Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ispala je seljanka realno, al ga nije vidjela. Odmah mu je pruzila ruku, sekund nakon, al vazno je agenda da se gura okolo.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Smaraju i oni brate mili sa ovim hejtom na Trampinja ali realno,Buš mlađi i stariji su pola zemaljske kugle zavili u crno a ovaj sad ispada najveći degener u istoriji Amerike....Nema brate i ove novine i portali su postali opasno ispiranje mozgova zato demokratija nikad neće uspeti.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        I ja sam skoro pa siguran da je sve to obavljeno u studiju, jer sam citao i gledao dosta snimaka nekih strucnjaka sirom sveta da je to bilo cistro trkanje sa Rusijom ko ce prvi da stigne na Mesec. Jos su pre 10-ak godine misterizono nestale slike i snimci iz Apola 11 kako kazu u NASI
        Ima raznih prica tu. Tesko mi je da poverujem u to prvenstveno iz razloga tehnologije, jer odleteti na mesec sa racunarom koji ima memoriju od 2mb mora biti prevara.

        Druga stvar je Van Alenov pojas, gde je brutalna radijacija I mala izlozenost sem ako se ne prodje izuzetnom brzinom izaziva razne, teske bolesti.

        Ima I ona prica o Apolu 18 posle kojeg su navodno obustavljeni letovi na Mesec. Navodno ima zivota I zbog toga su se skenjali
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Zar neko misli da Rusi ne bi odmah objavili da je slijetanje Amera na mjesec lazirano,imali su dovoljnu mocnu tehnologiju da sve to pazljivo posmatraju.Osim ako nisu zajedno to izrezirali od Gagarina pa sve kasnije,a zemlja je ravna ploca,zvijezde koje vidimo su lazne slike koju nam ubacuju demoni u glavu sto kaze Miroljub.

          Comment


          • Originally posted by Ivan_pg View Post
            Zar neko misli da Rusi ne bi odmah objavili da je slijetanje Amera na mjesec lazirano,imali su dovoljnu mocnu tehnologiju da sve to pazljivo posmatraju.Osim ako nisu zajedno to izrezirali od Gagarina pa sve kasnije,a zemlja je ravna ploca,zvijezde koje vidimo su lazne slike koju nam ubacuju demoni u glavu sto kaze Miroljub.
            Nije Gagarin nego Gangarić brate zar moram i tebe da učim ? To je bio mnogo opasan čovek ali eto voleo je da popije po koju više i zato nije sleteo na mesec.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
              Nije Gagarin nego Gangarić brate zar moram i tebe da učim ? To je bio mnogo opasan čovek ali eto voleo je da popije po koju više i zato nije sleteo na mesec.
              Da je pio lozu nista mu ne bi bilo,sve je to od loseg vinjaka.

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Ima raznih prica tu. Tesko mi je da poverujem u to prvenstveno iz razloga tehnologije, jer odleteti na mesec sa racunarom koji ima memoriju od 2mb mora biti prevara.

                Druga stvar je Van Alenov pojas, gde je brutalna radijacija I mala izlozenost sem ako se ne prodje izuzetnom brzinom izaziva razne, teske bolesti.

                Ima I ona prica o Apolu 18 posle kojeg su navodno obustavljeni letovi na Mesec. Navodno ima zivota I zbog toga su se skenjali
                Ma sve to manje vise - ali pogledaj kako je izgledala "skalamerija" u kojoj su otisli tacnije - uzleteli sa Zemlje, sleteli na Mesec, uzleteli sa Meseca i sleteli na zemlju nakon toga. Izguglajte ima slika da se nadje gde god. Realno ja ne znam da li ono sranje moze uopste da po-leti!
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  Nije Gagarin nego Gangarić brate zar moram i tebe da učim ? To je bio mnogo opasan čovek ali eto voleo je da popije po koju više i zato nije sleteo na mesec.
                  Unistio coveka vinjak,nije moga da se odupre zovu tog cudnovatog napitka
                  >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                  Comment


                  • Aj što je on voleo da popije nego što i mučenu Lajku propio
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Ma sve to manje vise - ali pogledaj kako je izgledala "skalamerija" u kojoj su otisli tacnije - uzleteli sa Zemlje, sleteli na Mesec, uzleteli sa Meseca i sleteli na zemlju nakon toga. Izguglajte ima slika da se nadje gde god. Realno ja ne znam da li ono sranje moze uopste da po-leti!
                      Naravno da ne znas je li ono sranje moglo da poleti,ni ja ni ti to ne mozemo da znamo jer mi seremo po nekom forumu i pisemo gluposti dok neki tamo naucnici koji su miljama iznad nas intelektualno sastavljaju te skalamerije i salju ih u svemir.

                      Comment


                      • Cim kazes da ih salju u svemir, zanci verujes da moze da poleti. Samo sto si trebao malo bolje da skontas ono sto sam hteo da vam prenesem, tacnije znacenje reci po-leti, i paralelu koja moze da se povuce iz istog citata koriscenog u mnogim zanimljivim sadrzajima (neki su cak i edukativni) pa bi onda mozda i iskulirao ovaj moj malopredjasnji post. I ne bi presipao iz supljeg u prazno govoreci opstepoznate cinjenice tj ponavljajuci nesto vec ocigledno. Smarac.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Cim kazes da ih salju u svemir, zanci verujes da moze da poleti. Samo sto si trebao malo bolje da skontas ono sto sam hteo da vam prenesem, tacnije znacenje reci po-leti, i paralelu koja moze da se povuce iz istog citata koriscenog u mnogim zanimljivim sadrzajima (neki su cak i edukativni) pa bi onda mozda i iskulirao ovaj moj malopredjasnji post. I ne bi presipao iz supljeg u prazno govoreci opstepoznate cinjenice tj ponavljajuci nesto vec ocigledno. Smarac.
                          Ja sam ti samo na fini nacin rekao da je glupo pricati i raspravljati o stvarima o kojima ocigledno nemas pojma Ali dobro ego ti ne smeta,to je karakteristika dosta ljudi sa ovih prostora kad cistacica hoce da bistri veliku politiku.

                          Comment


                          • Meni smeta tvoj obicni, providni, smesni i nadasve dosadni sarkazam.
                            A da li si ti to na lep, ruzan ili kakav god nacin rekao to me bas zabole. Bitno je da si smarac, a da li si fini smarac, ili lepi smarac, ili mozda ruzni smarac - to je potpuno nebitan epitet koji ide uz tvoju smaracku celinu. Smaracu.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Meni smeta tvoj obicni, providni, smesni i nadasve dosadni sarkazam.
                              A da li si ti to na lep, ruzan ili kakav god nacin rekao to me bas zabole. Bitno je da si smarac, a da li si fini smarac, ili lepi smarac, ili mozda ruzni smarac - to je potpuno nebitan epitet koji ide uz tvoju smaracku celinu. Smaracu.
                              Dobro je ja sam smarac

                              Comment


                              • sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X