Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ona izgleda jako lepo, on kao dripac...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Kritikovat cu ga uskoro, nista se ne brini.

      Ako implementuje tarife na trgovinu Kini, ima da ga unistim po tom pitanju.
      Sigurno ce se potresti
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Bane oploditelj,borac protiv bijele kuge.

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
          Ako imaš i noge kao ona zaboraviću Dulenceta
          Samo bi ih valjalo depilirati.. Mani se ćorava posla.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            E zamisli sad da imas takvih nekoliko. To ti je teniski pdf. Tamo niko ne da na svog. Bojana na Feda, par njih na Novaka, ja i jos neki na Nadala, itd Zurka svaki GS i h2h.
            e sto se tenisa tice tu ide ovako

            Borg, Konors, Agasi, Nole, Del Potro.
            Ostali me ne zanimaju

            Jebi ga ja sam ti dinosaurus koji se nekim spletom cudnih i nesrecnih okolnosti prosvercovao kroz evoluciju
            i ja na mnoge stvari gledam iz nekog drugacijeg ugla.
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
              Ako imaš i noge kao ona zaboraviću Dulenceta
              Nemoj da si se usudio.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Jedni od najboljih Tešinih gostiju ikada, stigao sam do 43. minuta oduševio sam se

                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ronaldu Reganu je chief economic adviser bio Milton Friedman. Nista vise o tom covjeku ne treba da se cuje kad je jedan od najboljih ekonomskih strucnjaka ikada zaduzen za ekonomsku politiku. Taj Reganov bum je trajao 20 godina, a onda je FED opet poceo svoje gluposti da radi.
                  Pa ne sporim ja to, ja jako cenim Regana ekonomski, zameram mu neke druge stvari, ali to je nebitno. Za ekonomiju nema spora, iako je podigao dug. Zato me nervira kada ti koji cenis Regana optuzujes Obamu za dug, a dug nije realno stanje on se stvara zbog deficita izmedju ostalog, tako Bus itekako "zasluzan" takodje. Samo Karter uopste nije bio los predsednik daleko od toga. To hocu da kazem.

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                    Jedni od najboljih Tešinih gostiju ikada, stigao sam do 43. minuta oduševio sam se

                    Slušao par minuta i odustao. Čovek rekao da ekonomija Venecuele trenutno jedna od najjačih u J.A. uprkos ovoj krizi trenutno

                    Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Nema sta, Melanija je
                    Jeste, mada bolja je Sersei s dugom kosom

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                      Jedni od najboljih Tešinih gostiju ikada, stigao sam do 43. minuta oduševio sam se

                      Cudi me da nisi izbacio Miroljubovo nedavno gostovanje gdje vrse analizu ko je jaci Skenderbeg ili tiranosaurus.

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Pa ne sporim ja to, ja jako cenim Regana ekonomski, zameram mu neke druge stvari, ali to je nebitno. Za ekonomiju nema spora, iako je podigao dug. Zato me nervira kada ti koji cenis Regana optuzujes Obamu za dug, a dug nije realno stanje on se stvara zbog deficita izmedju ostalog, tako Bus itekako "zasluzan" takodje. Samo Karter uopste nije bio los predsednik daleko od toga. To hocu da kazem.
                        Velika razlika izmedju Obame i Regana, jeste da je Regan povecao dug jer je smanjio poreze nemilice.

                        Obama je povecao poreze i povecao dug za kombinovano koliko su svi predsjednici prije njega. 10T.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Cudi me da nisi izbacio Miroljubovo nedavno gostovanje gdje vrse analizu ko je jaci Skenderbeg ili tiranosaurus.
                          Preplakao sam taj video, ono je brate suva komedija Ali onaj deo da bi Pera iz Moštanice dresirao tiranosaurusa je pobedio
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Slušao par minuta i odustao. Čovek rekao da ekonomija Venecuele trenutno jedna od najjačih u J.A. uprkos ovoj krizi trenutno
                            AHAHAHAHAHAH

                            Da li je moguce?


                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Aki već si ovo postavljao juče-prekjuče
                              boring

                              :gibajasmajli:
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Neka Maro moramo utvrditi gradivo.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X