Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Jel se i oni deru #notmypresident?
    Ceo dan danas na poslu to pricam
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Jel se i oni deru #notmypresident?
      Па видео сам на фејсбуку Алекову слику и пише управо то.

      Comment


      • Studenti samo tradicionalno proslavljaju Dan studenata koji je sutra.
        NS, BG, Niš...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Šta je to smešno ili čudno #notmypresident... Vazda se to govori kada pobedi ne neko ko nije tvoj kandidat, već neko ko ti je posebno mrzak
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Ja krenuo na sisanje, preusmerili nas , mi patali zbog cega kad ono naleteli na kolonu. Ja snimio uzivo na uglu takovske. Pusticu ti snimak ide nekoliko minuta racunam 1000 na minut.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Nego imam jedno ozbiljno pitanje. Zašto mi danas, popodne, na oba računara, koja nisu povezana, pokazuje +1 vreme? Ponavljam danas.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Miletić View Post
                Interesantno je to, secam se ovde vladalo gotovo opste odusevljenje kada je pobedio Trump a sada atmosfera takva kakva je... A itekako mogu da se naprave paralele, smatran je i Trump za diktatora i tiranina poput Vucica dok je Hilari isla na kartu elite, demokratije i isto su brojne poznate licnosti stale iza nje i aktivno ucestvovale u kampanji kao kod Jankovica... I redneci podrzali Trumpa kao i ovde sto je taj neki najnizi, najneobrazovaniji sloj podrzao Vucka...
                Izgleda ljudi lakse podnesu i manje razmisljaju o tome kada je desavanje 10k kilometara od njih, dok je ovde situacija poznata

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                Kod mene je vladalo pre svega zbog regiona posto bi do sada bilo vise destabilizacije u regionu da je Hilari postala predsednik, a verujem da nisam jedini.Na skroz pogresnu stvar nadas, da je neko drugi bio umesto Hilari kapiram da bi vecini bilo svejedno ko ce da pobedi.Ovako naravno da cemo svi da budemo protiv Hilari isto kao sto smo sada protiv Vucica.A i Tramp je nedavno imao izjavu da ne daje blagoslov Albancima, mozda cemo mi da ostanemo na istom kao i do sada sa Amerima, Tramp kao predsednik ce samo drugima u regionu da ide na stetu a pre svega Siptarima.

                I dobio si odgovor, par postovca iznad tog.Studenti su u pitanju, nema veze sa neprihvatanjem rezultata.

                Comment


                • Pa Trump i jeste kao AV. Samo sto je Hillary gora. To jest isfolirana i nije ono sto prikazuje narodu. Ali su je Ameri prozreli. Ona je progresivna u PM. Voli da sede na obe stolice, ustvari 3 (donori i bogatasi i banke=establishment i elita, mladi i progresivni, konzervativni i stari.) A to u USA nije proslo, ta lazna slika. Evo nesto o Hillary.
                  CTLdXUrU8AEK10H.jpg

                  Ovo sad mozemo da polemisemo sta se kome svidja, ali to je druga prica. Glavni cilj je da Hillary nije progresivna, a tako ima masku.

                  Comment


                  • Bernie je osvajao preko 80% kod mladih u primaries.

                    https://www.washingtonpost.com/news/...=.b6f8b2c50ee5

                    Niko mlad je ne voli, a to je najvece uporiste progresivnih i levice. A ona nije mogla ni vise od Trumpa u primariesima.

                    Evo broj glasaca ispod 30 godina na unutarstranackim izborima.

                    imrs.jpg

                    700 000 vs 800 000 vs 2.000.000

                    Nju su izglasali establishment ljudi i stariji kao i Vucica.

                    Comment


                    • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • И како ствари стоје на протесту, чуо да се прошетали кроз цео град, је л су се разишли до сада?

                        Comment


                        • Jel neko ozbiljno uporedio vanvasionskog biznismena, covjeka koji je sagradio bogatsvo van politike sa Vucicem.

                          Majko moja mila


                          Hillary Klinton je opca reprezentacija korupcije i zla.


                          Bernie Sanders je moron.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Pobeda.. View Post
                            И како ствари стоје на протесту, чуо да се прошетали кроз цео град, је л су се разишли до сада?
                            Kod Skupštine su trenutno, sve ih je više, a ljudi se spontano priključuju.
                            Svi vole Dan studenata
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Kod Skupštine su trenutno, sve ih je više, a ljudi se spontano priključuju.
                              Svi vole Dan studenata
                              Где пратиш?

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Jel neko ozbiljno uporedio vanvasionskog biznismena, covjeka koji je sagradio bogatsvo van politike sa Vucicem.

                                Majko moja mila


                                Hillary Klinton je opca reprezentacija korupcije i zla.


                                Bernie Sanders je moron.
                                Aki ja sam rekao moze da spori sta je dobra ideja a sta ne, i da to nije bila poenta ovog, nego da Hillary nije ono sto se predstavlja nego je klasicni career politician.

                                A mnogo dobar biznismen kome su vise puta bankrotirale kompanije. Koji da je ostavio samo pare u banci i da nije ulagao ni usta imao bi vise nego sada. Svi znamo da ima mnogo manje nego sto kaze, mada ce na kraju mandata imati tacno toliko.

                                Comment

                                Working...
                                X