Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Урке (Гага у Монци ти је обесмртио надимак), шта те је тачно мотивисало да се одредиш према том послу као "најбољем послу на свету"?

    Машташ да помажеш људима који имају одређене физио проблеме?

    Comment


    • Da muskarci i bube, nikako ne idu zajedno

      Elem, poceli ste od smrdibuba, preko bubasvaba, bubarusa i stonoga, da vidimo gde cete da zavrsite

      Bubasvaba ima zabelezeno do sada oko 3.500 vrsta ali znate sta je najgore?
      Sto su jedina vrsta pored pacova koje bi prezivele eventualni atomski rat, dakle...ne mozemo im nista

      Moze u kuci da vam bude sterilno sve, nema veze ni u komsiluku kako je, mom okolnom je sve po pe-esu i opet ih ima, jer ih ima napolju mnoooogooo.
      Kada su ovako velike zege, nocu se penju po fasadi, uzas! Velika spoljasnja tenperatura, vlaga, neka veca zelena povrsina (ja sam blizu sume), idealno pogoduje i mesto je za njihov dom. Oko zgrade je prilicno cisto, nema korova, uredena dvorista i novije dve zgradice u blizini i ima ih bas mnogo.
      Zimi su zavucene naravano po nasim coskovima
      Nijedno sredstvo nije dugorocno, dakle sve treba ponavljatii posle nekog vremena, tako da je dezinsekcija uspesna, no posle nekoliko meseci se vracaju.
      Dakle borba je teska i rovovska.

      Ja sam ih imala tu i tamo, a uselila se u cist, nov stan, sve to drzim pod konac no ipored toga posast me obilazila povremeno i naravno gde je jedna, kazu da ih sigurno ima jos
      Koristila sam neke kuglice, nema ih neko vreme, pa se opet pojavi poneka, nocu naravno, kriticno vreme im je oko 2-3 sata

      Ali, ako ih imate mnogo, onda imate i ozbiljniji problem, negde su se raskomotile i napravile koloniju ili kako se vec to zove. Vole topla mesta ispod frizidera, ali i mesta koja se ne ciste cesto. Eto inate i te male bojlere, zavlace se gde je toplo, ja ga nemam inace.
      Pre jedno 10ak godina isla sam kod bake moje drugarice da joj nas dve malo sredimo kuhinju, stara je bila i bolesna. U jednom cosku stajala na podu gomiletina starih novina i nekih kesa. Joj i sada se najezim kada se setim.... onog trenutka kada sam krenula da rasciscavam gomilu da pobacamo te novincuge, na desetine se razmilele kojekuda. Da, vristale smo obe u glas ko lude. Dugo sam imala traume, samo da vam kazem, u sred Bg, tacno preko puta Palate Srbija.

      I sad kako su te kuglice, kao i svaki drugi otrov kratkotrajan i raspitivala se malo pa saznala za lovorov list. Ajd probala, ipak je ekoloski, a volim ga. Ovaj lovor nije bio iz radnje vec sa drveta , imala sam 3 grane osusenog lista, a ne znam da li se razlikuje od onog u kesicama, tj da li je taj nesto tretiran mozda, pa slabije delotvoran, u svakom salucaju DVE godine ni jedne jedine nije bilo samo zbog lovora

      Ali sve sto je lepo krtako traje, pre mesec dana u sred nekog vrelog talasa nabasah na neman jednu noc, domaci lovor se potrosio, ovaj kupovni ne znam kakav je, tako da sam ga pobacal po coskovima zajedno sa kuglicama otrova. Za svaki slucaj.
      Nema ih
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Da muskarci i bube, nikako ne idu zajedno

        Elem, poceli ste od smrdibuba, preko bubasvaba, bubarusa i stonoga, da vidimo gde cete da zavrsite

        Bubasvaba ima zabelezeno do sada oko 3.500 vrsta ali znate sta je najgore?
        Sto su jedina vrsta pored pacova koje bi prezivele eventualni atomski rat, dakle...ne mozemo im nista

        Moze u kuci da vam bude sterilno sve, nema veze ni u komsiluku kako je, mom okolnom je sve po pe-esu i opet ih ima, jer ih ima napolju mnoooogooo.
        Kada su ovako velike zege, nocu se penju po fasadi, uzas! Velika spoljasnja tenperatura, vlaga, neka veca zelena povrsina (ja sam blizu sume), idealno pogoduje i mesto je za njihov dom. Oko zgrade je prilicno cisto, nema korova, uredena dvorista i novije dve zgradice u blizini i ima ih bas mnogo.
        Zimi su zavucene naravano po nasim coskovima
        Nijedno sredstvo nije dugorocno, dakle sve treba ponavljatii posle nekog vremena, tako da je dezinsekcija uspesna, no posle nekoliko meseci se vracaju.
        Dakle borba je teska i rovovska.

