Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Posto volimo da se poistovecujemo sa srpskim naucnicima iz Like, juznog Banata i ostalim velikim mozgovima sa kojima nemamo ama bas nikakvih dodirnih tacaka bilo bi posteno da se kaze da su i osobe sa videa veliki umovi sprskog naroda.



    A mozemo i da se pravimo da oni nisu postojali i da je ovo montaza, da nisu Srbi na Terazijama.

    Mi smo ustvari toliko pametni da ni drzavu ne znamo da napravimo, ovu u kojoj sada zivi vecina Srbija su nam dali Slovenci, Hrvati, Bosanci, Makedonci i Crnogorci. Mi se nismo borili za nezavisnu drzavu, poklonili su nam je drugi narodi iz okruzenja.

    Comment


    • Астана променила име у Нурсултан.
      По бившем председнику.
      Вашингтон је добио име по бившем председнику.
      Имали смо и Стаљинград, Лењинград, Титоград и остале варијације у Југи.

      Било би лепо да имамо и Вучићград.
      Град господара Вучића.
      Или да цела Србија промени име у Александрија?

      Рачунам да не може то име због ауторских права.
      Северни македонци би нас одрали.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Nego, kako ova braca sa desne strane komentarisu Jelenu Macic i odlazak u Parove!!!!????
        Онај верује у плочу, ти пратиш парове, а заједно пљујете своју земљу.

        Разочарао си ме ....
        Парови су демоде.

        Задруга је ин.

        Која је корелација између те Јелене и браће са десна?

        Comment


        • http://www.b92.net/zivot/vesti.php?y...nav_id=1591259

          И сад можеш да испаднеш човек и платиш му лечење, и будеш хејтован, или можеш да га лажеш да је нормалан и будеш ИН.

          Comment


          • Који је ваљани разлог да га не убијеш?

            Comment


            • Што бих га убијао, није болестан човек крив што га нормални лажу да је нормалан. Треба да иде код психолога/психијатра, има поремећај личности.

              Мене ословљавајте са ви, мало ви, тако ми се сада навио к... па ако ми неко каже "ти" наћи ћу се опасно увређен.

              Тако се једноставно сада осећам и желео сам да сви знате. И Урош ако ме назовете је увреда. Само ви долази у обзир. Иначе зовем Соњу Бисерко
              Last edited by Cassius Clay; 14-09-19, 23:28.

              Comment


              • Зар ти ниси 弱肉強食?
                Какав сад Урош?

                И ти имаш та шизофрена цепања?

                Comment


                • Да, блажи облик, ја се проблачим у виртуелне никове кријући пређашњи идентитет, али уредно пијем лекиће. Одговоран сам према заједници. Форумској заједници.

                  Доктор каже биће боље и напредујем, препоручио ми је ћирилицу као терапију. Надам се најбољем.

                  На латиници сам агресиван, пробуди у мени неки кољачки нагон, а некако ћирилица ме смири и онда сам тотално смирен. Ваљда је то инхерентно писмима.
                  Last edited by Cassius Clay; 14-09-19, 23:38.

                  Comment


                  • Даће Бог.
                    А и то са ћирилицом ти не иде.
                    И ту имаш мулитиплицирану подвојену личност, не знам како се то правилно зове кроз лингвистичку терминологију.

                    弱肉強食
                    النجم الاحمر
                    На аватару ти је латиница, а ти пишеш ћирилицом.

                    За утеху је чињеница да познавање толико језика јесте и знак интелигенције.
                    Биће то добро.
                    Нека сила буде са тобом.

                    Comment


                    • Видећемо. Овако се то не испољава толико. Некад и некад. Један дан мислим да сам Марлон Брандо из A street car named desire, а следећи дан се пребацим на Тома Круза у Eyes Wide Shut, иначе ово је ексклузива, тек ћу рећи доктору на следећој терапији. Било би лоше да одлутам у Donnie Darko или American psycho мод, а никада се не зна.

                      Comment


                      • Батице, бежи ти у Супермена, нећеш погрешити

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post


                          Dobro poslusati ovaj intervju a posebno poslednjih 10 sekundi. Ona i ovaj parazit od doktora koji ima neke razloge, ali te razloge niko ne zna. Ej vesic vas terorise godinama unazad,pa BG jeste Srbija, ima 1/3 stanovnistva u gradu, nista i ne radi po Srbiji sem BG. Ova goluguzanija koja manje vise nema nista..se ne buni..onu,u fazonu su..Dunav je nase more

                          Mislim zaovu AJu ili kako vecste vi glasali i dobili su izbore...Glasali ste za kompletne idiote....ne mogu reci da ti nisi glasala posto ne vidim tvoj listici lincu kartu ispod...akose razumemo

                          E ovako...
                          Što se glasanja tiče prvi izbori na kojima sam glasala su bili oni čuveni 2000e i od tada ni jednom nisam propustila da izađem čak ni nakon teške operacije.
                          I moj stav je uvek isti da se izborima može nešto promeniti...šetnja bi imala smisla samo u varijanti ako na izborima izlaznost bude preko 65%-70%...

