Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Ne bi me cudilo da je A P video i to ...
    Nisam nazalost imao priliku da vidim NLO, pa cak ni da pricam sa vanzemaljcima, a plus toga - zaboravio sam i aparat, tako da nemam ni sliku. Navodno je jedan moj prijatelj vidio letece tanjire jednom kad se njegova zena bila nesto na njega naljutila, ali ja sam samo cuo o tome, a nisam ni to vidio, plus opet sam bio zaboravio aparat da snimim.
    Tako da na tu temu nemam sta da dodam osim da pazljivo citam vasa iskustva.
    I sve snimam naravno, cim pronadjem kameru.

    Comment


    • Još ni od Irme nisu progledali, kad ih spuca histerija Marija... izvini Maro, ali mislim 5ta kategorija

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • https://www.peticije24.com/kalemegdan_pripada_svima
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Neće vidiš niko o sexu sa tobom da ćaska, a ko o čemu ti bi baš o njemu......
          Čuj razglabali smo....cccccc
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by A P
            To je logican razvoj dogadjaja, pisao sam juce o tome kad ste bili zapoceli razglabanje o jelu, pripremi hrane i nacinu pripreme.
            A poslije jela (tu se pricalo o receptima, sljive, cokolada, gulas i naravno nezaobilazni pasulj), obicno dodje pice (sljiva u tekucem stanju) i poslije pica, zavrsava se sa seksom.
            Tako da je Vas komentar sasvim logican i na mjestu.
            Nismo se skontali.
            Vlajko mi otvorio oči kako se mužu iskazuje poštovanje - pranjem nogu.
            Odatle ona priča za lavor.
            Nema potrebe za persiranjem svi smo mi ovde naši
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Nismo se skontali.
              Vlajko mi otvorio oči kako se mužu iskazuje poštovanje - pranjem nogu.
              Odatle ona priča za lavor.
              Nema potrebe za persiranjem svi smo mi ovde naši

              Nema potrebe da se izvinjavate ionako vam je sve oprosteno, jer sam danas izuzetno dobre volje.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Neće vidiš niko o sexu sa tobom da ćaska, a ko o čemu ti bi baš o njemu......
                Čuj razglabali smo....cccccc
                A vi, ako nastavite sa takvim povrsno - pausalnim procjenama, rizikujete da vam necu dati broj telefona mog teniskog instruktora.

                Comment


                • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Gospodine ,@AP...ako nije problem da sa nama podelite recept vase dobre volje...

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Gospodine ,@AP...ako nije problem da sa nama podelite recept vase dobre volje...
                      Dva vinjaka - jedan deprozepam
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Originally posted by Jax Teller View Post
                        Dva vinjaka - jedan deprozepam
                        Moguce,ako je negde naleteo na ganga,ali ovog puta sumnjam na nesto jace,a mozda smo mi u zabludi...svakako,ja se nadam da smo dostojni odgovora gospodina AP

                        Onako,pausalno zakljucujem da mu je omiljena vrsta sljiva africka,i da ona sigurno ulazi u taj recept dobre volje
                        Last edited by 61563; 19-09-17, 23:55.

                        Comment


                        • Bojana, gde su slike kucnog ljubimca?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by A P View Post
                            A vi, ako nastavite sa takvim povrsno - pausalnim procjenama, rizikujete da vam necu dati broj telefona mog teniskog instruktora.
                            Ja sam sve samo ne povrsna.
                            A sto se tice instruktora..pa jos teniskog.. mehh...pre bih nekog vaterpolo recimo ako postoji u tefteru...

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Samo da odgovorim ovoj gore gospodi, koja ne znaju biti dobrog i veselog raspolozenja bez stimulativnih sredstava:
                              Draga gospodo, u zadnja dva dana nisam pio apsolutno nista alkoholno, a ni prije toga nista posebno nisam sa tim pretjerivao.
                              Od ovih vasih danas modernih preparata ili bilo kakvih opijata/droga nikad u zivotu nista nisam ni probao niti namjeravam da probam.
                              Vase insuinacije nazalost puno vise govore o vama samima.
                              Hvala na paznji.

                              Comment


                              • DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X