Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To za svaju i nije loša ideja nevezano za patent...
    Mada mogao bi to da bude miraz
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Svaja mi je tajno oružije za neprijatelje i iskoristiću je samo kada budem bio primoran
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Када је била утакмица 1/2 ЛШ један члан је написао када је ТИМ1 дао гол: "Пишаааај".

        Пошто је он имао слободу да то пише и није био сакнционисан, интересује ме да ли ћу ја смети на теми премијер лиге писати тако нешто уколико Ливерпул крене да разваљује Јунајтед и притом да нико не сме да ми да негативну репутацију?
        Хвала на одговору унапред.

        Comment


        • Ko se ba sali?

          Ja se ne salim. Ja sam ozbiljno naumio da srusim sisteme opresije drustva i prava slobode govore, prvenstveno psovki.

          Gojko je ideja, a ja sam oruzije te ideje, razbit cemo taj sistem Gojkaro

          VINJAK REVOLUCIJA
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Када је била утакмица 1/2 ЛШ један члан је написао када је ТИМ1 дао гол: "Пишаааај".

            Пошто је он имао слободу да то пише и није био сакнционисан, интересује ме да ли ћу ја смети на теми премијер лиге писати тако нешто уколико Ливерпул крене да разваљује Јунајтед и притом да нико не сме да ми да негативну репутацију?
            Хвала на одговору унапред.

            Ja sam to pisao i nisam bio jedini iako nije po pravilniku ali niko zbog toga nije banovan.Drugo je kada napišeš pišaj ili kada nekom psuješ majku ili šta već,ne treba se držati pravila kao pijan plota ali zna se granica normale i uglavnom su izlazili u susret u takvim situacijama.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Eco dacu ti ja crvenu odma... Bolje sad nego posle...
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Fiksni vas pozdravlja, kaže posebno Princa
                Jedva čeka da se vrne...
                Pozdrav fiksari . Nadam se da se naouruzao sa poznavanjem pravilnika i da je napunio baterije za nove konstruktivne rasprave

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  Ja sam to pisao i nisam bio jedini iako nije po pravilniku ali niko zbog toga nije banovan.Drugo je kada napišeš pišaj ili kada nekom psuješ majku ili šta već,ne treba se držati pravila kao pijan plota ali zna se granica normale i uglavnom su izlazili u susret u takvim situacijama.
                  Ја сам наишао на овај један пример. Не знам за остале

                  Originally posted by l1m4r View Post
                  Eco dacu ti ja crvenu odma... Bolje sad nego posle...
                  Има вас доста који би ме уништили с репутацијама, боље да не будем на форуму када Мане и Салах буду терорисали

                  Comment


                  • Ima obojica da se povrede
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Tako je Limare reci mu hahah
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Ima obojica da se povrede
                        Hahahha crnjak
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                          Svaja mi je tajno oružije za neprijatelje i iskoristiću je samo kada budem bio primoran
                          Iskoristi je na meni, iako nismo neprijatelji.

                          Mogao sam je i ja večeras odvesti u Šabac.[emoji3]

                          Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • To je to, zenimo Gorana

                            Comment


                            • Nemoj Gorane brate veruj mi Mogao bi ovom Pobedi da je preporučim vidim hoće čovek da me smakne
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Nemoj Gorane brate veruj mi Mogao bi ovom Pobedi da je preporučim vidim hoće čovek da me smakne
                                Nije valjda takva situacija, eto je onda princevskom, da mu malo sreže krila.[emoji3]
                                Last edited by goku; 31-07-17, 00:50.

                                Comment

                                Working...
                                X