Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nerealan View Post
    A moj dobri brat Bane primorski je najstroze opomenut zbog zelje da izjavi ljubav jednoj forumašici, posle čega se samouklonio na par dana. Dok je vama to dozvoljeno
    Jedino objasnjenje je da je ovo gay forum.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
      Jao izvinjavam se,ne mogu da dođem sebi od ovog uništenja što si mi priredio,sve za tebe lepi
      Nista nista, bitno je da se popravljas. Malo se vise fokusiraj i razmisljaj dok pises post i budi manje neozbiljan, pa ce sve ici lagano.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Nista nista, bitno je da se popravljas. Malo se vise fokusiraj i razmisljaj dok pises post i budi manje neozbiljan, pa ce sve ici lagano.
        Važi lepi, samo prošli put kada si mi ovo rekao zeznuo si me
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
          Važi lepi, samo prošli put kada si mi ovo rekao zeznuo si me
          Pa zato sto se nisi uozbiljio. Evo kao i sada - opet si srculence zaboravio.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Razvod uživo
            Ili dogovor da se vidi ko će da stane na stranu mame a ko na stranu tate
            Preteraste drugovi, preteraste majke mi
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Bože sve zaboravim srculence ne vredi rasturio si me na proste činioce kao Roko Sifredi a onaj baš rastura
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Vas dvojica pošto nemate nameru da prestanete, ovu intimu nastavite slobodno preko pp.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Sta fali, ovo je samo pricaonica, ne smetamo nikom, ne spamujemo ni jednu temu niti zatrpavamo bilo sta.
                  Ako je Gaangaricu i meni lepo, vama ostalima treba da bude jos lepse.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment




                  • Dajte molim vas, iznajmite sobicu u nekom romantičnom hotelu

                    za pričaonicu!!!
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Pa nije ovo pričaonica nemenjena vama dvojici .. uostalom ove umotvorine sigurno nikoga ne zanimaju.. ili par njih možda.
                      Tako da slobodni ste da se osamite negde..
                      Last edited by miloolja; 13-08-17, 18:17.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Zasto ste protiv ovako velike ljubavi

                        Comment


                        • Jeste treba da se širi ljubav a ne mržnja

                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Pozz Larisa
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                              Zasto ste protiv ovako velike ljubavi
                              Nismo protiv, neprijatno nam je
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Baš su slatki

                                Comment

                                Working...
                                X