Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Najbolje da nas kastriraju,samo nam je to ostalo.
    Brate bez napadnog udvaranja, mobinga i ceranja na sex to jednostavno nije to. Mislim da cemo se svi sloziti.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Zene vole da muskarac udari, ali i pomazi, pricao sam vec o tome. Luka vidis kako ja zasmijavam Olju, uci. Ili plati da te naucim.
      Dao sam 2E za dezinformaciju. Dovoljno je znam, mogao bi još jedan esej napisati. Vidim da si slično napisao veznao za izlaske i izlete.
      Ali nema pranja noga i nema udaranja. Ako dođeš u napast da je udariš, negdje si dobro kiksao i nisi je trebao ženiti.

      Comment


      • Nekad treba imati i srece,evo ja npr.Sad ce godina kako smo se upoznali i zapoceli vezu,ali do tog je doslo na u jednu ruku smesan nacin,Posto moji zive malo izvan grada,bio sam od njih nesto i krenem na posao,medjutim kako do grada ima par autobuskih stanica na jednoj je bila i ona i ja stanem i povezem je,znam da je tad bila od rodbine,i tako pocnemo pricu i bum,puce guma,i tad smo pricali dosta i posle se vidjeli jos par puta i tako je pocela nasa veza,treba imati i srece
        >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Gledaj gledaj, opet klisei atrakcije ovdje.


          Jedna rijec: Hipergamija.
          Aki je dao zavrsnu rijec,sad fajront.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            jujujuu ovoliko hvalospeva, ne ide to na dobro odoh na spavanje dok je vreme

            laku noć momci (nigde devojaka, a vrvelo je nekada od njih ovde -.-)


            da, da setila sam se čim sam poslala post... šta da vam kažem, kopiraju belosvetske trendove... čuvajte se, na poslu pogotovu
            Neka se cuvaju i van posla, posebno ako prate ili cekaju ispred kuce koleginice. Mada meni to cute, to je dokaz da neko iskreno i istinski voli.
            sigpic

            Comment


            • Papi brate, ustani ode Olja.

              Comment


              • Dobro jel ste menjali gumu ili pričali?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by ACM Dejan View Post
                  Nekad treba imati i srece,evo ja npr.Sad ce godina kako smo se upoznali i zapoceli vezu,ali do tog je doslo na u jednu ruku smesan nacin,Posto moji zive malo izvan grada,bio sam od njih nesto i krenem na posao,medjutim kako do grada ima par autobuskih stanica na jednoj je bila i ona i ja stanem i povezem je,znam da je tad bila od rodbine,i tako pocnemo pricu i bum,puce guma,i tad smo pricali dosta i posle se vidjeli jos par puta i tako je pocela nasa veza,treba imati i srece
                  jeste li zvali slep sluzbu da vodi kod vulkanizera ili si se ti skinuo u bijelu trik majicu i zamijenio gumu, te je tako osvojio vjestinom i snalazlivoscu?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Dobro jel ste menjali gumu ili pričali?
                    Ovo su sad neke dvosmislene prozivke,nisam ovo od tebe ocekivao.

                    Comment


                    • Crnjak bi bio da on nije znao promjeniti gumu, nego je ona to radila

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Dobro jel ste menjali gumu ili pričali?
                        Nikad duza promena gume,znam samo da sam je uspeo nasmijati i mislim da je to presudilo
                        >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                        Comment


                        • Originally posted by luka View Post
                          Papi brate, ustani ode Olja.

                          Vidiš da ne pišem ništa par minuta, ne mogu tastaturu dohvatiti kad sam na nogama.

                          Comment


                          • Originally posted by ACM Dejan View Post
                            Nikad duza promena gume,znam samo da sam je uspeo nasmijati i mislim da je to presudilo
                            Kako si je nasmijao, nisi umio da promijenis i njoj bila simpaticna tvoja nespretnost ili si bacao sale ala Leri Dejvid?
                            sigpic

                            Comment


                            • Dobro je dok puca guma na kolima. Ove druge kad puknu nikakva te služba ne može spasiti. Jedino možda socijalna.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • A na radiju u kolima

                                Comment

                                Working...
                                X