Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Око спорта си доста грешио


    Само што се тиче повреда у спорту и генерално физичке припреме, а видео сам да си и о томе писао, ту треба доста, доста да читаш и није ни близу тако једноставно као што можда мислиш.
    Porodica puna doktora, jednostavno moras da nesto naucis i pokupis usput. Evo na polici u mom ormaru stoji cijeli set med. enciklopedija
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Kako te enciklopedije idu na piku, k'o halva.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Porodica puna doktora, jednostavno moras da nesto naucis i pokupis usput. Evo na polici u mom ormaru stoji cijeli set med. enciklopedija
        Ocigledno imas bas jaku genetiku,oplodi nam zene Aki,zelimo da se siri kosmosom tvoj DNK,zelimo da mali Akiji kolonizuju svemir.

        Comment


        • Kad vec pricas o citanju i edukovanju Aki...nel da citamo knjige naopacke okrenute ili ipak normalno?

          Iz Kosutnjaka izimaju citanje T madride, bar sam tako vise puta cula.

          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Kad vec pricas o citanju i edukovanju Aki...nel da citamo knjige naopacke okrenute ili ipak normalno?

            Iz Kosutnjaka izimaju citanje T madride, bar sam tako vise puta cula.

            tt sa A5 u inat Mi6

            Ciljano napravljena fotografija, da privlaci paznju, stari marketinski trik
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Da verovatno im to odgovara zbog situacija kad je oko 40, jer realno mora du bude 41-42 da bi Kosutnjak pokazao 40C.

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ciljano napravljena fotografija, da privlaci paznju, stari marketinski trik
                A pazi...apsolutno nisam otvarala posebno fotke, vec vrtela sa telefona i prvo sto sam primetila pored nekih plavusa (nisam zagledala da li je ista, a verujem da nije )... na ovoj sam zapazila odmah onaj fantasticni sat (nije mi ni tvoj promakao )...i odmah sledece knjiga okrenuta naopako...e tada sam otvorila fotku, da vidim...dobro li vidim..
                I naravno da znam da si namerno to uradio...ipak ne bi ti to postavio da je slucajno..mada moze da bude i ko fol slucajno ...who knows

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Taj sat na zidu je napravljen 1914. i od tad je u mojoj porodici

                  Slabo bas pravo objavljujem stvari na insta u zadnje vrijeme, jer slabo izlazim. Zarobio sam se u kucu, pod izgovorom da cu uciti i nista.

                  Socijalno sam stagnirao zadnjih 5 mjeseci.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Da, da imam nesto slicno doduse 7 god mladje. Fantastican je/su.

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ou Anđus u BalkanInfu, jedva čekam da pustim večeras.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • verujem da je ovo sa inauguracije ali ne znam ko je ova

                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Jax Teller View Post
                          Ou Anđus u BalkanInfu, jedva čekam da pustim večeras.
                          I ja isto večeras kad završim sve obaveze
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Посебно је интересантно што је у лошим односима с Вучићем. И ја нисам гледао, а једва чекам.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ima dosta stvari, jer fakat previse citam i imam neku vrstu ADDH, gdje ne mogu da se fokusiram na jednu stvar, vec moram 5 stvari da istrazujem u isto vrijeme.

                              I svima je to preporuka, citajte ljudi, edukujte se, nema nista zlo u tome, samo vam moze pomoci.

                              Netačno, naojbičnija floskula " čitati i samo čitati".
                              Svo zlo je u tome, i nikako ti ne može pomoći sem u nadjačavanju onih koji ti nisu intelektualno dorasli. A vremenom to gotovo da izgubi svaku draz.

                              Činjenica da skladištiš toliko nepotebnih podataka je debilna, da u mozgu vrtiš informacije ko je bio Artur Rembo, da li su jedan deo zivota i stavovi Baruha Spinoze poslužili kao role model za knjigu Paola Koelja, da li je panteizam kreacija naše mašte ili je to nešto intuitivno utkano u naše biće, da kenguri radjaju svoje mlade nakon dvadeset dana, koji naš naučnik je trebao sarađivati sa Gustavom Ajfelom, ko je Dzon Nojman, da li je Vergilije tvorac Eneide ili je Vergilije high tech brod.

                              Hmm kul lik/likuša, pitam se koji su tip ličnostii, da li su INTJ ili ENTP..... ne, ne definitivno INTP.


                              A to je samo vrh ledenog brega.... level 1.

                              Vremenom tvoj mozak stvori nešto kao repelent koji automatski odbija sve one sa kojima ne postoji mogućnost da se nadmećeš, nisu ti zanimljivi, nisu kompatibilni. Nema izazova i vremenom stvaraš socijalnu barijeru i postaješ sociopata, to jest delimični sociopata jer još uvek u odredjenim uslovima i sa odredjenim ljudima možeš da funkcionišeš. A takvih ljudi je veoma malo.

                              Sa koliko ljudi ste prestali da se družite iz razloga što su postali jednolični, predvidljivi i dosadni??

                              Jako je mala granica izmedju 300 stranica dnevno i konstantnog upadanja u rupe bez dna.

                              Ne slažem se sa onom "ignorance is bliss". Najbolje je znati i edukovati se onoliko koliko je potrebno. Samo što ljudska bića nemaju osećaj za dovoljno, za balans i stoga se sve svodi na večitu borbu sa budalama gde budale uvek pobedjuju
                              Last edited by Indigo; 23-06-17, 19:02.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Danas se prvi put vozio taksijem... U svojoj tridesetoj!

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X