Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To sa klimom je malo zbunjujuce, mislim jasno je da je toplo, imali smo 10+ meseci zaredom svaki rekordan(globalno), sa druge strane bilo je i toplijih vremena u istoriji zemlje, ali da li je ovo zagrevanje prirodan proces ili ljudski napravljeno ostaje misterija i danas. Ko hoce da pogleda brojke(temperatura,padavine,mraz, grmljavina itd.) u Srbiji evo linka i 2 slike
    http://www.serbianmeteo.com/forum/in...p?topic=3109.0
    bg-godinax9scx.jpg
    beograd-srednjetridesyyuq5.jpg

    13' 14' i 15' su nastavile u istom trendu posebno 15' tek je 2016. bila nesto hladnija od 15' ali i dalje u prvih deset, najvise zbog perioda od oktobra do kraja godine(svi se secate prosle nimalo prijatne jeseni) koji je bio ispod proseka 81'-2010. 2017. bi mogla ukoliko bi izbegli vruce leto takodje biti van prvih bar 5 mozda i 10 jer smo imali ekstremno hladan januar, a i prosecne i ispod prosecne april i maj uz vruce februar i mart, pa smo tu negde oko proseka posle prvih 5 meseci, sto se moze videti ovde http://models.weatherbell.com/temperature.php

    Jos je rano za prognozu naravno.
    Naravno svi podaci se mogu naci na RHMZ, ovde sam vec dosta napisao.
    Last edited by colchonero; 03-06-17, 09:30.

    Comment


    • Kućni, gospodin, bi se izvinio.

      Inače, strašno ti je pogrešno to mišljenje Akime
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Neophodno je kaznjavati ovo otvoreno plasiranje mrznje prema osobama zenskog pola. Sramna je takva retorika za koju nigde ne treba imati mesta, a posebno ne na sportskom forumu. Stop seksizmu.

        Comment


        • Seksisam je izmisljen od strane zenskog sestrinstva da bi natjerale muskarce da jedu soju i postanu mekusci.

          Feminizam nikada nije bio o jednakosti izmedju dva spola, vec o jednakosti prava. Sada se izjednacava da zena moze parirati muskarcima u sportu, ne moze, to je nauka. Virginia Wolf se okrece u grobu.

          Zenska reprezentacija Australije je igrala mec protiv u16 muske ekipe neke iz Australije i izgubile su 17-0.

          Muskarac sa 13 godina, u pubertetu ima vise testosterona od najjace zene svijeta.

          Biologija je cudo, al feminizam ignorise nauku, a nama govori da smo science deniers, sto je presmijesno.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Seksisam je izmisljen od strane zenskog sestrinstva da bi natjerale muskarce da jedu soju i postanu mekusci.

            Feminizam nikada nije bio o jednakosti izmedju dva spola, vec o jednakosti prava. Sada se izjednacava da zena moze parirati muskarcima u sportu, ne moze, to je nauka. Virginia Wolf se okrece u grobu.

            Zenska reprezentacija Australije je igrala mec protiv u16 muske ekipe neke iz Australije i izgubile su 17-0.

            Muskarac sa 13 godina, u pubertetu ima vise testosterona od najjace zene svijeta.

            Biologija je cudo, al feminizam ignorise nauku, a nama govori da smo science deniers, sto je presmijesno.
            Pazi, ja se sa svim ovim slažem, ali to nema veze sa onim što si ti napisao, no nebitno..

            Ja sam uvek za ravnopravnost, u smislu neka idu žene malo na građevinu, u rudnike
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Seksisam je izmisljen od strane zenskog sestrinstva da bi natjerale muskarce da jedu soju i postanu mekusci.

              Feminizam nikada nije bio o jednakosti izmedju dva spola, vec o jednakosti prava. Sada se izjednacava da zena moze parirati muskarcima u sportu, ne moze, to je nauka. Virginia Wolf se okrece u grobu.

              Zenska reprezentacija Australije je igrala mec protiv u16 muske ekipe neke iz Australije i izgubile su 17-0.

              Muskarac sa 13 godina, u pubertetu ima vise testosterona od najjace zene svijeta.

