Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ponovo aktuelno "spasi Srbiju i obesi se..."
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Wtf? August Ames umrla u 23. godini. Pre neki dan Shyla Stylez, a sad ova.
      Jos black Angelika i Heather Vahn i mogu i ja za njima haha

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Wtf? August Ames umrla u 23. godini. Pre neki dan Shyla Stylez, a sad ova.
        Batali slicne njoj da gledas, napravi nalog na badoo/tinder. Ucini sebi uslugu i od jednosmerne ulice napravi dvosmernu.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Batali slicne njoj da gledas, napravi nalog na badoo/tinder. Ucini sebi uslugu i od jednosmerne ulice napravi dvosmernu.
          Ili se ozenis. Onda em nemas koitus, em ti je zabranjeno da skreces na raskrsnici.

          Comment


          • Doticni se nedavno zalio na tu temu tj kako nema postene cure za njega, nisam ga tek tako potkacio.

            Comment


            • Tebreksii razbio sam se kao nikada do sada, šta protiv mamurlika

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Tebreksii razbio sam se kao nikada do sada, šta protiv mamurlika
                Sto vise tecnosti
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Može rasol, može vrela paradajz čorba sa puno bibera... a najbolje "klinom da izbiješ"
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Batali slicne njoj da gledas, napravi nalog na badoo/tinder. Ucini sebi uslugu i od jednosmerne ulice napravi dvosmernu.
                    Amateru. Otvori nalog na Bumble.. zene moraju prve da ti se jave.

                    Nema na cemu

                    Comment


                    • Trcanje na ovom zdravom vazduhu I usputno izbacivanje toksina metodom kroz usnu duplju garantovano vraca u zivot nakon dva sata

                      E sad ako nisi sisa I mozes da izdrzis, ako ne uvek je lepo zaleci na ladnu zemlju, I ona solidno apsorbuje otrove.

                      Ja sad ne verujem da bih preziveo neki zestok mamurluk, nisam u formi. Pijem samo u svecanim prilikama, dakle elite class.
                      Last edited by Indigo; 10-12-17, 20:57.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Trcanje na ovom zdravom vazduhu I usputno izbacivanje toksina metodom kroz usnu duplju garantovano vraca u zivot nakon dva sata

                        E sad ako nisi sisa I mozes da izdrzis, ako ne uvek je lepo zaleci na ladnu zemlju, I ona solidno apsorbuje otrove.

                        Ja sad ne verujem da bih preziveo neki zestok mamurluk, nisam u formi. Pijem samo u svecanim prilikama, dakle elite class.
                        Mene ce tesko da absorbuje - podrigivace crvi generacijama
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Ljudi nije mi bilo ovoliko loše 4 god. Povrać od rakije posle 1000 god prvi put i ne dam sebi da zaspim. Poveaćao sam do sad 6-7 puta. Necu da spavam dok svarim sve. Nzm gde se nalazim. Sta raditi sem povracamja hitjo

                          Comment


                          • Ako si pio rakiju sumnjivog kvaliteta ili kupovnu, onda kod doktora. Sa tim se nije zajebavati ako vidis da ti organizam cudno reaguje. Trovanje u najavi.

                            Ako nisi sposoban za moj recept, onda tusiranje I udri po paradajzu. Mada ces I to povratiti.
                            Bice ovo mucnih par sati za tebe jebiga, nema tu nekog spasa.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Ljudi nije mi bilo ovoliko loše 4 god. Povrać od rakije posle 1000 god prvi put i ne dam sebi da zaspim. Poveaćao sam do sad 6-7 puta. Necu da spavam dok svarim sve. Nzm gde se nalazim. Sta raditi sem povracamja hitjo
                              Da ti sipam, sinko
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Nije mi prvi put ali preseklo me prvi put od rakije. Pre je od koltela seklo. Maxi ne radi u šugsvoj Braće Jerković. Svkaako neću da spavam mislim da ću ako zaspim umreti ujutru. Sinoć sam pio gospodra sve lagano, sad fantoma i 15ak rakija i razbih se. Ali ovako da se racgzbiijekm.....

                                Comment

                                Working...
                                X