Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad kad uvalim ovim novajlijama vinjak po 600 dinara ima da budem Šabački Bil Gejts
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Neka iskoriste svojih 5 minuta slave, sutra ćemo biti svedoci istorijskog povratka koji će zaseniti najmasovniji transfer u istoriji ovih prostora, a i šire

      tj. već danas
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • To izbio neki kuršlus na b92 pa momci došli ovde? Obavesti ih Bici oko kalendara i to da budu momci upoznati
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Gangaric vec krenuo u biznis

          Comment


          • Da li mislite da je slučajnost što su došli baš kada sam se ja vratio iz Banovića? Gotovi ste Vinjak vojska okuplja svoje članove,no retreat no surrender !!!!
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Kako sam se prevario, mislio sam da je vojska vlasti, kad ono..
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Ovo je gerilska vojska koja se bori iz ubeđenja
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Kakvo je ogovaranje ovo. Pratimo

                  Comment


                  • Originally posted by Боги View Post
                    Kakvo je ogovaranje ovo. Pratimo
                    Za tebe 550 dinara vinjak Šalim se naravno,odakle ste došli bre ljudi šta se dešava odem na veče da se napijem vratim se ne poznajem nikog Sva sreća pa mi ista žena u krevetu dobro je da nju poznajem
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ti ćeš brate kako si počeo za 2 nedelje imati više postova od mene za 4 godine što sam ispisao

                      Nego reci ti meni, je l prebegao neki grobar ovamo ili sve cigani?
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • I ne trebaju nam grobari,tojest mogu ako vole vinjak
                        Last edited by Lord Gangarić; 05-08-17, 01:56.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Egzodus je sa B92, manje-vise politika kao pokretac fabule kao i sve u zivotu.. Ko ima stomak, neka baci pogled. Ekipa sa sporta se pobunila (koja je inace vecina), malo izvidela situaciju, ovde se pronasla kao svoja na svome i skucila se.. A migranti i dalje pristizu, ovo nije ni blizu sta ce da bude, verujte

                          @realnost

                          Cimao sam ih, medjutim grobari ko grobari, sisice ( ) jos razmisljaju ali se nadam da ce doci. Kada krene malo ovde prica eto i njih..

                          Comment


                          • Jedan prijateljski savet krajem meseca se primirite pošto je tad pogibija a ostalo će sve biti u redu Košarkaški i fudbalski pdf je više nego korektan,politika je ovde uglavnom u ovom offtopic delu i tu se priča komplikuje ali ovamo na sportovima je i više nego dobro
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                              Jedan prijateljski savet krajem meseca se primirite pošto je tad pogibija a ostalo će sve biti u redu Košarkaški i fudbalski pdf je više nego korektan,politika je ovde uglavnom u ovom offtopic delu i tu se priča komplikuje ali ovamo na sportovima je i više nego dobro
                              Pa mi bas zbog politike i izbegli, bas cemo sada o tome

                              Nadje se u tragovima naravno, neizbezno je to u sportskim temama, budzetima i sl ali sve u granicama normale.. Zato ce biti zanimljivo kada avangardisti stignu, tu ce biti pokolja

                              Comment


                              • Bogi, ako hocete da vas prihvatimo, svi Duska Vujosevica na avatar

                                Comment

                                Working...
                                X