        Ja sam ih imala tu i tamo, a uselila se u cist, nov stan, sve to drzim po konac no inpored toga postas me obilazila povremeno i naravno gde je jedna, kazu da ih sigurno ima jos
        Koristila sam neke kuglice, nema ih neko vreme, pa se opet pojavi poneka, nocu naravno, kriticno vreme im je oko 2-3 sata

        Ali, ako ih imate mnogo, onda imate i ozbiljniji problem, negde su se raskomotile i napravile koloniju ili kako se vec to zove. Vole topla mesta ispod frizidera, ali i mesta koja se ne ciste cesto. Eto inate i te male bojlere, zavlace se gde je toplo, ja ga nemam inace.
        Pre jedno 10ak godina isla sam kod bake moje drugarice da joj nas dve malo sredimo kuhinju, stara je bila i bolesna. U jednom cosku stajala na podu gomiletina starih novina i nekih kesa. Joj i sada se najezim kada se setim.... onog trenutka kada sam krenula da rasciscavam gomilu da pobacamo te novincuge, na desetine se razmilele kojekuda. Da, vristale smo obe u gkas ko lude. Dugo sam imala traume, samo da vam kazem, u sred Bg, tacno preko puta Palate Srbija.

        I sad kako su te kuglice, kao i svaki drugi otrov kratkotrajan i raspitivala se malo pa saznala za lovorov list. Ajd probala, ipak je ekoloski, a volim ga. Ovaj lovor nije bio iz radnje vec sa drveta , jmala 3 grane osusenog lista, a ne znam da li se razlikuje od onog u kesicama, tj da li je taj nesto tretiran mozda, pa slabije delotvoran, u svakom salucaju DVE godine ni jedne jedine nije bilo samo zbog lovora

        Ali sve sto je lepo krtako traje, pre mesec dana u sred nekog vrelog talasa nabasah na neman jednu noc, domaci lovor se potrosio, ovaj kupovni ne znam kakav je, tako da sam ga pobacal po coskovima zajedno sa kuglicama otrova. Za svaki slucaj.
        Nema ih
        Počinje ovako
        Da muskarci i bube, nikako ne idu zajedno

        A onda nastavlja ovako
        Da, vristale smo obe u gkas ko lude. Dugo sam imala traume, samo da vam kazem....

        Comment


        • Da, ovo je odličan posao. Znam koliko ljudi ide da se leči i operiše i uopšte ne ukloni probleme jer je problem često u ledjima, pogotovo donjem delu. Znam ženu kojoj su operisali kuk, posle dve godine bola u nozi, slučajno neki čovek isto ovim se bavi ali na tradicionalan način, rekao joj da joj nije noga otišla nego kuk i da je problem u kičmi.

          Inače sam po liku iz tog filma i dobio ime tako da eto.

          Samo ima mnogo kiropraktičara koji su klasični mesari i unište čoveka.
          Obično su ovde stariji ljudi koji su to učili od starijih i imaju osećaj u ruci. Oni su najbolji. Jedan stariji čovek iz KK Smedereva pre par godina, njihov fizio, namestio mi zglob na nozi, nisam mogao da hodam 20 dana i čovek za 5 minuta reši stvar uz pomoć štapića krpe i 10 prstiju.

          Comment


          • Оља, видим да темељно познајеш материју.
            Ретко ко се у данашње време посвећује тако битним, а наизглед површним проблемима.

            Мој проблем је следећи.
            Сваку ноћ ми галебови пролећу тачно поред прозора и дал они причају, шта раде, али нон стоп их чујем како комуницирају и не могу да спавам.
            Дакле, није то само један пар галебова, него скоро сваки 4-5.

            Како бих могао да решим овај проблем?

            Comment


            • Hahahahahah Olja... Sutra su gotove, mada ih ni danas nema. Jednu sam video za ceo dan, valjda vide da sam poludeo. Zverski sam ih ubijao, možda su javile centrali da u stanu živi psihopata.

