Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo gledaj ima li na flašama naljepnica "Gangara odobrio" i nema zime.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Na svakoj flasi ima oznaka po abecednom redu.
      A, B, C, pa i D mogu da prodju, tj vrhunski su - ovo ostalo njesra tesko.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • O ovom sam liku htela pre par dana da vam pišem ovde, koga sam lično upoznala i mogu vam reći, da je fascinantan u svakom pogledu.

        http://www.blic.rs/slobodno-vreme/ve...e-sada/ttmxr5h

        Na prvi pogled glavonja ko i svi političari ovdašnji, pomsilih jaoo još jedna seljačina.. ali koliko sam pogrešila, jer šta.. ne valja o ljudima suditi po izgledu ili nekim streotipima...
        Eh, kada bi svi tako radili, dake imaju koristi bez sumnje, ali da ih ima i narod...gde bi nam kraj bio. Sve što ovde piše tačno je, pa i više od toga. Pirčali mi ljudi... ali njega slušati...hahahhaha sjajan i izuzetno zanimljiv lik.

        Inače kaže da je u politiku ušao samo iz radoznalosti, da uradi nešto za svoj grad ako može i da vidi kakav to hoštapleraj i kupleraj tačno tamo vlada.

        I da, naravno, kaže da je i gore nego što se misli i pretpostavlja. Svašta je pričao.
        Last edited by miloolja; 01-06-17, 21:29.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Paris accord, najveca prevara od sporazuma je historija
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ja znam da je moj tata uvek na tim nekim velikim slavljima, tipa svadbe, pio vinjak, uz objasnjenje: vinjak je vinjak, a sto se tice rakije mogu svasta da mi uvale
            Upravo to,ljudi ne shvataju kakvu rakiju piju prosto je problem naći ljude koji peku kvalitetnu rakiju u velikim količinama prosto ne možeš.Meni ovaj čovek jedva napeče te dobre nekih 20 litara za kafić ostalo roka šećeruše zato što mu se više isplati i uvaljuje je po Beogradu i Novom Sadu i ovi tamo misle da znaju šta piju
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ja Boga molim samo kada su Arsenal, Federer i fakultet u pitanju. U naredne dvije sedmice ga molim da polozim ova 4 smorna predmeta i diplomiram i da Arsenal potpise Mbapaea.

              Skroman sam ja momak, ne trazim bogatstva svjetska, samo male stvari.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ja Boga molim samo kada su Arsenal, Federer i fakultet u pitanju. U naredne dvije sedmice ga molim da polozim ova 4 smorna predmeta i diplomiram i da Arsenal potpise Mbapaea.

                Skroman sam ja momak, ne trazim bogatstva svjetska, samo male stvari.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Kaže gledam Šakin spot na Youtube, upalim 4K...Šako zalaje.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Paris accord, najveca prevara od sporazuma je historija
                    Што би рекао Доналд, Кинези су измислили климатске промене

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangara View Post
                      Upravo to,ljudi ne shvataju kakvu rakiju piju prosto je problem naći ljude koji peku kvalitetnu rakiju u velikim količinama prosto ne možeš.Meni ovaj čovek jedva napeče te dobre nekih 20 litara za kafić ostalo roka šećeruše zato što mu se više isplati i uvaljuje je po Beogradu i Novom Sadu i ovi tamo misle da znaju šta piju
                      Koji bi ti vinjak preporucio, od ovih na nasem trzistu? Gdje je su tu badel i štok?
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by Ves View Post
                        Koji bi ti vinjak preporucio, od ovih na nasem trzistu? Gdje je su tu badel i štok?
                        Znaš kako Rubinov onaj petica je najbolji i mislim da je jedini koji se pravi od čistog grožđa a ne od otpadaka vinske komine ali ja se držim dobrog starog klasičnog Rubinovog tojest običnog.Štok nisam nikad gotivio dok mi je badel sasvim ok.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ljudi moji jeste li probali pelinkovac sa narandzom? Kad kazem sa narandzom mislim sa ukusom narandze, ne seckanom narandzom kao limunom

                          Au koja brutala

                          Comment


                          • Čuj pelin od narandže. Izmišljotina, samo radi marketinga.
                            Diraju u to mitsko piće.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Nisam probao taj pelinkovac od pomorandže ali sam pre pio pelinkovac i jeo seckanu pomorandžu i sećam se da je bilo ekstra mada nisam dugo probao
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Kakvi pelinkovci,vinjaci i sljive.Loza je zakon ljudi sta je vama.

                                Comment

                                Working...
                                X