Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bane je View Post
    Što je AVM?
    Ne mogu ovde da ti to objašnjavam
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Prijateljski savjet, iduci put kupi meso.
      Jedem ja meso svakodnevno, nego sam razne prerađevine smanjio na minimum, samo belo, tele i riba uglavnom. A inače zamena za slatkiše su mi razne vrste oraha, a pre neki dan sam kupio zrnevlje soje i jelo mi se opet, al kad ne gleda čovek
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Originally posted by Scouser View Post
        Posalji mu sad poruku "Miki burzujcino!!!"
        Pazi sliku, Jahorina, Kolmar jakna, Elan skije, pije Oranzinu i jede Milku s jagodom, preblago je burzujcina za Mira.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          E al kad tako krenu strucnjaci da pisu koje pivo valja koje ne valja, koje je boljeg ukusa

          Mogu sa nekim strucnjakom da se kladim, dam mu jelen, lav, zajecarca, niksicko, merak i staropramen, svako hladno, ako pogodi iz 6 gutljaja bar tri piva koje je koje, dacu mu zenu.

          Lager piva su nam losa i jednodimenzionalna, svako je isto kad je hladno, cepam lav samo zato sto me ne boli glava od njega sutradan.
          Salji sliku zene, pa ce lako oko piva. Ne moras svoje zene, moze i komsijine ako je dobra
          Last edited by l1m4r; 06-06-17, 22:04.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Ne mogu ovde da ti to objašnjavam
            Aha.. Ok. Nema veze

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Originally posted by realnost View Post
              Jedem ja meso svakodnevno, nego sam razne prerađevine smanjio na minimum, samo belo, tele i riba uglavnom. A inače zamena za slatkiše su mi razne vrste oraha, a pre neki dan sam kupio zrnevlje soje i jelo mi se opet, al kad ne gleda čovek
              Kad već pominješ mahune... kupi leblebije, možeš da ih pečeš, prvo potpiš u vodi da odstoje preko noći, sutradan ispereš, začiniš, prvo malo ulja pa odozgo ljute tucane, soli, bibera, razne travke i ispečeš, raspodeliš po plahu prethodno u jednom redu i naravno jako pažljivo da ne zagore.. ekstra grickalica. Ili napraviš humus...mljac. Evo Indigo zna.
              Last edited by miloolja; 06-06-17, 22:07.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by realnost View Post
                Jedem ja meso svakodnevno, nego sam razne prerađevine smanjio na minimum, samo belo, tele i riba uglavnom. A inače zamena za slatkiše su mi razne vrste oraha, a pre neki dan sam kupio zrnevlje soje i jelo mi se opet, al kad ne gleda čovek
                Prijateljski savjet, uzmes tri snicle, kupis kilo mlade krtole, kupis malo prsute i trapista. Na snicle metnes trapist i prsutu, prekalopis i probusis cackalicom. Isprzis to tako na ulju i dobijes delikates kojem zamjerku ne bi nasao Gordon Ramzi. Krtolu mladu isto isprzis i jedes ko covjek.

                Zrnevlje je za ptice, soja je prevara, orasi su za potenciju nema od toga ljeba, slobdno cijepaj bananice i jafu.
                sigpic

                Comment


                • Mozes i ovcijeg loja. Da krenu dlake na grudima da ti rastu/
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Plačem
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Mozes i loj da zasladis i dobijes torticu lojnicu. Topi se u ustima.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Pazi sliku, Jahorina, Kolmar jakna, Elan skije, pije Oranzinu i jede Milku s jagodom, preblago je burzujcina za Mira.
                        Mozda Miki nije samo knjigovodja?
                        Spoiler

                        Comment


                        • Ako vam otkrijem , moraću da vas... poljubim
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Te pivopije se razumeju u pivo k'o Vladan u telefone i Aki u Trampa
                            Maro good luck sa M5, koga god znam da ima taj telefon i M4 Aqua proklinju dan kad su ga kupili
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Majo good luck sa M5, koga god znam da ima taj telefon i M4 Aqua proklinju dan kad su ga kupili
                              Šalila sam se Vlajko, šalila sam se
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Scouser View Post
                                Mozda Miki nije samo knjigovodja?
                                Spoiler
                                Poruka mu je proslijedjena ali nije online, sakrio status, opasan je Miro.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X