Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post


    Ekonomski modeli su najprecizniji modeli na svijetu. Nema tu laprdanja, sve je vrlo jasno.
    Da, zato si ti s onim postom pokušao precizno da predvidiš da će Norvaška ekonomija da propadne za 30 godina zato što ne može da se nosi sa američkom ekonomijom.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
      Varloci najgora klasa ikada, samo mejdževi moćni
      Najjaca klasa svih vremena - nema mocnije

      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
        Znam, znam sećam se Evo okačio Uroš snimak kakva elita nije ni čudo što su nas bombardovali Da je Bane bio pregovarač Srbija bi danas imala i pravo veto glasa
        Bane je legenda...

        Uroše to je taj...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Bridžit Bardo, da ti otklonim dilemu.
          Ukucah iskoci mi neka slika novijeg datuma prodje me zelja

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Ima negde skrivena kamera kada su par njih prepričval dgalđj ( da ne pominjem imena)...Velja hteo da se žrtvuje...

            Pobeda - ne opravdavam...kažem samo da JA mogu da razumem zašto je to uradila...
            Ponoviću
            Ne kažem da je to bio moralan potez ali jeste državnički.
            Ok. Kada ti nju možeš da držiš na avataru na forumu punom navijača Liverpoola, mogao bih i ja da pišem ono što sam juče pisao. Ali dobro, ja bih za to dobio ban, a trenutno mi se ne ide u Banoviće. Ne želim da nastavljam ovu raspravu.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Najjaca klasa svih vremena - nema mocnije

              Punio ih je Gangarić kao punjene paprike u 3,4,5,6. sezoni
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Ok. Kada ti nju možeš da držiš na avataru na forumu punom navijača Liverpoola, mogao bih i ja da pišem ono što sam juče pisao. Ali dobro, ja bih za to dobio ban, a trenutno mi se ne ide u Banoviće. Ne želim da nastavljam ovu raspravu.
                Ma ako ti smeta reci skloniću je- to si mogao i u PP da mi napišeš...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Ukucah iskoci mi neka slika novijeg datuma prodje me zelja
                  Ajdeeeee...
                  Pa baba jbg..ovo kad je bila bombona.
                  Sve cemo da budemo.jednom babe..al nema veze bitno je da smo sada....

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Ma ako ti smeta reci skloniću je- to si mogao i u PP da mi napišeš...
                    Ne treba

                    Comment




                    • Banovići uživo Gleda li još neko ovakve zajebancije ?

                      Gledao sam pre neki dan o zatvorima Južne Amerike, au druže ono ti je tek robija
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Ne treba
                        Sad je kasno, sklonila sam je
                        Čisto kao znak dobre volje...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Sad procitah deo o Bibliji i ravnoj ploci. Zapekao hologram ovog leta haha. Ljudi kada bi ste izucili meteorologiju fiziku itd. sami bi ste shvatili da jedini model koji se poklapa sa SVIM zakonima je heliocentricni model. Nikakva ploca ili tako neke teorije. Dajte nismo u srednjem veku.

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Da, zato si ti s onim postom pokušao precizno da predvidiš da će Norvaška ekonomija da propadne za 30 godina zato što ne može da se nosi sa američkom ekonomijom.
                            Da je bar tako jednostavno, al to nema veze sa Amerikom.

                            Njima je kamatna stopa 0.5%, to je besplatan novac. Realna cifra kamatnih stopa sirom svijeta je oko 6% trenutno, a one su na 1% ili ispod 1%. Norveska pomjeri te kamatne stope za 1%, srusit ce svoje trziste nekretnina. To se vidi. Zbog toga je ekonomija jako ranjiva.

                            Danas sam bas se zakopao u to, da vam napisem post, sa argumentacijom, ali kad sam malo vise obratio paznju na neke detalje, sok sam dozivio.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Vraćena je kraljica na avatar

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Sad procitah deo o Bibliji i ravnoj ploci. Zapekao hologram ovog leta haha. Ljudi kada bi ste izucili meteorologiju fiziku itd. sami bi ste shvatili da jedini model koji se poklapa sa SVIM zakonima je heliocentricni model. Nikakva ploca ili tako neke teorije. Dajte nismo u srednjem veku.
                                Neki jesmo, ne izadjosmo nikad.

                                Ja se jos uvek nadam da se Uros zajebava, ne mogu da uklavirim da pismen covek moze takva misljenja da ima.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X