Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Sandu je dzentlmen.

    Sandu ne price o iskustvima

    Jel tako Gangaricu?
    Ali zato Gangaric svima sve isprica. Unisti nam intimu.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ali stvarno ove goste koje dovodi, pogotovo ove iz krim miljea tako obradi da oni sami blebeću šta treba i ne treba. On samo malo dolije ulja, ma ode sve u majčinu.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Originally posted by taliesin View Post
        Milomir ima kucnu biblioteku kakvu u Srbiji nigde nisam video. Jedan mu stan bukvalno izgleda kao stanovi onih hoarder-a sto skupljaju svasta pa gomilaju u gajbi, planine knjiga s prolazima izmedju. Taj nema sta nije citao. Steta sto je epski ljigavac i fukara.
        A većinu knjiga je kupio na NBG buvljaku...
        To kakva je ljiga je jasno odavno...
        Šteta mogao je biti velikan a ne pod*uzna muva...
        P.S. Uroše nisi dobro ispratio priču ili bar ne do kraja.
        "Pošteđen" je jer je njegova nevenčana žena Vesna Željkova sestra od tetke...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Ne brini Duško neću izneti našu intimu

          Ma Marić je ljiga obična i uvlakača vlasti, Teša > Marić .
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Jok!
            Mislim da bih opasno uvredio tvoju inteligenciju ako bih ti sada odgovorio. A smatram te za inteligentnog coveka.
            Interesuje me kako si došao do tog zaključka, pošto sam večeras raznim atributima okarakterisan, pa sada i ovime

            Originally posted by Lord Gangarić View Post
            Ne brini Duško neću izneti našu intimu

            Ma Marić je ljiga obična i uvlakača vlasti, Teša > Marić .
            Teša je preozbiljan novinar inače, pitao je Miroljuba da li bi Skenderbeg dobio tiranosaurusa 1 na 1
            Last edited by Победа; 30-08-17, 00:07.

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post



              Teša je preozbiljan novinar inače, pitao je Miroljuba da li bi Skenderbeg dobio tiranosaurusa 1 na 1
              A dobro voli dečko da se sprda brate malo, nije savršen ali je za onu lopužu Marića doktor
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Jedino sto sam dragi moj forumaski druze Pobednice izjavio za tebe je da mislim da si inteligentan decko. Ne znam zasto si se uopste pronasao u onoj nesto ranijoj izjavi?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Teša je jedan neobrazovani debil sa dobrim namerama. Bio kod Višekrune u Amsterdamu snimao intervju. Napisao na statusu na fb da donosi materijal o Vučiću u Srbiju. Kažem drugu baš da je debil, iako ga prate on im još olakšava, objavljuje status. Naravno da su im pretresli studio i kuće stanove, eno ga Višekruna kuka na fb i traži pomoć. Mada ne bi me čudilo da ga je on i namestio. Da pokaže Aci na šta je sposoban ali da ga i dalje u dubini duše negde voli.

                  Marić je institucija, ali kao i svaki mlakonja i wanna be krimi, potpao je pod uticaj žene. Pa posle Slobe ne može još jednog Slobu, na mladjima svet ostaje.

                  Marić je jedan nesrećan čovek i meni ga žao. Mrzi i on sam sebe. U svetu glupandera, ostalo mu je samo da se prilloni. Slab karakter jaka žena = parovi kod mareta

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Jedino sto sam dragi moj forumaski druze Pobednice izjavio za tebe je da mislim da si inteligentan decko. Ne znam zasto si se uopste pronasao u onoj nesto ranijoj izjavi?
                    Ne znam, pitam ja tebe

                    Comment


                    • hahah...@Pobeda..jer moguce ovo ljudi

                      Sta ucini tolika konverzacija sa ajnstajnom od coveka
                      Last edited by 61563; 30-08-17, 00:25.

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        A većinu knjiga je kupio na NBG buvljaku...
                        To kakva je ljiga je jasno odavno...
                        Šteta mogao je biti velikan a ne pod*uzna muva...
                        P.S. Uroše nisi dobro ispratio priču ili bar ne do kraja.
                        "Pošteđen" je jer je njegova nevenčana žena Vesna Željkova sestra od tetke...
                        Poštedjen je jer je apelovao na CG koliko znam. A svi znamo ko je tih godina pretio eskadronima smrti da će zmiji odseći glavu. Ko govori Veljoviću pre da će ga ubiti ako Šariću zafali dlaka sa glave. Ko je 1992. zabranio Šešelju da dodje u Nikšić. A to sve preko Vuka Draškovića koliko znam Mare išao.

                        Comment


                        • Jel si dobar zato ti kazem..pusti to, a jer si dosao zbog toga ili...?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Jel si dobar zato ti kazem..pusti to, a jer si dosao zbog toga ili...?
                            Dobar...
                            Uroše pusti to, otišao si daleko...A ovo sam čula da Marić lično izgovara...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Jax Teller View Post
                              Ali stvarno ove goste koje dovodi, pogotovo ove iz krim miljea tako obradi da oni sami blebeću šta treba i ne treba. On samo malo dolije ulja, ma ode sve u majčinu.
                              Pa, to je sve goli retard i kreten a vole da se hvale i da pricaju o sebi, nije ni cudo da ih obradjuje. Ko se jos lozi na te "cvrste momke", "samuraje asfalta" i kako vec se ne nazivaju a da ima vise od 15 godina ii IQ veci od 70?
                              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                              Comment


                              • Marić je za vreme Slobe jedva preživeo batine koje je dobio. Piosle toga se promenio.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X