Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    E al kad tako krenu strucnjaci da pisu koje pivo valja koje ne valja, koje je boljeg ukusa

    Mogu sa nekim strucnjakom da se kladim, dam mu jelen, lav, zajecarca, niksicko, merak i staropramen, svako hladno, ako pogodi iz 6 gutljaja bar tri piva koje je koje, dacu mu zenu.

    Lager piva su nam losa i jednodimenzionalna, svako je isto kad je hladno, cepam lav samo zato sto me ne boli glava od njega sutradan.
    Neka su ista zato sto se pune na istoj lokaciji. Ja ne bih znao jedino da napravim razliku izmedju svetlog Niksickog, Zajecarca i Staropramena.Staropramen poneki put cak i uzmem, dok ova dva sam i zaboravio kakav im je ukus i tako da me ne bi cudilo kada bi ih pomesao.

    Od ''domacih'' uzimam uglavnom tamni Zajecarac i Niksicko, ostala jedino kada nemam drugog izbora.

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Plačem
      .......
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Neka su ista zato sto se pune na istoj lokaciji. Ja ne bih znao jedino da napravim razliku izmedju svetlog Niksickog, Zajecarca i Staropramena.Staropramen poneki put cak i uzmem, dok ova dva sam i zaboravio kakav im je ukus i tako da me ne bi cudilo kada bi ih pomesao.

        Od ''domacih'' uzimam uglavnom tamni Zajecarac i Niksicko, ostala jedino kada nemam drugog izbora.
        Cim se promeni voda koja koriste je nebo i zemlja razlika kod nasih domacih. O stranim je glupo i pricati.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          E al kad tako krenu strucnjaci da pisu koje pivo valja koje ne valja, koje je boljeg ukusa

          Mogu sa nekim strucnjakom da se kladim, dam mu jelen, lav, zajecarca, niksicko, merak i staropramen, svako hladno, ako pogodi iz 6 gutljaja bar tri piva koje je koje, dacu mu zenu.

          Lager piva su nam losa i jednodimenzionalna, svako je isto kad je hladno, cepam lav samo zato sto me ne boli glava od njega sutradan.
          To kao da si rekao da su sve zene iste, a nidje veze . I hajde da ne pravis razliku izmedju svih ovih sest piva sto si naveo, ali da ne provalis medju njima Merak pivo, pa to nije realno. Ja vecu bljuvotinu od tog piva nisam probao. Kakav crni merak...

          Comment


          • Sinoć mi donijeo prijatelj da probam. Kakva perverzija je ova piva

            beer_286.jpg

            Živili!

            Comment


            • Originally posted by luka View Post
              Sinoć mi donijeo prijatelj da probam. Kakva perverzija je ova piva

              [ATTACH=CONFIG]14978[/ATTACH]

              Živili!
              To ti je bezalkoholno
              sigpic

              Comment


              • Al je isto ko pravo.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  To ti je bezalkoholno
                  Ne daj Bože

                  Vladane, hoće li u budućnosti android Maja Volk rješiti ovaj tabu oko bezalkoholne pive?
                  Recimo hoće li napraviti neke pivske kobasice koje idu samo uz bezalkoholnu pivu?

                  Comment


                  • Brate već jede slaninu od kokosa i pljeske od cvekle. Dakle postoje i te kobaje.
                    Last edited by Jax Teller; 06-06-17, 22:47.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Jep, mute se u nutribuletu i onda se stavljaju u crijevo i suse na pari.
                      sigpic

                      Comment


                      • Treba biti jednostavan. Jagnje, jare, teletina pa tek onda svinja. Guscija supa, curece I pilece belo meso.
                        Salate sve ali kao prilog, nikako ne sme kupus salata biti glavno jelo.

                        Orasasti plodovi svakako, mada meni to menja grickalice ne bih mogao ziveti samo na tome.

                        EDIT: Sto se tice piva slazem se sa bicijem, zna on prekaljen je. Sto kaze izreka " za dobru svinju nema losih pomija" ili veganska " pravom travojedu ni zapisan maslacak ne smeta"
                        Last edited by Indigo; 06-06-17, 22:51.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Ali doručak je majka obroka... Obilan doručak da da snagu za čitav dan. Po mogućnosti što više međuobroka, ali po malo.

                          Ne trebam ni govoriti da se kruh ne jede navečer. Naravno alkohol nipošto. Eventualno "jedan prst" vina radi detoksikacije jednom tjedno.
                          Last edited by luka; 06-06-17, 22:51.

                          Comment


                          • Ja sam frutarijanac,Maja Volk je prljava veganka koja jede korijen,stablo,lisce,cvjetove i sjemenje jadnih biljaka.Koliko nemoralan moras biti pa to da radis.

                            Comment


                            • https://www.axios.com/trump-pitched-...435037888.html

                              Danas izletila ideja za Zid koga interesuje
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                https://www.axios.com/trump-pitched-...435037888.html

                                Danas izletila ideja za Zid koga interesuje
                                Mene interesuje,hvala na informaciji.Kakav je to genijalac,svemu nadje visetruku primjenu,samo neka pozivi sto duze,ne znam kako ce svijet nakon njega.

                                Comment

                                Working...
                                X