Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Ne radi brate, ne radi. Upisan sam u teku, valjda cu doci na red do zime.
    Taman da se grejes na nju.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Је л' може мени неко да објасни зашто је Вес добио модератора?

      Немам ништа против њега да се разумемо, али није био нешто активан и то ми је мало чудна одлука.

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        Opet izvrtanje riječi. Nikog ja ne nazivam neprijateljem niti ih imam, naročito ne među ljudima sa kojima nikad u životu nisam minut proveo, ovo je bilo karikiranje toga kako se meni čini da ti mene doživljavaš na osnovu svega ovog. Drugo, vidiš li da pola administracije i moderatora nije sigurno kako zapravo poeni funkcionišu? Kažem ti da sam pitao i da mi je rečeno da su oni obične opomene dok se ne nabere 100, nakon toga ide automatski ban. S tim znanjem sam ih i dijelio. I svaki je opravdan i u skladu sa pravilima foruma.
        Ovo su tvoje reči?

        Nakon što sam se raspitao. Sve nakon, ne prije. Zamolio bih te da uzmeš kao opciju da ja nisam kakav papak nabjeđeni koji je jedva dočekao da se dočepa pozicije moderatora da bi se mogao obračunati sa ličnim neprijateljima, pa mi se onda obratiš. Nije ti ni malo fer taj " ton " od starta prisutan u svemu što napišeš. Lijepo budi objektivna.

        Originally posted by torpedo View Post
        Ti se ovde zezaš a Niče u problemima
        Sad će Griša to da ispravi
        Last edited by Marija81; 20-08-17, 21:36.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Čovek me je nazvao neprijateljem,proziva me da sam alkoholičar i to u dva posta i zbog toga prođe nekažnjeno.A meni zabrani da pišem u PL temi zato što sam napisao tri reči caps lockom. Bravo,bravo.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Za koga navija(š) Ves?

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
              Ja se izvinjavam ljudi što i ovde spamujem ali prosto moram, svaka čast tebi lično Olja na ovakvom ponašanju i hvala ti što nas poštuješ toliko.

              Spoiler


              Posle toga evo želim javno da prijavim člana Vesa za vređanje i spominjanje privatnog života i aludiranje da sam alkoholičar.

              Spoiler


              Spoiler


              Svaka čast na odabiru moderatora i dozvoljavanju istih da vređaju i kažnjavaju koliko i kako im je volja pa posle toga kada vam se neko obrati vi spuštate sa rečenicom "nebitan si ne smaraj me".Svaka čast još jednom na poštovanju korisnika ovog foruma i na profesionalno urađenom poslu.
              A ko tebi salje ss sa moderatorskog chata, koji obicni clanovi ne mogu da vide ?

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                A ko tebi salje ss sa moderatorskog chata, koji obicni clanovi ne mogu da vide ?
                Nije bitno ko mi je poslao, snosim odgovornost za taj post ali ne želim da se ovo izbriše i da nam bude kako kažu izduvni ventil. Ako su pravila jedna prema meni neka budu i prema njemu.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Eto ukopa coveka bzvz ..jbg ostaces bez insajdera

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Moj insajder je odavno razrešen funkcije, ali to ne menja tvoj stav kako se ophodiš prema forumašima.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Koliko vidim samo sa tobom imam problem...tj ti sa mnom...tako da..sorry

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ja nemam problem samo neću da dozvolim da me neko vređa ovako kako me on vređa i da se iživljava na meni. Nemam ništa protiv njega ali nije u redu da se ovako ponaša.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Nerealan View Post
                          ROSSO, JE L OVA VELIČINA KOREKTNA?

                          Comment


                          • Sve je Fresh objasnio...

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Olja i Gang izgledaju kao prvačići...
                              Čupkanje za kikice i ostalo...
                              Beskrajno ste simpatični,mame mi...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Nije bitno ko mi je poslao, snosim odgovornost za taj post ali ne želim da se ovo izbriše i da nam bude kako kažu izduvni ventil. Ako su pravila jedna prema meni neka budu i prema njemu.
                                Mogo si tebra ovo da odradis suptilnije, ovo je barem bila resiva situacija. Ovako si zapalio ceo forum

                                Comment

                                Working...
                                X