Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sprdamo se Aki brate nemoj da se ljutiš
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Gangara dvostruke igre igra.

      Moj Aki, nema više nikoga kome možeš vjerovati. Tvoja misija je totalno iskompromitirana.

      Comment


      • Vidis da sam ih skinuo oboje s grbace, bez izvinjenja
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Nemaš meni šta da se izvinjavaš meni je samo bilo dosadno ,dok Mari verovatno imaš Šta ja znam
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • jao aki
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Seksisam je izmisljen od strane zenskog sestrinstva da bi natjerale muskarce da jedu soju i postanu mekusci.

              Feminizam nikada nije bio o jednakosti izmedju dva spola, vec o jednakosti prava. Sada se izjednacava da zena moze parirati muskarcima u sportu, ne moze, to je nauka. Virginia Wolf se okrece u grobu.

              Zenska reprezentacija Australije je igrala mec protiv u16 muske ekipe neke iz Australije i izgubile su 17-0.

              Muskarac sa 13 godina, u pubertetu ima vise testosterona od najjace zene svijeta.

              Biologija je cudo, al feminizam ignorise nauku, a nama govori da smo science deniers, sto je presmijesno.
              Pa zene kada biraju muskarca traze da je u svemu bolji od njih. Kakva crna jednakost.

              Hipergamija.

              Comment


              • A Gang je u stvari Leo u Departidu
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  A Gang je u stvari Leo u Departidu
                  Ma brate ja sam se samo napio i lupetao
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangara View Post
                    Ma brate ja sam se samo napio i lupetao
                    Ti se pijan probudiš. Sto mu dodje isto
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Ti se pijan probudiš. Sto mu dodje isto
                      Što bi jedna velika žena rekla, šta da ti pričam kad sve znaš
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Vidis da sam ih skinuo oboje s grbace, bez izvinjenja

                        To ti misliš
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangara View Post
                          Što bi jedna velika žena rekla, šta da ti pričam kad sve znaš
                          Hahahaha. Tek sada vidim. Znaš onaj osećaj kada preceras pa tri dana kasnije imaš osećaj da imaš vinjak u organizmu?
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Aki nece da objasnjava i napise roman.

                            Comment


                            • Napad i u Londonu.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Hahahaha. Tek sada vidim. Znaš onaj osećaj kada preceras pa tri dana kasnije imaš osećaj da imaš vinjak u organizmu?
                                Ja svaki dan imam vinjak u organizmu tako da znam osećaj
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X