Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E idem sa ovog foruma tamo ima ta Sajberka deluje mi kao fina tetka a i čuo sam da je zagorela
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
      Mogu na Gangarića i sa tužbama ne bojim se ja Isto koliko mi treba da ih pravimo od gline tako smo i mi male bebe za ove momke
      Ne brinite, ne ujedamo. Dosta nas koji smo presli se zna u RL, druzimo se po kaf.. ovaj bibliotekama i uglavnom smo fini momci.
      PS. Da vas ne zacudi - imamo specifican smisao za humor
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by jronostime View Post
        Ne brinite, ne ujedamo. Dosta nas koji smo presli se zna u RL, druzimo se po kaf.. ovaj bibliotekama i uglavnom smo fini momci.
        PS. Da vas ne zacudi - imamo specifican smisao za humor
        Što se mene tiče ujedajte daću vam i pravac koga,kad i kako (šalim se naravno ) Btw dajte malo informacija o toj Sajberki evo ja ću da se žrtvujem ako treba nagnaću babu što bi rekao Velja Ilić

        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
          E idem sa ovog foruma tamo ima ta Sajberka deluje mi kao fina tetka a i čuo sam da je zagorela
          Ako odes, - makar i na kratko, jos ako slucajno turis Zirua na avatar i tamo. Neces se vratiti.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Kad vidi Žirua ima da se baca na mene kao Nejmar na pare.Nego nešto razmišljam mogao bi i Bane da odradi taj poslić
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Što se mene tiče ujedajte daću vam i pravac koga,kad i kako (šalim se naravno ) Btw dajte malo informacija o toj Sajberki evo ja ću da se žrtvujem ako treba nagnaću babu što bi rekao Velja Ilić
              Last edited by kronostime; 05-08-17, 07:07.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                Kad vidi Žirua ima da se baca na mene kao Nejmar na pare.Nego nešto razmišljam mogao bi i Bane da odradi taj poslić
                Ček.. Ako sam dobro razumio tu nevjestu treba kaznit... A ja bih joj bio više nagrada. Ja ti dođem ka sexualna sedmica na loto za žene.

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment


                • Originally posted by Bane je View Post
                  Ček.. Ako sam dobro razumio tu nevjestu treba kaznit... A ja bih joj bio više nagrada. Ja ti dođem ka sexualna sedmica na loto za žene.
                  Ne kazniti nego usrećiti Nismo mi u fazonu da kažnjavamo ljude,mi smo revolucionari mi se borimo protiv takvih stvari Usrećiš je kao muškarac onako kako ti umeš ona bude srećna ceo taj forum bude srećan i mirna Bačka

                  Mada novi drugari neće da nam je opišu izgleda je neki opasan đavo
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Nego, da vas pitam: Pije li se sta ovde?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                      Ne kazniti nego usrećiti Nismo mi u fazonu da kažnjavamo ljude,mi smo revolucionari mi se borimo protiv takvih stvari Usrećiš je kao muškarac onako kako ti umeš ona bude srećna ceo taj forum bude srećan i mirna Bačka

                      Mada novi drugari neće da nam je opišu izgleda je neki opasan đavo
                      Mislim da moja titula ispod nika sve govori
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ljudi culi tema Ujedinjeni Vinjak kreirana i dosli da slave svoju slobodu, kad ono truba. Aneksirala nas diktatura.

                        Stvorit cemo dame i gospodo novu temu, temu koja ce nositi naziv Intelektualni Vinjak.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Aki jesi čitao Vengericine tekstove oko ovog transfera Nejmara ?
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Nisam nista pogledao, jel sta pricao slicno onom mom sto sam ja pisao ovdje

                            Nije mi bas internet ovdje, ko kad daleko od civlizacije

                            IMG_8929.jpg
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Vidi Akija glumi gorštaka Sinoć sam sa kumom i ortacima imao diskusiju da treba razjebati ove agencije što kupuju igrače i dozvoliti samo klubovima da upravljaju transferima i da imaju pravu da otkupe igrača.Ovo sad što je on uradio će da otvori toliko rupa u zakonu da se neće znati ko koga grebe u budućnosti.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Naravno, sad ce agencije da daju fudbalerima sponzorski ugovor preko kojeg ce oni sami sebe da kupe i da idu dje im je cejf.

                                Jedino rjesenje je, a desit ce se uskoro, kraci ugovori.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X