Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj konkretan primer Marija...kad ko je kome šta rekao od admina običnom članu. Čim toliko insisiraš, a u pravilniku ne stoji ništa slično..znači imaš neku konkretnu situaciju i da je prošlo nekažnjeno, jel nešto na moj račun?

    Apsolutno nemam problem sa kitikama, niti ih doživljavam lično, ovakve pogotovu, samo ovo su nerezonske stvari i uopšte te ne razumem, vrtiš priču u prazno, jedno te isto, a odgovore si dobila, koje i nisu neke kritike... svi da budemo isti je ne samo nerealno, već besmisleno.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangarić View Post


      Si se žalio?
      Nego otkud ti piješ kafu?

      E sad' sam i zvanično sve videla na forumu
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Sipo je vinjak u nju, ne brini nista
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Šta ovo znači tačno?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Daj konkretan primer Marija...kad ko je kome šta rekao od admina običnom članu. Čim toliko insisiraš, a u pravilniku ne stoji ništa slično..znači imaš neku konkretnu situaciju i da je prošlo nekažnjeno, jel nešto na moj račun?

            Apsolutno nemam problem sa kitikama, niti ih doživljavam lično, ovakve pogotovu, samo ovo su nerezonske stvari i uopšte te ne razumem, vrtiš priču u prazno, jedno te isto, a odgovore si dobila, koje i nisu neke kritike... svi da budemo isti je ne samo nerealno, već besmisleno.
            Govorila sam uopšteno, zaista , ništa na tvoj račun.
            Da mislim na neku konkretnu situaciju/člana / osobu, znaš da bih to i napisala , nemam ja taj problem.
            Zato ovo vrtim kao Švaba tralala. Čisto preventivno.
            A vidim i sama da je 'zaludna rabota...

            @Aki onda je sve ok
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Gangara, ti si jos i dobro prosao
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • E ok, razrešili smo sve i došli do zaključka..nekog.. pošto sada imam mnogo interesantnija posla, napuštam vas. Večeras samo, nemojte da se nadate previše.
                A vi slobodno pišite šta vam smeta, sve ćemo da pribeležimo.

                Spoiler
                Nevidljivim flomasterom
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Jbt ljudi da li ste svi vi zajedno normalni, ili je meni vinjak toliko isprao mozak?!

                  Mislim, jeste unjakzavinje ostavio posledice, ali vi ga zivite ovde.

                  zadnjih 50 strana o pravilima?!

                  Divim se svima vama.

                  :vinjaksmajli:
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangarić View Post


                    Znam kako ti je, Gangaricu . I ja sam bio zrtva jednog moderatora. Nisam bio vredjan, ali jesam vise puta bio banovan i nijednom nisam dobio objasnjenje zbog cega. A zeleo sam da znam kako svoje greske ne bi vise ponavljao. Odgovor nisam dobio ni od koga iz vladajuce strukture. Zatajio je citav sistem, a mnoge cinjenice su ukazivale da su ti banovi bili proizvod zloupotrebe moderatorske funkcije, a ne mog navodnog krsenja bilo kojeg pravila. Da nisam flegmaticnije prirode, verovatno bi sve to tesko podneo

                    Comment


                    • Pošto pojedinci celu ovu priču shvataju preozbiljno hajde napisaću i ja jedan post da ne bude posle kako hejtujem ljude ili šta već.Ja sam na ovom forumu 7 godina,i bio sam prisutan dok je tu bila najbolja moguća administracija sa Wadom,Tmacom,Vladanom,Bojanom i stvarno je forum delovao i više nego ok.Da se ne lažemo ova pravila su korektna,gledajući kakvih foruma ima gde zbog jedne pogrešne reči dobijaš permamentan ban.Većina nas se sprda oko cele ove priče i ceo ovaj poziv na revoluciju je za nas jedna velika šala.Glavni problem ispada što Olja ne zna da primi tu šalu i što previše drami.Sličnu priču smo imali i sa Bojanom kad je banovala Akija i ona je tu šalu prihvatila kako ćemo da kidnapujemo Paka,da joj gađamo kuću Trampovim tomahavk raketama i ostale gluposti Olja previše stvari shvata lično i pravi dramu bez drame.Nemoj misliti da te ja mrzim ili šta već ja sam javno rekao da si ok lik i imali smo onaj okršaj kada sam te ja iskritikovao i ti si to previše prinela ka srcu i shvatila preozbiljno i od tada tvoje ponašanje je drugačije za 360 stepeni.
                      Većina nas se ovde poznaje dugo neki od nas se poznaju i uživo i čak piju pivo sa vremena na vreme i imamo neke naše unutrašnje šale koje većina ne shvata.I još jednom ću da ti se obratim lično Olja nemam ništa protiv tebe ok si mi lik,imaš žute minute ali ko ih nema samo nemoj previše da primaš ka srcu neke naše šale i da preterano dramiš pošto veruj mi 90% ovoga ovde je čisza zezancija.

                      Pravilnik je korektan i sve je ovo bilo i pre,budimo realni nikad neće ni na jednom forumu biti sto posto korektan pravilnik.Jedina stvar koja je mene nervirala jeste pristrasnost prema klubu za koji se navija,prema teniserima koje pojedini administratori podržavaju i prema članovima foruma sa kojima su administratori dobri pa im gledaju kroz prste. Sećam se baš taj period kada sam došao na forum da je bilo par likova u NBA temi koji su onako provocirali i nervirali pojedine iz vlasti ali ovi ih nisu dirali dok stvarno nisu prekršili pravila,znači nisu bili pristrasni uopšte.Na ovom tenisu je stvarno prava pogibija čak mislim da je najgori pdf ovde i za to se mora praviti posebna taktika.Poslednji primer koji je mene iznervirao (znam da nije po pravilniku da se komentariše ban ali moram) jeste ovaj primer gde je Goran dobio ban.Ja zaista mislim da je Bojana tu bila pristrasna i da je malo naglo odreagovala i zato sam je i pitao preko PM-a šta se dešava i objasnila mi je.Da je imala argument za ban imala je ali nije morala da ga banuje i pogotovo ne na toliko dugo,ali Goran je legenda i znam da je prešao preko toga.I sve to vuče novu priču da je na tenisu stvarno divljina tojest ratno polje i da se tamo mora uozbiljiti cela priča pa čak regrutovati još par ljudi koji to prate da pripomognu.

                      Što se ove pričaonice tiče ovde je uglavnom šala i ne treba to toliko ozbiljno shvatati,pravilnik je nesmalo ovakav bio od početka foruma i nikad nismo imali problem samo treba smiriti te lične nesuglasice i prepirke i ne treba delovati i banovati ljude iz takvih nekih razloga i sve će biti u redu.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Fiksni vas pozdravlja, kaže posebno Princa
                        Jedva čeka da se vrne...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Ako joj je ponasanje drugacije za 360 stepeni to ustvari znaci da je isto kao sto je i bilo...

                          360 stepeni, pun krug... Kapiras?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Si se žalio?
                            Nego otkud ti piješ kafu?

                            E sad' sam i zvanično sve videla na forumu
                            Novi patent mog kafića,espreso vinjak

                            @Erik lapsus ali shvatio si poentu.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                              Novi patent mog kafića,espreso vinjak

                              @Erik lapsus ali shvatio si poentu.
                              Zaštiti patent, vidiš da Aki, mlada nada ekonomije vreba sa svih strana da ga marne?
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Nije brat Aki alav na pare,ali ako mi bude zapretio i bude češljao oko patenta srediću mu ženinu sestru,ona će ga dokrajčiti za godinu dana maks
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X