Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aki nece da ima djecu, hastra ga da ne budu okrenuti Unitedu. Da ce biti protiv Wengera, Trumpa ne daj Bože.. Toliko je zla na ovom svijetu, vrijedi li rizikovati?
    Last edited by Jax Teller; 01-06-17, 19:07.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Bože Olja on pita šta da radi sa detetom, Aki mu na 1.10 daje ideju...
      Sve ste pobrkali...
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Svašta, pa neumesno dibiduz.. jer retard priča šta bi radio sa detetom da dobije iz takve veze..
        U filmu je ...hahaha.. ali ovde, kao primer...
        Last edited by miloolja; 01-06-17, 19:12.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Indigaro danas sam bio kod onog čoveka što mi prodaje rakiju i gledao kako peče i šta radi,nećeš mi verovatno koliko njega košta litra rakije
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ama primjer je da ga odvede u sumu i pusti i kaze sad si slobodan, kakva crna djeca sa posebnim potrebama, bas ste morbidni

            Ti rakijasi, razviju tehniku jebali mater, nista im ne propadne.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Pa dobro majkoviću de nađe baš taj primer ima ih sigurno milion...valjda..

              A ja sam posebno osetljiva na decu...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ama primjer je da ga odvede u sumu i pusti i kaze sad si slobodan, kakva crna djeca sa posebnim potrebama, bas ste morbidni

                Ti rakijasi, razviju tehniku jebali mater, nista im ne propadne.
                Druže pazi šta radi čovek.Proces za onu od 600 dinara.Kupuje šljive cena 15 dinara po kilogramu i to kupuje na veliko.Od 100 kilograma šljive ispadne mu od 12 do 20 litara rakije sad to varira u zavisnosti od šljive kakva je ali nikad nije dobio ispod 12l.12 litara rakije mu dođe 7200 dinara a šljivu plati 1500 i nek potroši još 1000 na ogrev ali ne troši toliko troši 500 maksimalno na 100kg , to ti dođe 4700 dinara čistih para. E sad od tih otpadaka od te dobre rakije on kuva ovu brlju od 300 dinara tako što sipa u nju šećer i opet ubaci da kuva i zbog šećera umesto od 12 do 20 litara on dobije od 30 do 35 i nju proda za 300 dinara ili 250,200 zavisi kome.I ja ga pitam reko brate u čemu je fora što je ta puno lošija a on kaže da većina ljudi ne može da izvali koja je koja ali da je lakše pijanstvo i dan nakon pijanstva od ove čiste bez šećera
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ne znam, uvek se osetila razlika od dobre i lose rakije, tj. kvalitetne i seceruse.

                  Comment


                  • Pa može da se izvali kad malo više preteraju ali kad je u granicama čovek kaže da ne može tojest veoma malo ljudi može da izvali,a jbg valjda on zna godište mog matorog a peče rakiju 40 i kusur godina
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ja znam da je moj tata uvek na tim nekim velikim slavljima, tipa svadbe, pio vinjak, uz objasnjenje: vinjak je vinjak, a sto se tice rakije mogu svasta da mi uvale
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ja znam da je moj tata uvek na tim nekim velikim slavljima, tipa svadbe, pio vinjak, uz objasnjenje: vinjak je vinjak, a sto se tice rakije mogu svasta da mi uvale
                        I sto se tice vinjaka mogu svasta da uvale. Svaka flasa na sebi ima oznaku.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangara View Post
                          Pa može da se izvali kad malo više preteraju ali kad je u granicama čovek kaže da ne može tojest veoma malo ljudi može da izvali,a jbg valjda on zna godište mog matorog a peče rakiju 40 i kusur godina
                          Ne mislim na mamurluk nego ukus, mada cesto ljudi govore i kad je jaka rakija da je losa ali to nema veze. Isto i sa mirisom, moze da se lose oseti ali da bude lepog ukusa.

                          Comment


                          • Ja kvalitet jedino procjenim sljedeci dan kad oci otvorim. Ako je prva pomisao - neću više nikad, al ovaj put fakat, to mora da je neko smeće.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Isto je i sa duvanom, nikad grdji miris duvana nisam osjetio kad je drug donio iz Istanbula i nikad bolji cigar nisam ispusio.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                I sto se tice vinjaka mogu svasta da uvale. Svaka flasa na sebi ima oznaku.
                                Ne razumem se, znam samo sta je on pricao
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X