Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I dajte tog madrida,posto ja nisam nesto preokupiran USA politikom,ako on jeste daj da dodje damui i on odrzi par lekcija sigurno vise zna od ajnstajna ako prati..

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Ma ja cu pisati ,mada me nervira sto mogu sam sa sobom posto je niko ne prati,bio bih ko Crni Djordje za Lazio...mada ja danas sam ovde sutra u Banovcima

      A student zbrisao izgleda poslusao pametan savet pa otisao da zagreje stolicu...
      Gledaj ovaj put da tako ne bude.

      Aki je na odmoru, dobro mu se da ikako da se javlja.

      Puni baterije samo za tebe.

      Comment


      • U posljednje vrijeme malo istrazujem bipolarni poremecaj. Nekako mi se fiksni uklapa u dijagnozu.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ja jedva ceka ovaj trougao kad krene, to ce biti festa.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • To ce da bude El Clasico.

            Comment


            • Sprema ekspoze o Trampinju,njegov idol...smekerica koji je face jer menja zene,bogatas od rodjenja slicno Arapima koji se rode na nafti i ne misle vise ni o cemu,sem o bahcenju..

              Comment


              • Sto bi rekao moj brat Gangaric: "Samo bahato."
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Kako Aki mudro čeka i navlači na tanak led
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    To ce da bude El Clasico.
                    Trump vs Hilari vs Bernie
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Nemojte ih ložiti nemoj ste bezobrazni.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        U posljednje vrijeme malo istrazujem bipolarni poremecaj. Nekako mi se fiksni uklapa u dijagnozu.
                        A kako se zove poremecaj kad se lozis da si alfa muzjak koji menja zene i udara sakom o sto a u sebi znas da si kukavica koja ce da seni za prvom koja ga pogleda,kojoj ce da se podcini u svakom smislu...ajnstajn me podseca na one koji imaju S/M vezu u kojoj on uziva u ulozi M...

                        Comment


                        • A da otvorimo posebnu temu Kladionica 2. Kladionica Banovici

                          Da se kladimo na ban?! Ove trojice...

                          Znaci ponudjene opcije.

                          Aki,
                          Fiksni,
                          Madrid.

                          Takodje mozete i vezivati vase tipove. 2+1 ili 1+2. Tj U jednom danu dvojica pa treci posebno i obrnuto.

                          Ako se desi da sva trojica budu istovremenom kvota se "tripletira".

                          Mozete i tacan datum, vreme. Live je dozvoljen takodje ciji post ce podjbeti onog drugog (treceg) vise.

                          I kako kaze "Mozzart" vi izaberite tip mi dajemo kvotu.

                          PS: Opklada je dzentlmenski sporazum dva gospodina. (Gospodje)

                          PPS: Ako dobijete opkladu, Bog ce da Vam plati.

                          Last edited by l1m4r; 07-08-17, 23:01.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Ja jedva ceka ovaj trougao kad krene, to ce biti festa.
                            nema teorije, ako madrid sutra izade iz banovica vec je zakasnio

                            Comment


                            • Treba fiksnog, Akija i madrida uvesti u parove, ili nesto takvog tipa
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • I da se razumemo nemam ja nista protiv toga ili bilo cega drugog,nek se bicuju,ko koga i kad hoce...al brate nemoj da mi glumis nesto sto nema veze sa tobom i tvojom licnoscu...

                                Ako si napuderisani M nije problem sve ok al bez glume
                                Last edited by 61563; 07-08-17, 23:02.

                                Comment

                                Working...
                                X