              Biologija je cudo, al feminizam ignorise nauku, a nama govori da smo science deniers, sto je presmijesno.
              Kakve to veze ima sa onim što si napisao - da su žene igračke ?!
              Osim ako hoćeš da priznaš da si seksista ?
              Nećemo se valjda endokrinologijom frljati kada to nije tvoja oblast?
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Poseban krug pakla za komsiju koji je sad nasao da kosi travu i da zuji
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Nemamo sta da se bavimo endokrinologijom, jer pokazi mi zensko koje ima vise testosterona od muskarca, svaka ti cast.

                  Ovaj vas fake outrage jer sam ja rekao da su zene igracke je presmijesan. Kad pogledas kontekst u kojem sam ga rekao, nidje veze, plus ovdje mene napadate.

                  Ako ste se osjecali uvrijedjeno, ne interesuje me. Ja objasnjavat svoje postupke necu.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post

                    Ako ste se osjecali uvrijedjeno, ne interesuje me. Ja objasnjavat svoje postupke necu.
                    Čovek kada da reč to je svetinja

                    Comment



                    • "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • Originally posted by realnost View Post
                        Pazi, ja se sa svim ovim slažem, ali to nema veze sa onim što si ti napisao, no nebitno..

                        Ja sam uvek za ravnopravnost, u smislu neka idu žene malo na građevinu, u rudnike
                        Fazon i jeste u tome, da ukoliko kažeš ženi ajde idi radi u rudnik, ma ne samo to, ako kažeš nekoj ženskoj osobi da ponese 4 litra mlijeka iz prodavnice ti ispadaš šovinist. Tu nije bitna ravnopravnost spolova. A kada kažeš žensko ne treba biti vojnik/ igrati neki muški sport, onda skaču na noge svi dežurni pravobranitelji kvaziženskih prava.

                        Žene trebaju biti ravnopravne, na način DA SU SVI UVJETI JEDNAKI, a ne da se na silu nameću neke pozitivne diskriminacije da bi one zadovoljile neku kvotu koju su propisale ti borci za ženska prava, koji btw ženama samo donose loše stvari. Kada treba promovirati ženska prava na mjestima gdje je šerijat na snazi, kao npr u Saudijskoj Arabiji, gdje ne smiju voziti auto žene, tamo ne smiju zucnuti.

                        Svima jednaki uvjeti u svemu trebaju biti, jer to i jeste prava ravnopravnost. Ako ja trebam na nekom testiranju istrčati recimo određenu kilometražu u određeno vrijeme i žena treba imati te uvjete, isto kao i u tenisu. Ako ćemo zarađivati isto para, igrajte i vi na 3 dobivena.

                        Treba se boriti da nema nasilja nad ženama, da u svakom kutku zemlje ne budu omalovažavane i da su u svemu izjednačeni uvjeti da mogu ravnopravno konkurirati muškarcima. Treba se boriti da se poštuju prava u radnim odnosima na porodiljno i slično, a ne se boriti za to da se ne briju ispod pazuha, ili raznorazni oslobodi bradavicu pokreti.

                        Podrška ženama i poruka da uvijek ostanu žene

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Nemamo sta da se bavimo endokrinologijom, jer pokazi mi zensko koje ima vise testosterona od muskarca, svaka ti cast.
                          Ovaj vas fake outrage jer sam ja rekao da su zene igracke je presmijesan. Kad pogledas kontekst u kojem sam ga rekao, nidje veze, plus ovdje mene napadate.
                          Ako ste se osjecali uvrijedjeno, ne interesuje me. Ja objasnjavat svoje postupke necu.
                          Endokrinologija u kontekstu toga ko ima kog hormona više ( vi testosterona mi estrogena) - to je prirodno i normalno, a povrh svega tako treba da bude.
                          Nikada nećemo biti ravnopravni bar ne suštinski.
                          Postoje zanimanja i situacije u kojima jedni drugima možemo parirati i to je sve.
                          Uostalom priroda je udesila da se dopunjujemo a ne da budemo isti ( bar fizički ) i da se nadmećemo...
                          Mada su žene nekada i tu dominantnije...
                          Serena je trudna uzela slem, a vi ( čast izuzecima ) kada imate virus - gotovo umirete, kraj...
                          Što kaže jedna moja poznanica - da nije porođaja žene nikada ne bi znale kako je muškarcima kada imaju temperaturu.