              Gold nauči njihov jezik. Onda ćeš moći da ćaskaš sa njima noću, eventualno da svare na kafu kod tebe.

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                Počinje ovako
                Da muskarci i bube, nikako ne idu zajedno

                A onda nastavlja ovako
                Da, vristale smo obe u gkas ko lude. Dugo sam imala traume, samo da vam kazem....

                Muškarci...pa ti da si video te desetine i desetine totalno neočekivanih i iznenadnih nemani da su krenule pema tebi ti bi skočio kroz prozor

                imam iskustva sa muškarcima kada vide bube.... znam o čemu pričam

                Uroše, ako ti se pojavljuju po danu ti si u velikom problemu, bez zezanja. One samo noću vršaljaju, dakle imaš koloniju negde, stanište možda
                Nek ti je bog na pomoći ili najbolje one čike sa otrovom
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Па лепо од тебе, само треба знати и умети, и познавати анатомију да некога не унесрећиш.
                  Одговоран посао, вероватно и стресан.

                  Ја сам се једно време храбрио да одем за Америку и пробам да возим камионе.
                  Како је време пролазило и како сам причао са људима који се већ баве тим послом, схватио сам да ти у камиону мораш да проведеш живот ако мислиш да живиш од тога.

                  Кући си евентуално суботом и недељом.
                  Зато им камиони и јесу онолики.
                  Тај камион је твој живот.

                  Али та слобода, да возиш куда желиш, нема стреса ... добро је за свакога ко је самац.
                  Ја имам птичицу и не бих могао да се одлучим на тај корак.

                  Comment


                  • Originally posted by mr.gold View Post
                    Оља, видим да темељно познајеш материју.
                    Ретко ко се у данашње време посвећује тако битним, а наизглед површним проблемима.

                    Мој проблем је следећи.
                    Сваку ноћ ми галебови пролећу тачно поред прозора и дал они причају, шта раде, али нон стоп их чујем како комуницирају и не могу да спавам.
                    Дакле, није то само један пар галебова, него скоро сваки 4-5.

                    Како бих могао да решим овај проблем?
                    stavi tampone u usi
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Baš lepa ideja kamioni. Zvao me prijatelj iz Čikaga da odem tamo i naučim to da vozim, ali eto možda neki drugi put. Treba čelična psiha za to. Ti bi lako, pustiš oca Rafaila i voziš.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Muškarci...pa ti da si video te desetine i desetine totalno neočekivanih i iznenadnih nemani da su krenule pema tebi ti bi skočio kroz prozor

                        imam iskustva sa muškarcima kada vide bube.... znam o čemu pričam

                        Uroše, ako ti se pojavljuju po danu ti si u velikom problemu, bez zezanja. One samo noću vršaljaju, dakle imaš koloniju negde, stanište možda
                        Nek ti je bog na pomoći ili najbolje one čike sa otrovom
                        Nema ih danju, danas jednu video. Noću sačuvaj Bože je bilo ali sada isto nema nijedna. Sutra su gotove.

                        Comment


                        • Originally posted by mr.gold View Post
                          Оља, видим да темељно познајеш материју.
                          Ретко ко се у данашње време посвећује тако битним, а наизглед површним проблемима.

                          Мој проблем је следећи.
                          Сваку ноћ ми галебови пролећу тачно поред прозора и дал они причају, шта раде, али нон стоп их чујем како комуницирају и не могу да спавам.
                          Дакле, није то само један пар галебова, него скоро сваки 4-5.

                          Како бих могао да решим овај проблем?
                          Ptice noću spavaju, ne lete, ne izmišljaj, samo slepi miševi lete, al oni nisu ptice.

                          Rešeno.

                          Dalje...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Resenje proptiv bubarusa mi je da promenim stan. Nema mi druge.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Nema ih danju, danas jednu video. Noću sačuvaj Bože je bilo ali sada isto nema nijedna. Sutra su gotove.
                              Provalile bube sta im spremas pa se pritajile....
                              Ahahahahahah provalile te bube
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Nema ih danju, danas jednu video. Noću sačuvaj Bože je bilo ali sada isto nema nijedna. Sutra su gotove.
                                To što ih nema primirile se, imaš ih mnogo sigurno, čim ti se po danu pojavila nema veze nek je jedna, gde je jedna ... zapamti, imaš ih još ihaaaa .
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X