                        I na kraju ostane da nije glasalo oko 40m ljudi.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Covek je promenio FBI sefa, postavio Sessionsa, Gorsucha, hoce travel ban, zid, obamacare repeal, Rusija i mnoge druge stvari, sad da li je to dobro ili lose to presudite sami, ali ja znam da ukoliko do svih navedinih promena dodje ili cak i rata sa Korejom ljudi ce i dalje pricati kako je sve isto, kao da neko ima carobni stapic i da u trenutku sve okrene za 180 stepeni.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Takav utisak ostavljaju na mene nakon svakog njihovog odslusanog intervjua.Prazna kvazi-buntovnicka prica ispunjena floskulama,podmazana nekim desnicarskim toboze patriotskim stavovima.Ona njihova pjesma sistem te laze je tipican pokazatelj psiholoskog profila te grupacije,oni su mi nesto u rangu Boska Obradovica,to je taj neki nivo.Egocentrici koji kao nesto porucuju mladima,a zapravo su go ku.ac,da ih stavis u tv duel sa onim nesrecnim Martinovicem iz SNS-a oduvao bi ih kakvi su to intelektualci.
                            Kakve veze imaju oni sa Martinovicem? Oni nisu politicari, niti imaju kakvo ucesce u istoj. Ako su oni prazna kvazi-buntovnicka prica, kako onda izgleda puna nekvazi-buntovnicka prica? Koje floskule? Koliko si im pesama poslusao? Jednu ili dve? Ja bih bas voleo da cujem tu analizu psiholoske grupacije na osnovu pesme sistem te laze

                            Comment


                            • To i kazem , pola drzave i vise (znaci svi oni koji su izasli i nisu glasali za njega) plus ovi koji nemaju pravo glasa, postu su imigranti ga ne podrzavaju.

                              Comment


                              • Tramp je car,steta sto je njegov uticaj nikakav bilo bi mnogo zanimljivije da se on nesto pita.

                                Comment

                                Working...
                                X