Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad se preispitam ovako malo, vjerujem da sam u podznaku konj.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Kako se odredjuje taj podznak

      Comment


      • Originally posted by Jax Teller View Post
        Kad se preispitam ovako malo, vjerujem da sam u podznaku konj.

        HAHHAHHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAH HAHAHAHAHHAHHAAHHAHHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAAHAAHHAAH AHAHHAAHHHA

        Ulepsa mi dan covece.

        Comment


        • Ja to nisam ni znao, ali sam na netu video, kucao. Nisam ni obraćao pažnju toliko na znak, koliko su žene. To je ta neka opsesija za lavovima. Al dobro nije da nema nekih karakteristika koje su tačne i koje kod sebe prepoznajem. Prva je da niko ne može do reči da dodje i da sam uvek u pravu, pa tek ostale.

          Inače Sandu je u pravu. Kad je loše daj sve da se uništi. I stvarno mnogi zameraju tu neku sebičnost, ali naravno da svako treba sebi da bude br1. Sad što mi druge ne primetimo vrv...
          Last edited by Cassius Clay; 02-08-17, 15:16.

          Comment


          • Originally posted by Princoni View Post
            Kako se odredjuje taj podznak
            Datum rođenja i tačno vreme su bitni. Nađi tabele, lako je naći na internetu.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Princoni View Post
              Kako se odredjuje taj podznak
              A gleda se tacno vreme rodjenja, pa preko toga. Tako nesto.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Prva je da niko ne može do reči da dodje i da sam uvek u pravu, pa tek ostale.

                .
                Istina, doduse ako ostali smire ego i ja sam kul za caskanje, ali ako krene najverovatnije cu otici il veoma manje verovatno samo kulirati u svojoj glavi. A ovo da je tesko doci do reci od mene, ufff tuzna istina, ruzno izgleda sigurno.

                Comment


                • Hehe toliko lavova, dupli rak vlada

                  uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Vodolija-Ovan,strasna kombinacija,bas sam ponosan na svoj znak i podznak,ali istina Lavovi su najjaci svaka im cast,bas su ono sposobni i jaki,jeste da horoskop nema nikakvo uporiste u nauci ali eto,kazu ljudi.

                    Comment


                    • Kaze kalkulator da sam vaga u podznaku i da sam prefinnen, elegantan i najosecajniji od svih lavova

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Hehe toliko lavova, dupli rak vlada

                        uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                        Koliko si puta plakala danas? Lavovi i rakovi se inače super slažu, moje iskustvo. Rakovi sve u sebi zadrže, i kad pate oooo, to je haos. A mi sve ispoljimo.

                        Buna lavova na sk forumu leta gospodnjeg 2017. Skidamo autoritete

                        Comment


                        • I gdje sad da Mali Fizičar da napiše ono što je htio? Ovdje gdje zaspete s 10 stranica i izgubi se. Ništa Aki, imaš društvene mreže, snalazi se, ekskluzivno pravo je da mogu raditi šta hoće i to su legalizovali. Uspjela je Bojana spojiti muziku da bi imala izgovor za ovo Nadam se da će se spojiti sve filmske teme, bezvezarije izbrisati, a kad neko krene ovdje pisati o hrani, automobilima i slično, nastaće spajanje tema
                          A sad se okomite na Akijev ego u skladu s pravilnikom

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Koliko si puta plakala danas? [emoji3] Lavovi i rakovi se inače super slažu, moje iskustvo. Rakovi sve u sebi zadrže, i kad pate oooo, to je haos. A mi sve ispoljimo.

                            Buna lavova na sk forumu leta gospodnjeg 2017. Skidamo autoritete
                            Plakala? Ravno 0 puta


                            uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment




                            • Broj 2 ekonomista ikada rodjen.

                              Broj 1 je Adam Smith, a broj 3 je Milton Friedman.

                              Nedavno sam raspravljao o socijalizmu kada je rijec o jednakosti.

                              Recimo kapitalizam ce ti dati veliku kolicinu slobode, koja ce dovesti do velike kolicine jednakosti.

                              Socijalizam ce ti dati mega jednakost, odnosno svi cemo bit jednako jadni, ali cemo predati skoro svu nasu slobodu u ruke drzave.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Vidite kako je to jebeno kada ima toliko lavova na jednom mestu.
                                Svi se bore za titulu drugog lava na forumu. Konkurencija je zestoka.
                                A pošto sam jedini ženski lav-strelac logično je da sam ja prva


                                Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ja sam se borio za slobodu, al ne daju mi.
                                Lepo sam ti rekla da ne porediš sa čajankom


                                Originally posted by Seoski Terminator View Post
                                Zajebani smo mi iz avgusta, al prvog dela avgusta.
                                Ma nismo, mi smo duše

                                Originally posted by Uroš View Post
                                30.7. biće ovo ljuta borba lavova. Ja sam strelac u podznaku. Čisto da se zna da mi ne kvari ličnost nekak kukavica od raka u podznaku.
                                Ali nisi unikat

                                Originally posted by Sandugp View Post
                                A zamisli tek ovu Maru, Mariju. Ona je isto realtivno nova. Sta ona sve sebi dozvoljava i kako pise - ma strasno. A pise gde stigne, ne bira, samo roka. U sve se razume, sve zna, umesto da zna da nista nezna.
                                Najgora sam priznajem.Još ni Sokrata nisam čitala

                                Originally posted by Princoni View Post
                                E za nju ne znam posto ne pratim teniski teo foruma, ali bi svakako zbog polne jednakosti trebalo banovati i neku zensku clanicu foruma
                                Pala bi neka inkvizicija . Meni je za neki dan rodjendan, tako da svakako ocekujem neki ban prezent od dragih diktatorki
                                Podržavam i dobrovoljno se javljam...Ionako mi treba par dana da proslavim rođendan natenane
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X