                          Međutim uvredljivo je reći za ženu da je igračka - u bilo kom kontekstu...

                          Najgore od svega je što ti čak i ne kontaš gde je tvoja greška , nego tvrdoglavo nastavljaš dalje...
                          Lepo je stajati iza svojih reči ali je još lepše pokazati se kao veći čovek i izviniti i objasniti ...prihvatiti da nisi bezgrešan...
                          Takav stav ne može doneti puno dobroga u životu, poslu i td.
                          Svako koga znam da je terao inat na kraju je bio taj kome se to " obilo o glavu "...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Serena je trudna uzela slem, a vi ( čast izuzecima ) kada imate virus - gotovo umirete, kraj...
                            Što kaže jedna moja poznanica - da nije porođaja žene nikada ne bi znale kako je muškarcima kada imaju temperaturu.
                            hahahaha
                            Poznajem ih dosta

                            Comment


                            • Sad cu da objasnim kako je svaka moja recenica bila isplanirana. Smatrajte ovo besplatnim instrukcijama iz makijavelizma.

                              Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Čekaj rođače nisi je pitao gde radi,koliko zarađuje,da li sama sebe izdržava Da je Trumpinjo tako razmišljao kao ti oženio bi neku razlupanu Evropljanku a ne jednu gospođu
                              Gangara me podjebaje, udara na moje principe i zna da udara i dobro je naciljao. Tacno hoce reakciju od mene.

                              Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Kakva crna zenidba.

                              Samo sportski ribolov, ulovi i baci nazad u vodu.
                              Posto Gangara hoce reakciju, evo mu nesto 'edgy', pa da vidimo kako ce reagovati. Moze se pridruziti mojoj zajebanciji, a moze da me shame-uje kao klasicne feministkinje (on se na ovaj nacin ruga feministkinjama).

                              Originally posted by Lord Gangara View Post
                              ŽENE NISU PREDMET DA SE ISKORISTE I BACE AJNŠTAJNE !
                              On je izabrao opciju dva, naravno ovo je sve zafrkancija jos uvijek, ali u vidu zafrkancije hoce jos jednu moju reakciju.


                              Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Nisu predmet, slazem se, jesu igracka
                              Sta ova recenica znaci? Apsolutno nista. Ja sam duplirao svoju zajebanciju, da vidimo sta ce se desiti.

                              Originally posted by Jax Teller View Post
                              Sreća žensko društvo ne zalazi na ovu temu, mrtve glave bi padale.
                              Bum. Evo je reakcija koja se ocekivala. U ovom trenutku se nadam da ce neko od zena primjetiti, cisto da me shame-uje da bi se izvinuo.

                              Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Za mene su vec bile naostrile nozeve
                              Sad pripremam teren, u slucaju da me napadne neko od zena, da samo mene ciljate i da sam vam samo ja glavna meta.

                              Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Sad ću ja da prijavim post hvala bogu besnih žena u administraciji puna kapa Il da sačekam da neki teniser izgubi pa da ih dodatno motiviše
                              Gangara nastavlja s nasom zajebancijom i ja naravno prihvatam dalje da se zafrkavamo.

                              Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Imal neko Gangaricev fiksni?
                              Nastavak zafrkancije.

                              Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Ahahaha 'oće da me cinkari kod žene
                              Prva rijec je kljucna 'ahahaha'.

                              Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Pricao Indigo sinoc o poluzi moci.

                              Ti imas nesto o meni, ja nesto o tebi i na kraju se dogovorimo obojica da sutimo

                              Deal?
                              Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Et al me uceni čovek al šta ću moram
                              Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Eh uzdravlje
                              Nastavak konverzacije je lagana zafrkancija i niko nikoga nije pobjedio.

                              Muskarci to rade jedni drugima, traze slabosti kod drugih muskaraca oko zena. Zato je najpoznatija muska zajebancija za papucare. Muskarci to obozavaju. Zene to nikada shvatiti nece.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Aki ja se zezam sve vreme.
                                Gang mi je svedok.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X