Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aki vise nece pisati ni o cemu. Dovidjenja prijatno.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ma mislim da si hteo da kazes Sandu po cenu da i njih banuju..al nema veze.
      Podrzi, podrzi no problemo.

      Pazi Akija...al izvrcee. Opusteno Aki uzivaj, nema veze tvoja tema ni sa cim.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ma mislim da si hteo da kazes Sandu po cenu da i njih banuju..al nema veze.
        Podrzi, podrzi no problemo.

        Pazi Akija...al izvrcee. Opusteno Aki uzivaj, nema veze tvoja tema ni sa cim.
        U pravu si, trebalo je da stavim tacku izmedju te dve misli, a ne zarez. Jer ovako moze pogresno da se protumaci. Kao sto je i protumaceno pogresno.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Jax Teller View Post
          Spoiler


          Ima li ko da mi objasni ovaj nadimak
          Spajder-siptar

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Kazes Akiju da otvori temu o ekonomiji i politici, on otvori novu pricaonicu
            Imao prazan gol i pogodio je stativu

            uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk

            Kaze se da izvrcem nesto.

            Ko je prvi poceo? Ja sigurno nisam.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Преовладао је страх администрације да ова тема стварно не постане заборављена.

              Сада ћете сви моћи да уживате када будете читали приче о температури.

              Штета што су неки чланови били санкционисани у борби за слободу.

              Comment


              • Danas u 13:40 vec 38.56 C,stvarno je vruce.

                Comment


                • What the fuck is going on?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Danas u 13:40 vec 38.56 C,stvarno je vruce.
                    Тренутно 36 степени, а прогнозирали 38.

                    Зар већ није презанимљиво?

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      What the fuck is going on?
                      Nista bitno
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Zao mi Gangare. Lepo sam mu rekao da smanji sa Vinjakom. I da pošalje meni malo. Ali sve hoće za sebe.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Sve je Aki u oku posmatraca...ili klana...kako hoces.
                          Problem je kada se vide samo tudje greske, a ne i svoje...al toliko puta ispricana prica

                          Vladane izadji iz tog zamrzivaca, pre'ladices se.

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Dakle, spojene su teme Pricaonica i Ujedinjeni vinjak, kao i Sta trenutno slusate i Jukebox.
                            Ko ima nesto protiv, neka meni salje pm.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Sve je Aki u oku posmatraca...ili klana...kako hoces.
                              Problem je kada se vide samo tudje greske, a ne i svoje...al toliko puta ispricana prica

                              Vladane izadji iz tog zamrzivaca, pre'ladices se.

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              Jel mi receno da otvorim novu temu? Jeste.

                              Jesam otvorio novu temu? Jesam.

                              Jesam li dao siri opis teme, da su dozvoljene rasprave o drugim stvarima osim ekonomije i Trumpa? Jesam, zasto da ne, ali je primarni fokus na ekonomiju, jer je sve povezano.

                              Jestel vi prvi poceli sprdat temu? Jeste.

                              Jesam li odgovorio? Jesam.

                              Jel spominjan moj ego vise puta? Jeste

                              Jel prekinuta diskusija o inteligenciji sinoc? Jeste.

                              Jel 90% postova bilo vezano za ekonomiju, razvolj ljudi ili tehnologije? Jeste, ostatak je spam o tome kako je tema plagijat.



                              Na kraju sam ja kriv, sto sam otvorio temu iako nisam htio i sad hocete da mi je ukinete, a onda cete se opet zalit kako se pise o ekonomiji i kako vam je dosadno. Niko vama nije branio da pisete o onim temama, ali ste vi odlucili da pljujete te teme i rasprave i niko ne aludira na vase inteligencije ili pameti, to si ti samo uradila. Meni je smetalo sto se vise pisalo o temi kao temi, nego o samoj diskusiji koja se vodila.

                              Ona tema nije plagijat one teme i prestanite da sirite neistine o tome, jer procitajte postove i vidjet cete da se na drugoj stranici odmah Trump spominje, a pocelo se sa ekonomijom Teksasa i Spanije, nastavilo se o AI, pa se pricalo o Mike Pence-u i njegovom obilasku CG, kao i sankcijama Rusiji. Kasnije se pisalo o tome razlikama u razvijenosti Afrike i Japana i dosli smo na temu IQ-a, koju ste unistili sinoc.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • ((

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X