                          Ja za kompletne idiote nikada nisam glasala tako da ne generalizuj.

                          A ovo 1/3 Srbije je u BGu...
                          Šta msliš zašto?
                          Začaran krug.
                          Ljudi beže iz ruralnih delova Srbije u BG u potrazi za boljim životom, ruralna Srbija i sela propadaju jer svi trče u BG.
                          Znaš neke nove klince je blam da obrađuju zemlju i da ako su im deda i otac bili poljoprivrednici njih je blam da to rade nego bi oni laku lovu preko noći,pa svi menadžeri nekih klubova i kockarnica...

                          Po meni prvo što treba da promenimo je da od trgovačkog društva postanemo proizvodno.
                          Da se fino vratimo korenima, poljoprivredi...
                          Last edited by Marija81; 15-09-19, 01:13.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            E ovako...
                            Što se glasanja tiče prvi izbori na kojima sam glasala su bili oni čuveni 2000e i od tada ni jednom nisam propustila da izađem čak ni nakon teške operacije.
                            I moj stav je uvek isti da se izborima može nešto promeniti...šetnja bi imala smisla samo u varijanti ako na izborima izlaznost bude preko 65%-70%...

                            Ja za kompletne idiote nikada nisam glasala tako da ne generalizuj.

                            A ovo 1/3 Srbije je u BGu...
                            Šta msliš zašto?
                            Začaran krug.
                            Ljudi beže iz ruralnih delova Srbije u BG u potrazi za boljim životom, ruralna Srbija i sela propadaju jer svi trče u BG.
                            Znaš neke nove klince je blam da obrađuju zemlju i da ako su im deda i otac bili poljoprivrednici njih je blam da to rade nego bi oni laku lovu preko noći,pa svi menadžeri nekih klubova i kockarnica...

                            Po meni prvo što treba da promenimo je da od trgovačkog društva postanemo proizvodno.
                            Da se fino vratimo korenima, poljoprivredi...
                            Maro, sigurno niko ne trci u BG zato sto zeli, vec zato sto mora. Ruralni krajevi ne mogu dati neku prozivodnju a ne mogu ni svi da prozivode. Ti ljudi uglavnom dolaze da budu neke radna snaga pa se vracaju zimi u svoje krajeve. Mi i treba da se bavimo najvise poljoprivredom ali danasnji seljak je obezvredjen kao nikada pre.Zive oni jos dobro,ali ne toliko koliko bi trebalo. Imam ja drugovesa sela koji rade na svojim njivamaali uzimaju i u arendu,doduseimami onih koji daju zemlju u arendu

                            Eno vesara vam uvalio neke fals kocke, blejao da se radi centar 4 meseca ili vise, nisam bas ispratio i svo ono sranje vas kosta 10miliona evra!!!!

                            I STAVI URADITE? NISTA!!!!! Ej,znaci pokrali vas ispred nosa,samo sto vam ne kazu..uzeli smo vam bar 8m ako ne i vise od tih 10 Ma nedao Bog, cutite, postali ste kao zadnje da ne kazem sta.. Svima uzor danambudu seljaci dole koji brane reke, zadnji otpor ovim govnima..NE JEBE SELJAK DVA POSTO... cak mislim da se i mr gold buni tamo u Bazelu...imam neki osecaj... samo mi ovde nista!!! Vi kao glavni grad ste sramotni..ne kazem da smo mi bolji, ali od vojvodjana ako mora ustanak da krene..onda ga jbm..

                            Oni bolesnici iz Leviatana i Srpske cast sa sve Desnicom su postale neke paravojne formacije i kad tu dodas navijace CZ,partizana,Vose itd... dobijas ozbiljnu paravajnu formaciju kojoj u principu ne mozes nista... e to smo sve dozvolili...a to nije tesko razbiti...nije to tako jako kao sto izgleda, ali..

                            E,ali 10m Vam trg jbs mi sve ako ne bih ono napravio za 100k evra
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by tuta bugarin






                              lutajući reporter tuta bugarin
                              nežno šapće sneguljici
                              dok patuljci ruju
                              u rudnici
                              Tako je Tuto,nista bez srpskog seljaka

                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • То је то!!!

                                Comment

                                Working...
                                X